×

تماس با پیشخوان خدمات

خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، با پیشخوان خدمات شرکت به نشانیservicedesk@parand.ir و یا شماره تلفن های ۸۸۵۰۱۳۵۷ - ۸۸۵۰۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

/ / اخبار گروه فناوری پرند
زمان تقریبی مطالعه: < 1 دقیقه

ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت مطابق معمول همه ساله در ماه های پایانی سال برگزار شد. این همایش که با موضوع «بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین» برنامه ریزی شده بود در روزهای 13 و 14 دی ماه 1395 در سالن همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

مطابق روال همه ساله، در حاشیه این همایش، در لابی سالن همایش های برج میلاد، نمایشگاه جانبی برگزار می شود که در آن گروه های بانکی، شرکت های پرداخت، شرکت ها و سازمان های فعال در زمینه بانکداری و خدمات الکترونیک و شرکت هایی که خدماتی را در این حوزه ارائه می دهند با برپایی غرفه اقدام به معرفی خدمات خود و گزارش آنچه که در سال گذشته انجام داده اند می نمایند.

این اقدام، بخش مهمی از این همایش است که در آن شرکت ها و سازمان های فعال در زمینه بانکداری و پرداخت، با یکدیگر تعامل داشته و با برگزاری نشست ها و بازدید از خدمات و فعالیت های یکدیگر، گام مهمی در راستای اعتلای این صنعت برمی دارند.

گروه فناوری پرند نیز برای دومین سال متوالی، اقدام به برپایی غرفه نمود تا با ارائه نرم افزار Wendia POB G6 در حوزه خدمات بانکداری و مطابق با گواهینامه ITIL، دریچه جدیدی را بر روی خدمات IT بانک ها و موسسات بانکی بگشاید.

پرند در سال های گذشته با کسب نمایندگی انحصاری شرکت Wendia International توانسته است نرم افزار این شرکت سوئیسی را که مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد کاملاً بومی سازه نموده و با تقویم شمسی و زبان فارسی در ایران و کشورهای خاورمیانه معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا