×

تماس با پیشخوان خدمات

خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، با پیشخوان خدمات شرکت به نشانیservicedesk@parand.ir و یا شماره تلفن های ۸۸۵۰۱۳۵۷ - ۸۸۵۰۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

مشتریان داخلی

گروه فناوری پرند به عنوان نماینده رسمی شرکت Wendia در طول سال های گذشته با برگزاری مذاکرات و نشست هایی با شرکت ها و سازمان های بزرگ داخلی، به تشریح امکانات نرم افزار و مزایای رقابتی آن پرداخته است. این نرم افزار با توجه به بومی سازی تخصصی و نیز قدرت اختصاصی سازی و انعطاف پذیری بالای آن، راهکاری قدرتمند در عرصه فناوری اطلاعات است که در هماهنگی کامل با فرآیند های ITIL نیز می باشد.

سازمان های زیر، منتخب مشتریان راهکار Wendia POB می باشند که مفتخر به خدمت رسانی به ایشان می باشیم.

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران، با بیش از ۸۸ سال سابقه فعالیت به عنوان بزرگترین موسسه مالی در ایران، با بیش از ۳۳۳۰ شعبه فعال، و سی و پنج هزار نفر پرسنل در سراسر کشور از راهکار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و خدمات بانکداری خود بهره می برد.

بانک ملت

بانک ملت در سال ۱۳۵۹ با ادغام برخی بانک ها و تعاونی های وقت تشکیل شد و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغاز شد. بانک ملت در حال حاضر با سرمایه ۵۰۰۰۰ میلیارد ریال یکی از بزرگ ترین بانک‌های کشور است که از راهکار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و خدمات بانکداری خود بهره می برد.

سازمان برنامه و بودجه کشور

وظايف رييس جمهور در امور برنامه و بودجه، در قالب سازمان برنامه و بودجه كشور توسط «معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور» اداره می گردد. بر همين اساس، سازمان برنامه و بودجه كشور تشكيل شده است و اهداف خود را دنبال می کند. اين سازمان مستقيما زير نظر رياست جمهور انجام وظيفه می كند.

بانک مسکن

در سال ۱۳۱۷ بانک رهنی با مشارکت وزارت دارایی وقت و بانک ملی ایران به عنوان بانکی تخصصی در امر مسکن تأسیس شد. در حال حاضر بانک مسکن با شبکه گسترده خود در سطح کشور به عنوان بنگاه اقتصادی معتبر علاوه بر تولید واحدهای مسکونی، در جهت اعطای تسهیلات و خدمات بخش مسکن فعالیت می نماید.

بانک آینده

بانک آینده در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت و با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا، در قالب يك بانك تجاری خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌های خدمات بانكداری: خرد، تجاری، مؤسسه‌ای و خدمات بانكداری اختصاصی در بستر آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، با ۲۰۴ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

الکترونیک کارت دماوند

از اواخر سال 1383 کنسرسیومی متشکل از افراد حقیقی و حقوقی فعال در زمینه‌های الکترونیک، پول و بانک، کامپیوتر، شبکه، خدمات و پشتیبانی تجهیزات الکترونیکی به منظور راه‌اندازی خدمات پرداخت‌های الکترونیکی مطالعات خود را آغاز نمودند و با به کارگیری کارشناسان با مهارت‌های مختلف نهایتا در سال 1386 شرکت آغاز به کار کرد.

آسان پرداخت پرشین

شرکت آسان پرداخت پرشین، با هدف توسعه و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک فعال از سال ۱۳۸۸ تا کنون، در زمینه درگاه های پرداخت از طریق پایانه های فروشگاهی، موبایل و اینترنت فعال می باشد. این شرکت در حال حاضر از نرم افزار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، خدمات پرداخت و مرکز تماس بهره می برد.

