طراحی وب سایت شركت كامپیوتر و ارتباطات پیشرفته بسامد

شركت كامپیوتر و ارتباطات پیشرفته بسامد در زمینه كامپیوتر و ارتباطات (C & C) فعال می باشد، این شرکت با پشتوانه چندین سال كار و تحقیق و انجام چندین پروژه بزرگ در مركز تحقیقات مخابرات ایران از سال 1374 کار خود را آغاز نموده است.

برخی از پروژه های موفق شرکت بسامد که به دریافت جایزه از جشنواره خوارزمی نایل آمدند، پروژه های سوئیچ میانگذر (NDS) و مكانیزاسیون سالن اپراتوری بین الملل (DSB) می باشند. همچنین این شرکت همکار شرکتهای صاحب نام و تراز اول خارجی در بخش تجهیزات انتقال نیز میباشد.

پروژه طراحی وب سایت دو زبانه شركت بسامد با هدف معرفی هر چه بهتر این شرکت و خدمات آن و ایجاد ارتباط هرچه بهتر با مخاطبین تعریف گردید و نقشه وبسایت برای تحقق هرچه بهتر این اهداف در بستری از زیبایی، امنیت و کارایی ترسیم شد.

در راستای همگام سازی کاربرد وب سایت با نیازهای شرکت بسامد، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با مسئولین شرکت بسامد برگزار گردید تا بهترین ابزارها و راهکارها برای این مهم گزیده شوند. این وب سایت بر مبنای زبان ASP.NET پیاده سازی گردید تا از نهایت انعطاف پذیری و اختصاصی سازی در کنار امنیت بالا بهره برده شود.

وب سایت های مبتنی بر NET. در گروه فناوری پرند از CMS اختصاصی گروه فناوری پرند بهره می برند که کاربر می تواند با استفاده از آن، به راحتی اقدام به افزودن مطالب و تغییر در المان های متنی و گرافیکی سایت نماید. این پنل به زبان فارسی طراحی شده و با بهره گیری از ادیتورهای شبیه به مجموعه آفیس، نهایت راحتی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

در طراحی و چینش قالب کلی وب سایت هویت سازمانی شركت كامپیوتر و ارتباطات پیشرفته بسامد در نظر گرفته شد.

در این پروژه، همچون سایر پروژه های طراحی وب سایت گروه فناوری پرند، آنچه بیش از همه مورد توجه تمامی اعضای تیم بوده است، دسترسی به اهداف سفارش دهنده است که در این راستا باید بهترین ابزار به کار گرفته شود.

  • نام مشتری شركت كامپیوتر و ارتباطات پیشرفته بسامد
  • سال 1394
  • خدمات مشاوره - طراحی وب سایت
  • طبقه بندی