طراحی وب سایت مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها

موسسه آموزش از راه دور وزارت آمـوزش و پـرورش(مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها) به مـنظور اجـرای آموزشهای غیر حضوری و نیمه حضوری تشکیل گردید بر اساس اساسنامه موسسه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی آموزشهای غیر حضوری و نیمه حضوری آن دسته از آموزشهایی هستند که بر اساس برنامه های مصوب وزارت آموزش و پرورش برای آموزش تمام یا بخشی از موضوعات درسی دوره آموزش متوسطه و دوره راهنمایی تحصیلی و دوره پیش دانشگاهی با تأکید بر فراگیری دروس از طریق دیداری یا شنیداری و کاهش ساعات حضوری در کلاس های درسی بر حسب موضوع دروس انجام می پذیرد.

پروژه طراحی وب طراحی وب سایت مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها با هدف ایجاد بستری جهت برنامه ریزی آموزشي و پرورشي برای اجرای آموزشهای از راه دور بر اساس مقررات و ضوابط آموزش و پرورش در داخل و خارج کشورتعریف گردید و نقشه وب سایت برای تحقق هرچه بهتر این اهداف در بستری از زیبایی، امنیت و کارایی ترسیم شد.

در راستای همگام سازی کاربرد وب سایت با نیازهای مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با مسئولین این مرکز آموزشی برگزار گردید تا بهترین ابزارها و راهکارها برای این مهم گزیده شوند. این وب سایت بر مبنای زبان ASP.NET پیاده سازی گردید تا از نهایت انعطاف پذیری و اختصاصی سازی در کنار امنیت بالا بهره برده شود.

وب سایت های مبتنی بر NET. در گروه فناوری پرند از CMS اختصاصی گروه فناوری پرند بهره می برند که کاربر می تواند با استفاده از آن، به راحتی اقدام به افزودن مطالب و تغییر در المان های متنی و گرافیکی سایت نماید. این پنل به زبان فارسی طراحی شده و با بهره گیری از ادیتورهای شبیه به مجموعه آفیس، نهایت راحتی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

در طراحی و چینش قالب کلی وب سایت هویت سازمانی مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها در نظر گرفته شد.

انتخاب تصاویر، با مشاوره و راهنمایی مسئولین مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها صورت پذیرفت، تصاویر توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت.

در این پروژه، همچون سایر پروژه های طراحی وب سایت گروه فناوری پرند، آنچه بیش از همه مورد توجه تمامی اعضای تیم بوده است، دسترسی به اهداف سفارش دهنده است که در این راستا باید بهترین ابزار به کار گرفته شود.

  • نام مشتری مرکز آموزش از راه دور رایان کاشیها
  • سال 1392
  • خدمات مشاوره - طراحی وب سایت
  • طبقه بندی