شرکت داده ورزی سداد

شرکت داده ورزی سداد در سال ۱۳۷۸ با هدف بهره مندی بیشتر از قابلیت های فناوری اطلاعات و خدمت رسانی بهتر به آحاد جامعه افتتاح شد. در حال حاضر این شرکت با ۱۷۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص در راهبری و اجرای پروژه های حوزه IT، از راهکار Wendia POB G6 برای توسعه نرم افزار و خدمات خود بهره می برد.

شرکت خدمات انفورماتیک

شرکت خدمات انفورماتیک در راستای سیاست های بانک مرکزی به منظور ایجاد و راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی کشور در سال 1372 بعنوان بازوی اجرائی تاسیس گردید. دانش فنی و تجربه تخصصی بیش از بیست سال، این شرکت را در زمره بزرگترین شرکت های فعال در این حوزه در سطح منطقه و جهان قرار داده است.

پرداخت الکترونیک سامان کیش

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با هدف ارائه راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک و با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ايجاد شبکه فراگير پذيرندگان کارت در سال 82 آغاز به کار کرد و هم اکنون یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و پیاده سازی پروژه های دولت الکترونیک و ارائه راه حل‌های خاص به سازمان‌ها به شمار می‌رود.

موسسه بیمه متقابل کیش

بمنظور تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مالکان کشتیها در قبال اشخاص ثالث و جبران خسارت متحمل شده توسط آنان، پروانه فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ نمود. چشم انداز موسسه، حضور موفق، مستمر و تاثیر گذار در صنعت حمل و نقل دریایی در عرصه های داخلی و بین المللی به عنوان یک کلوپ پویا و پیشتاز است.

به پرداخت ملت

شرکت به پرداخت ملت (سهامی عام) با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ بعنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (PSP(Payment Service Provider با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است.

توسعه بازار صنایع خلاق برهان

شرکت توسعه بازار صنایع خلاق برهان با هدف توسعه بازار برای صنعت و فناوری فرهنگی بومی کشور فعالیت می‌کند. حوزه‌ی اصلی فعالیت شرکت ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر فناوری فراشبکه، و شبکه توزیع محتوا می‌باشد. این شرکت از نرم افزار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مرتبط با مشتریان خود بهره می برد.

شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی

شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی در ابتدا به عنوان بخش تخصصی زیر ساخت های شبکه و مراکز داده بانک ملت فعالیت می کرد و سپس در سال ۱۳۹۰ جداسازی شده و با داشتن تحصیلات، دانش، مهارت ها و آموزش های مرتبط، سعی در حفظ منافع شرکت هایی می نماید که به آن ها خدمات ارائه می دهد.

شرکت توسن تکنو

توسن‌تکنو به عنوان پرچمدار و بزرگترین تأمین‌کننده‌ راهکار‌های پرداخت برای بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت ایرانی است. توسن‌تکنو تجهیزات پایانه‌ EFT-POS، سوئیچ پرداخت، نرم‌افزارهای کاربردی از جمله نرم‌افزارهای پرداخت و سیستم TMS را تأمین نموده و دستیابی به سیستم‌های مدیریتی را فراهم می‌نماید.

بهسازان ملت

اولین شرکت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال ۱۳۷۳ به نام شرکت بهسازان ملت با هدف توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در بانک ملت و تولید و عرضه محصولات مناسب بانکداری الکترونیکی توسط بانک تأسیس و با بهره‌گیری از مدیران و کارشناسان متخصص، آگاه و کاردان، کار خود را آغاز کرد.

شرکت مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران در سال 1350 تأسیس شد و امروز با مأموریت همگرایی ثابت و همراه، ساده سازی خدمات دیجیتال همه جا و همه وقت، مشتری مداری، نوآوری، OTT، مجازی سازی و حاکمیت نرم افزار و با هدف پیشروی در ارائه خدمات یکپارچه دیجیتال و منطبق بر خواسته های مشتری در کلاس جهانی به پیش می رود.

گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا

در سال ۱۳۹۳ شرکت «گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا» وظیفه‌ ایجاد هم‌راستایی و هم‌افزایی در مجموعه‌ شرکت‌های فناوری اطلاعات بانک ملت را عهده‌دار شد. مأموریت اصلی این گروه، توسعه، تأمین، تدارک و ارائه خدمات جامع در حوزه فناوری اطلاعات به بانک ملت و سایر مشتریان متقاضی این نوع خدمات است.

با چشمان باز اعتماد کنید!

مشتریان ما، گواه اعتماد شما هستند

مشتریان بین المللی

شرکت وندیا به عنوان شرکتی مطرح در زمینه راهکارهای فناوری اطلاعات، نرم افزار POB را در بسیاری از شرکت های مطرح دنیا با زمینه های کاری متفاوت مستقر نموده است.

در زیر منتخبی از این شرکت ها را به تفکیک زمینه های فعالیت مشاهده می کنید.

KMD

یکی از بزرگترین شرکتهای حوزه خدمات فناوری اطلاعات در دنیا

فعال در حوزه خدمات دولت مرکزی، دولت‌های محلی و بخش خصوصی

ATEA

قویترین شرکت در ارائه خدمات زیرساخت در کشورهای بالتیک و اسکاندیناوی

با بیش از 6800 کارمند در 7 کشور

COMPAREX

ارائه کننده سرویس‌های متنوع بر بستر Cloud

با بیش از 2500 کارمند در 35 کشور

BECHTLE

ارائه دهنده خدمات مدیریتی

با بیش از 7200 کارمند در 14 کشور

Topdenmark

دومین شرکت بیمه در دانمارک

با بیش از 2700 کارمند در سراسر دنیا

Credit Suisse

یکی از مهمترین و معروفترین بانکهای سوئیس

با بیش از 160 سال سابقه و 48.000 کارمند

DZ PRIVATBANK

Bank Midwest

یکی از شاخه‌های بانک NBH

بیش از 90 شعبه در کلرادو، میسوری، کانزاس و تگزاس

TOTAL

بزرگترین شرکت تولید و اکتشاف انرژی در دنیا

با بیش از 100.000 کارمند

AESO

شرکت توزیع برق منطقه آلبرتا کانادا

با بیش از 20 سال سابقه

CALFRAC

ارائه دهنده خدمات حفاری چاه‌های نفت

با بیش از 4000 کارمند

Container Centralen

ارائه دهنده خدمات ویژه حوزه انرژی کشاورزی و باغبانی

ارائه خدمات به بیش از 20.000 هزار مشتری در 40 کشور

DANISH CROWN

شرکت بین المللی تولید فراورده‌های پروتئینی

با بیش از 22500 کارمند

Scandinavian Airlines

بزرگترین خط هوایی حوزه کشورهای اسکاندیناوی

با محوریت سوئد، دانمارک و نروژ

Kärcher

بزرگترین تولیدکننده تجهیزات شستشو فشار قوی

با بیش از 100 دفتر نمایندگی و بالغ بر 11000 کارمند در دنیا

CSC

قویترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای راهبری

با بیش از 60 دفتر نمایندگی و بالغ بر 56000 کارمند در دنیا

Coloplast

شرکت بین المللی ارائه کننده تجهیزات پزشکی

دارای نمایندگی در 53 کشور و بیش از 9700 کارمند در سراسر

Actelion

شرکت بین المللی فعال در زمینه دارو و بیوتکنولوژی

دارای نمایندگی در 29 کشور و بیش از 2500 کارمند در سراسر دنیا

TECAN

شرکت بین المللی تحقیقاتی در زمینه ارائه تجهیزات

دارای نمایندگی در 17 کشور و بیش از 1500 کارمند در سراسر دنیا

MonaVie

شرکت بین المللی پخش نوشیدنی و پودرهای خوراکی

با بیش از 450 کارمند

بالا