طراحی فروشگاه اینترنتی چسب غفاری

صنایع شیمیایی غفاری در سال ۱۳۴۳ به کوشش مهنــدس محسن غفاری قاضی سعید، تاسیس و راه اندازی شده است. این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، واحدکنترل کیفی و لابراتوارهای فرمولاسیـون پیشرفته، واحد تحقیق و توسعه بر پایه دانش و تجربه و با کادر متخصص و مجرب ، این سازمان را به معتبر‌ترین تولیدکننده صنایع شیمیایی در خاورمیانه بدل ساخته است. نقطه آغازین این کمپانی، تولید چسب های دوقلوی غفاری بوده که در طی سالهای فعالیت خود، با توسعه و پیشرفت روز افزون و بکارگیری فناوری های نوین، محصولات متنوعی بر سبد کالای خود افزوده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.

افتخار ما این است که وب سایت تولیدکنندگان به نام ایرانی را طراحی و اجرا می کنیم و گامی در جهت حمایت از کالای ایرانی برمیداریم. صنایع شیمیایی غفاری نیز از قدیمی ترین برندهای چسب در کشور است که سهم گسترده ای در صادرات صنعت ایرانی به خارج از مرزها دارد.

وب سایت فروشگاهی چسب غفاری با اهداف معرفی شرکت، معرفی محصولات و فروش آنلاین ها یکی از پروژه های جذاب دپارتمان طراحی وب سایت گروه فناوری پرند است که در ابتدای سال 1397 کلید خورد.

وب سایت بر بستر وردپرس طراحی شد و تمامی المان ها با بهره گیری از رنگ زرد برند چسب غفاری و هویت سازمانی آن طراحی گشت. قابلیت هایی همچون فروش جعبه ای، طراحی اسلایدرهای خاص و… مواردی بود که با توجه به درخواست های مشتری و با خلاقیت های واحد گرافیک به انجام رسید.

ورود اولیه اطلاعات و ثبت محصولات در فروشگاه اینترنتی چسب غفاری انجام شد و بهترین معرفی ممکن برای یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان ایرانی در محیط وب به نمایش در آمد.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.