طراحی وب سایت شرکت مهندسی کوثرآب شرق

شرکت مهندسی کوثرآب شرق، نماینده رسمی و انحصاری محصولات شرکت sebaKMT آلمان با بیش از 60 سال سابقه حضور در صنعت آب می باشد. این شرکت مجموعه وسیعی از ابزارها و سیستمهای پیشرفته مانیتورینگ و کنترل و اندازه گیری در حوزه صنعت آّب را ارائه می نماید.

پروژه طراحی شرکت مهندسی کوثرآب شرق با هدف معرفی شرکت، محصولات و راهکارهای افزایش راندمان و کاهش تلفات آب در شبکه های توزیع آب شرب و استفاده مطلوبتر از زیرساختهای موجود در شهرها و روستاها و تامین استانداردهای خدمت رسانی به مخاطبان تعریف گردید و نقشه وب سایت برای تحقق هرچه بهتر این اهداف در بستری از زیبایی، امنیت و کارایی ترسیم شد.

در راستای همگام سازی کاربرد وب سایت با نیازهای شرکت مهندسی کوثرآب شرق، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با مسئولین این شرکت برگزار گردید تا بهترین ابزارها و راهکارها برای این مهم گزیده شوند. این وب سایت بر مبنای زبان ASP.NET پیاده سازی گردید تا از نهایت انعطاف پذیری و اختصاصی سازی در کنار امنیت بالا بهره برده شود.

وب سایت های مبتنی بر NET. در گروه فناوری پرند از CMS اختصاصی گروه فناوری پرند بهره می برند که کاربر می تواند با استفاده از آن، به راحتی اقدام به افزودن مطالب و تغییر در المان های متنی و گرافیکی سایت نماید. این پنل به زبان فارسی طراحی شده و با بهره گیری از ادیتورهای شبیه به مجموعه آفیس، نهایت راحتی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

در طراحی و چینش قالب کلی وب سایت هویت سازمانی شرکت مهندسی کوثرآب شرق در نظر گرفته شد.

انتخاب تصاویر، با مشاوره و راهنمایی مسئولین شرکت مهندسی کوثرآب شرق صورت پذیرفت، تصاویر توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت.

در این پروژه، همچون سایر پروژه های طراحی وب سایت گروه فناوری پرند، آنچه بیش از همه مورد توجه تمامی اعضای تیم بوده است، دسترسی به اهداف سفارش دهنده است که در این راستا باید بهترین ابزار به کار گرفته شود.

  • نام مشتری شرکت مهندسی کوثرآب شرق
  • سال 1394
  • خدمات مشاوره - طراحی وب سایت
  • طبقه بندی