طراحی وب سایت فروشگاهی شرکت توانا

شرکت توانا ابزار پرتو یکی از شرکت های فعال در حوزه ابزارهای پزشکی در ایران است که از سال 2001 میلادی مشغول به فعالیت است. فعالیت این شرکت در حوزه صادرات و واردات با شرکت های بین المللی محصولات پزشکی است و نیاز به یک محیط مجازی برای معرفی هرچه بهتر شرکت و ارائه محصولات به متقاضیان دارد.

وب سایت شرکت توانا با هم اندیشی همکاران گروه فناوری پرند در دپارتمان طراحی وب سایت صورت گرفت و با توجه به اطلاعاتی که شرکت توانا در اختیار ما گذاشتند، توانستیم نقشه سایت را با بهترین رابط کاربری و معرفی هرچه بهتر تمامی خصوصیات محصولات این شرکت، طراحی کنیم.

با توجه به اینکه محصولات این شرکت فروش آنلاین نداشته و تنها فرم درخواست تکمیل می شود، بهترین معرفی محصول جزء اولین خواسته های گروه توانا بود. لذا با انواع اطلاعاتی که هر محصول داشت، صفحه مختص به آن طراحی و تکمیل شد.

در نهایت همکاران بخش ورود اطلاعات، اقدام به ورود اطلاعات به زبان انگلیسی نمودند و ایرادات جزئی احتمالی توسط مشتری بیان و رفع گردید و وب سایت آماده لانچ شد.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت شرکت توانا بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه ی هویت تجاری شرکت توانا انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.