طراحی وب سایت گروه قطعات خودرو عظام

گروه قطعات خودرو عظام از 12 شرکت بزرگ تولیدي بزرگ تشکیل شده است. موضوع کسب و کار گروه، تولید قطعات خودرو است و فعالیت آن از سال 1376 آغاز شده و تا کنون ادامه دارد. اخذ لیسانس‌های معتبر و همکاري‌هاي فنی، با بهره‌گیري از تکنولوژي‌هاي روز دنیا از شرکت‌هاي صاحب‌نام جهانی از قبیلMando ،Mahle ،Bosch و Valeo و … از جمله دستاوردهای این گروه بوده که طی دو دهه گذشته ضمن تولید قطعات مهم و با کیفیت، توانمندي‌هاي بالاي خود را در پشتیبانی از صنعت خودرو کشور به اثبات رسانیده است.

پروژه طراحی وب گروه قطعات خودرو عظام با هدف معرفی هر چه بهتر “عظام” در حوزه تولید و تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو در کشور و بازارهای منطقه و ایجاد ارتباط هرچه بهتر با مخاطبین تعریف گردید و نقشه وب سایت برای تحقق هرچه بهتر این اهداف در بستری از زیبایی، امنیت و کارایی ترسیم شد.

در راستای همگام سازی کاربرد وب سایت با نیازهای گروه قطعات خودرو عظام، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با مسئولین گروه قطعات خودرو عظام برگزار گردید تا بهترین ابزارها و راهکارها برای این مهم گزیده شوند. این وب سایت بر مبنای زبان ASP.NET پیاده سازی گردید تا از نهایت انعطاف پذیری و اختصاصی سازی در کنار امنیت بالا بهره برده شود.

وب سایت های مبتنی بر NET. در گروه فناوری پرند از CMS اختصاصی گروه فناوری پرند بهره می برند که کاربر می تواند با استفاده از آن، به راحتی اقدام به افزودن مطالب و تغییر در المان های متنی و گرافیکی سایت نماید. این پنل به زبان فارسی طراحی شده و با بهره گیری از ادیتورهای شبیه به مجموعه آفیس، نهایت راحتی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

در طراحی و چینش قالب کلی وب سایت هویت سازمانی گروه قطعات خودرو عظام در نظر گرفته شد.

انتخاب تصاویر، با مشاوره و راهنمایی مسئولین گروه قطعات خودرو عظام صورت پذیرفت، تصاویر توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت، همچنین برای نمایش منو از مگا منو بهره گرفته شد.

در این پروژه، همچون سایر پروژه های طراحی وب سایت گروه فناوری پرند، آنچه بیش از همه مورد توجه تمامی اعضای تیم بوده است، دسترسی به اهداف سفارش دهنده است که در این راستا باید بهترین ابزار به کار گرفته شود.

  • نام مشتری گروه قطعات خودرو عظام
  • سال 1394
  • خدمات مشاوره، چینش صفحات، طراحی وب سایت، ورود اطلاعات
  • طبقه بندی