طراحی وب سایت آلکامید صنعت پارس

شرکت آلکامید صنعت پارس یکی از شرکت های فعال در حوزه نفت و تکنولوژی های وابسته آن است. این شرکت در راستای تأمین نیازمندی های صنعت نفت فعال است و توانسته است با خدمات ارزشمند خود، جایگاه مناسبی در صنعت نفت کشور پیدا کند.

آلکامید صنعت پارس در راستای صادرات خدمات و محصولات خود به شرکت های بین المللی نیاز به وب سایتی کارآمد به زبان انگلیسی داشت تا بتواند خود را به بهترین نحو ممکن معرفی کند. در این راستا با معرفی اهداف پروژه، اعضای دپارتمان طراحی سایت گروه فناوری پرند، نشست هم اندیشی با در نظرگرفتن اهداف و نیازمندی های کارفرما برگزار کردند.

در این نشست نقشه اصلی سایت و سکشن های صفحه نخست آن به قلم در آمد و طراحی گرافیکی پروژه آغاز شد.

با تکیه بر رنگ اصلی لوگوی  آلکامید و حوزه فعالیت ایشان، ظاهر وب سایت به گونه ای طراحی شد که مخاطب با اولین نگاه به زمینه فعالیت آلکامید صنعت پارس پی ببرد. تصاویر اسلایدر اصلی، آیکون های معرفی محصولات، تاپ بار صفحات و هر آنچه که در وب سایت قابل مشاهده است به طور خاص برای آلکامید صنعت پارس طراحی شد تا در کنار دیگر المان ها بهترین ارتباط را با مخاطب برقرار سازد.

صفحات داخلی از قبیل درباره ما، تماس با ما، محصولات، پروژه ها و… همگی با یک تم مشترک با صفحه اصلی طراحی و بارگزاری شدند.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت شرکت آلکامید صنعت پارس بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه هویت تجاری شرکت آلکامید انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.

  • نام مشتری شرکت آلکامید صنعت پارس
  • سال 1396
  • خدمات مشاوره، نقشه سایت، طراحی وب سایت، ورود اولیه اطلاعات
  • طبقه بندی
  • TAGS