طراحی وب سایت انجمن متخصصان روابط عمومی

انجمن متخصصان روابط عمومی نهاد تخصصی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که توسط جمعی از استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی تاسیس شده است. این انجمن در تلاش است با نزدیک کردن سازمان ها، شرکت ها و سایر نهادهای ذیربط از طریق اجرای فعالیت های علمی و تخصصی به رشد و اعتلای حرفه و دانش روابط عمومی و تسهیل خدمات مناسب به مخاطبان و عموم مردم کمک کند.

پروژه ی طراحی وب انجمن متخصصان روابط عمومی با هدف طراحی بهینه و کاربردی وب سایت و معرفی هر چه بهتر جایگاه علمی روابط عمومی های کشور و ارتقاء آن در سال ۱۳۹۵ توسط گروه فناوری پرند آغاز گردید.

جهت بهینه سازی کاربرد وب سایت، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با اعضاء انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار گردید و بهترین ابزارها و راهکارها جهت طراحی وب سایت انتخاب گردید.

در نمایش منوها از منوی آبشاری بهره برده شده است.

انتخاب تصاویر جهت اسلایدر و صفحات، با مشاوره و راهنمایی با اعضاء انجمن متخصصان روابط عمومی صورت پذیرفت، تصاویر توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت.

در تمامی محیط وب سایت، سادگی و دسترس پذیری راحت مخاطبین به موضوعات و لینک ها مورد توجه قرار گرفته است. مهمترین عامل در طراحی وب سایت، بهترین روش برای معرفی جایگاه علمی روابط عمومی های کشور و ارتقاء آن بوده است که در تمامی بخش ها بدان توجه شده است.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت انجمن متخصصان روابط عمومی بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه ی هویت خبری وب سایت انجمن متخصصان روابط عمومی انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.

  • نام مشتری انجمن متخصصان روابط عمومی
  • سال 1395
  • خدمات مشاوره، چینش صفحات، طراحی وب سایت، ورود اطلاعات
  • طبقه بندی