طراحی وب سایت مرکز اطلاع رسانی بازارکار-بخش خبری

مركز اطلاع رساني بازاركار جهاد دانشگاهي بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران، با نياز سنجي شرايط جامعه و در راستاي سياست‌هاي جهاد دانشگاهي در اردیبهشت ماه 1387 فعاليت خود را با هدف ارايه آخرين اخبار و اطلاعات اشتغال، كارآفريني و استخدام با انتشار در سراسر كشور آغاز كرد. همچنین این مرکز جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در حوزه کار و اشتغال اقدام به راه اندازی بخش خبری مرکز  اطلاع رساني بازاركار جهاد دانشگاهي نموده است.

پروژه طراحی وب مركز اطلاع رساني بازاركار جهاد بخش خبری با هدف اطلاع رسانی دقیق حوزه های گوناگون مشاغل از اخبار مرتبط با آن ها به مخاطبان، تعریف گردید و نقشه وب سایت برای تحقق هرچه بهتر این اهداف در بستری از زیبایی، امنیت و کارایی ترسیم شد.

در راستای همگام سازی کاربرد وب سایت با نیازهای مركز اطلاع رساني بازاركار جهاد دانشگاهي بخش خبری، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با مسئولین این مرکز برگزار گردید تا بهترین ابزارها و راهکارها برای این مهم گزیده شوند. این وب سایت بر مبنای زبان ASP.NET پیاده سازی گردید تا از نهایت انعطاف پذیری و اختصاصی سازی در کنار امنیت بالا بهره برده شود.

وب سایت های مبتنی بر NET. در گروه فناوری پرند از CMS اختصاصی گروه فناوری پرند بهره می برند که کاربر می تواند با استفاده از آن، به راحتی اقدام به افزودن مطالب و تغییر در المان های متنی و گرافیکی سایت نماید. این پنل به زبان فارسی طراحی شده و با بهره گیری از ادیتورهای شبیه به مجموعه آفیس، نهایت راحتی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

در طراحی و چینش قالب کلی وب سایت هویت خبری مركز اطلاع رساني بازاركار جهاد دانشگاهي در نظر گرفته شد.

انتخاب تصاویر، با مشاوره و راهنمایی مسئولین مرکز اطلاع رساني بازاركار جهاد دانشگاهي صورت پذیرفت، تصاویر توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت.

در این پروژه، همچون سایر پروژه های طراحی وب سایت گروه فناوری پرند، آنچه بیش از همه مورد توجه تمامی اعضای تیم بوده است، دسترسی به اهداف سفارش دهنده است که در این راستا باید بهترین ابزار به کار گرفته شود.

  • نام مشتری مرکز اطلاع رسانی بازارکار-بخش خبری
  • سال 1394
  • خدمات مشاوره - طراحی وب سایت
  • طبقه بندی