طراحی فروشگاه اینترنتی دفتردستک

نام “قائمی” از سال 1320 خورشیدی در بازار تحرير و نوشت افزار ايران خوشنام و برجسته بوده و هميشه نمادی از اعتبار و اصالت به شمار می آيد.

با تکیه به سابقه درخشان و پر بار 70 ساله، با نگرش بر اهميت سرعت در انجام امور روزانه و گسترش روز افزون تجارت الکترونيک در ايران و جهان، مهدی قائمی بنيانگذار اين وب سايت بر آن شد تا بازار تحرير را بصورت گسترده و حرفه ای در دنيای مجازی راه ‌اندازی نموده و بستر درست و مناسبی برای متقاضيان اين بازار فراهم آورد.

همانطور که در بالا خواندید، فروشگاه اینترنتی دفتردستک با تکیه بر تجربه چندین ساله بازرگانی قائمی که پیش از این نیز وب سایت گروه بیدار متعلق به این بازرگانی توسط گروه فناوری پرند طراحی شده بود، ایجاد شده است. این فروشگاه اینترنتی با در اختیار داشتن گوناگونی قابل توجهی از برندهای معتبر جهانی و محصولات با کیفیت و خوشنام بین المللی، اهداف بلندی را در بازار لوازم التحریر ایران در سر دارد.

این وب سایت بر بستر مجنتو که یکی از بهترین فروشگاه سازهای دنیاست پیاده سازی شده و محصولات با دسته بندی های مختلف در آن تعریف شده اند. مگامنوهای مختلف و جذاب برای نمایش هرچه بهتر دسته بندی ها و محصولات در این فروشگاه در نظر گرفته شده است تا مخاطب هرچه بهتر بتواند محصول مورد نظر خود را بیابد./

ظاهر وب سایت و المان های قرار گرفته در صفحات کاملاً بر پایه اصول ریسپانسیو بوده و در دستگاه های مختلف با تغییر جاگذاری المان ها، بهترین حالت نمایش پدید می آید که یکی از الزامات فروشگاه های اینترنتی امروزه است.

یکی از مهمترین اقداماتی که در این وب سایت توسط گروه فناوری پرند صورت گرفته است، تولید محتوای متنی آن است. توضیحات محصولات، شعار نویسی، تیترها و متن ها و توصیف برندها همگی توسط واحد تولید محتوای گروه فناوری پرند صورت گرفته است که یکی از مهمترین نکات بارز این فروشگاه اینترنتی محسوب می شود.

  • نام مشتری بازرگانی قائمی
  • سال 1396 - 1397
  • خدمات مشاوره، طراحی و اجرا، تولید محتوا، ورود اطلاعات
  • طبقه بندی
  • TAGS