×

تماس با پیشخوان خدمات

خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، با پیشخوان خدمات شرکت به نشانیservicedesk@parand.ir و یا شماره تلفن های ۸۸۵۰۱۳۵۷ - ۸۸۵۰۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

/ / اخبار گروه فناوری پرند
نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

اين نمايشگاه به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه بورس، بانک و بيمه است که سالانه با حضور جمع كثيری از شركت های توانمند داخلی و خارجی برپا می گردد و فرصت بسيار مغتنمی است تا شركت های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد اين عرصه، فعاليت ها و نوآوری های آتیخود را معرفی نمايند.

گروه فناوری پرند نیز، پس از کسب تجارب ارزشمند در پیاده سازی پروژه های ITIL در ده ها سازمان دولتی و خصوصی کشور در سـال های اخیـر، توانسته است نمـاینـدگی رسمـی شرکت Wendia AG International را بـرای محصـول POB -Point Of Business اخذ نماید تا به گواهی PinkVERIFY به عنوان راهکاری با قابلیت پشتیبانی از ۱۵ فرآیند ITIL، همیار قدرتمند شما در این زمینه باشد.

راهکار POB G6 سامانه ای متمرکز برای مدیریت کلیه فرآیندهای پشتیبانی در حوزه ی مالی، بانکی و فناوری اطلاعات است که توانمندی پیاده سازی فرآیندهای حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM)، پشتیبانی از فرآیندهای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) و پیاده سازی فرآیندهای پشتیبانی خدمات بانکداری الکترونیک از قبیل USSD، Internet Payment Gateway، POS، ATM، Mobile Banking و… را دارا می باشد.

از این رو، شرکت در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فرصت مغتنمی بود تا آنچه در توان داریم را در برابر دیدگان خدمتگران این عرصه قرار داده تا در راه رشد و بالندگی این صنعت گام بردارند.

این رویداد فرخنده از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ تیرماه ۱۳۹۵ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برپا بود و گروه فناوری پرند با برپایی غرفه در سالن 31A (میلاد) و با حضور کارشناسان و مدیریت گروه فناوری پرند، توانست به تشریح کارکرد نرم افزار POB و توانمندی های آن در حوزه بانک، بورس و بیمه پرداخت. امید آن داریم که این صنعت به مدد بهترین راهکارهای نرم افزاری بتواند راهگشای مشکلات زیربنایی این حوزه باشد و شکوفایی ایران اسلامی را رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا