گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

نرم افزار CRM

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟

CRM برگرفته از عبارت (Customer Relationship Management) بوده و در ايران با نام مديريت ارتباط با مشتري شناخته مي شود. با بهره گيري از  CRM، ارتباط مشتريان با سازمان و نيازمندي هاي آنها مورد بررسي و تجزيه و تحليل اصولي قرار مي گيرد CRM .درواقع فرايندي است جهت گردآوري و يکپارچه سازي اطلاعات به منظور بهره برداري مؤثر و هدفدار از آنها . اين اطلاعات مي تواند در رابطه با مشتريان، فروش، بازاريابي مؤثر، حساسيت و يا نيازهاي بازار باشد.

CRM بخشي از استراتژي يک سازمان جهت شناسايي مشتريان، راضي نگهداشتن آنها و تبديل آنها به مشتري دائمي مي باشد. همچنين CRM در راستاي مديريت ارتباطات مشتري با سازمان و بمنظور به حداکثر رساندن ارزش هر مشتري، سازمان را ياري مي نمايد.

ارتباطات مشتريان با سازمان از طرق مختلف، از جمله وب، تلفن، مراکز فروش، توزيع کنندگان و شبکه هاي همکار صورت مي پذيرد. وظيفه اصلي CRM تسهيل در برقراري ارتباط مشتري با سازمان ( به هر صورتي که مشتري تمايل دارد ) بدون محدوديت زماني ، مکاني و مليتي مي باشد به نحوي که مشتري احساس نمايد، با سازمان واحدي در تماس مي باشد که وي را مي شناسد، براي وي ارزش قائل است و نيازهاي او را به سرعت و با آسانترين روش ارتباطي مرتفع مي نمايد.

در رابطه با مديريت ارتباط با مشتري (CRM) ، توجه به اين نکته بسيار حائز اهميت است که CRM ، يک راهبرد تجاري سازمان است و نه محصول يا خدمات قابل ارائه توسط يک سازمان؛ به عبارتي ديگر، CRM خود به عنوان يک فناوري اطلاعاتي مطرح نميباشد، بلکه از فناوري اطلاعات براي دستيابي به اهداف خود استفاده مينمايد. اين امر بيانگر اين نکته است که نيازمندي استقرار CRM در يک سازمان، طراحي راهبرد تجاري ميباشد، نه برقرار نمودن سيستمهاي اطلاعاتي.

راهکار مدیریت ارتباط با مشتری گروه فناوری پرند

گروه فناوری پرند با تجربه بومی سازی و پیاده سازی نرم افزار شرکت های متفاوت از قبیل Wendia International و ManageEngine اقدام به ارائه نرم افزار vTiger CRM در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری نموده است، که برخی از خدمات شرکت به شرح ذیل می باشند:

 • نصب و راه اندازی نرم افزار در محل مشتری و یا بر روی محیط رایانش ابری شرکت
 • استقرار نرم افزار (ايجاد تغييرات مد نظر سازمان در فرم ها، گردش کار ها و اطلاعات پايه)
 • بومی سازی نرم افزار به زبان فارسی در تمامی بخش ها
 • نمايش تاريخ شمسی در تمامی بخش های نرم افزار
 • نمايش نرم افزار به شکل صحيح مورد نياز زبان فارسی (راست به چپ)
 • برگزاری دوره آموزش کاربری و مديريت نرم افزار
 • یکپارچه سازی نرم افزار با سایر سامانه های سازمان
 • ايجاد گزارشات مد نظر سازمان با استفاده از نرم افزار
 • پشتيبانی از نرم افزار شامل
  • رفع مشکلات احتمالی در کمترین زمان ممکن (حداکثر 48 ساعت پس از اعلام کارفرما)
  • مشاوره و پشتيبانی نرم افزار در محل کارفرما
نرم افزار vTiger CRM
جهت تماس با بخش فروش نرم افزار vTiger CRM لطفا از طریق شماره تماس 88501357-88501358 و یا صفحه تماس با ما اقدام نمایید.