طراحی سایت گروه مهندسی پزشکی همراه

گروه مهندسی پزشکی «همراه» فعالیت خود را از سال 1379 پس از اختراع دستگاه واکیوم همراه شروع نمود. این دستگاه طی سال ها تحقیق و بررسی در زمینه ناتوانی جنسی مردان در اداره ثبت اختراعات به ثبت رسید و بررسی های کلینیکی آن در دانشگاه ایران و بنیاد جانبازان انجام گردید که مشخص شد از نمونه های مشابه خارجی عملکرد بهتری دارد. این دستگاه تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با مجوز وزارت صنایع تولید گردید.

افتخار ما این است که وب سایت تولید کنندگان محصولات ایرانی را طراحی کنیم و ارتباطی هرچه بهتر با مشتریانشان و مردم عزیز ایران فراهم سازیم. گروه مهندسی پزشکی همراه به عنوان مخترعان دستگاه های پزشکی همراه که کاربردهای زیادی در رفع مشکلات خانواده ها و زوج ها دارد، یکی از تولیدکنندگان قدیمی و به نام ایران هستند که زحمات زیادی را برای ارتقاء سطح کیفی محصولات ایرانی به جان خریده اند.

طراحی وب سایت و ظاهر گرافیکی صفحات سایت گروه مهندسی پزشکی همراه، بر پایه هدف اصلی محصولات که حفظ حریم خانواده ها و همچنین حفظ حریم خصوصی بیماران بود، انجام شد. ضمن انتقال تجربه بیماران به مخاطبان وب سایت، اطلاعات ایشان فاش نشد و تمامی خصوصیات و عملکردهای دستگاه های پرتابل پزشکی به اطلاع مخاطبان رسید.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت گروه مهندسی پزشکی همراه بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه هویت تجاری این گروه انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.

وب سایت به صورت فروشگاه اینترنتی آفلاین است و مشتریان باید درخواست خرید خود را از طریق فرم های موجود به ثبت برسانند.