طراحی سایت پایا کروک البرز

شرکت پایا کروک البرز در جهت تامین محصولات پلیمری، متناسب با دانش و تکنولوژی روز در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید. این شرکت مفتخر است که در پرونده کاری خود سابقه ارائه مشاوره فنی به مشتریان خود را داشته و در کنار آن توانسته است با تامین کالاهای با اصالت و با کیفیت نیاز آن ها را برآورده سازد. از این رو تمرکز اصلی خود را بر تهیه و توزیع محصولات اروپایی و آمریکایی نهاده ایم.

اصل اولیه در دستور کار شرکت پایاکروک البرز براساس این بوده که مشتریان ما، شرکای تجاری ما هستند، درواقع آن ها فقط از ما خرید نمی کنند بلکه اولین خرید آن ها به منزله آغاز یک رابطه همکاری مستمر و متنفع برای هر دو طرف است. لذا همواره می کوشیم با به کارگیری استانداردهای جهانی، کسب وکار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.

وب سایت پایا کروک البرز، وب سایتی فروشگاهی است و با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات این شرکت که سایزهای بسیار متنوع ارینگ و رینگ را در بر میگیرد، چگونگی اجرای پروژه و نمایش محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود. لذا با برگزاری جلسات هم اندیشی و بررسی رقبای خارجی شرکت، بهترین حالت نمایش تنوع هر محصول به اجرا در آمد.

وب سایت بر بستر وردپرس طراحی گردید و تمامی تنظیمات قالب انتخابی بر پایه نیازهای پروژه انجام شد. برای نمایش بهتر دسته بندی محصولات، مگا منو طراحی شد و هر دسته بندی، مجموعه های اصلی محصول را در بر گرفت. تنوع هر محصول که گاهاً به 500 عدد می رسد، با نمایش جدولی و بر پایه اتریبیودهای تعریف شده مانند سایز و وزن هر ارینگ تعریف شد.

تمامی صفحات و المان های طراحی شده در این وب سایت، ریسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه ها به بهترین نحو به نمایش در می آید. چیزی که امروزه به مهمترین گزینه طراحی وب سایت بدل گشته و یکی از آیتم های نمره سئو سایت نیز محسوب می شود.