طراحی سایت میکروزدا

گروه شرکتهای سازیبا در سال 1377 فعالیت خود را با هدف ایجاد پل ارتباطی میان شرکت های معتبر بین المللی و فعالان عرصه صنعت، جهت ترکیب دانش جهانی و ارائه راه حل های نوین بومی سازی شده در صنایع مختلف آغاز نمود.

یک اسپری ضدعفونی کننده از خانواده گندزداها (Disinfectant) است که از با کیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی پیشرفته ساخته شده و میتواند 99.99 درصد میکروبها را از بین برده و محیطی سالم، بهداشتی و عاری از میکروب را فراهم نماید.

شرکت سازیبا پیش از این نیز طراحی وب سایت میکروزد را به گروه فناوری پرند سپرده بود و پس از آن، پروژه طراحی سایت انحصاری محصول میکروزدا نیز با همان اصول طراحی مینیمال در دستور کار دپارتمان طراحی وب سایت گروه فناوری پرند قرار گرفت.

نکته حائز اهمیت در طراحی سایت میکروزدا، حفظ اصالت و شباهت آن به سایت اصلی (میکروزد) است، در نتیجه گرافیک وب سایت با حفظ سادگی و شباهت به سایت میکروزد پایه ریزی شد و توسط بخش فنی به اجرا گذاشته شد.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت میکروزدا بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه ی هویت تجاری گروه سازیبا انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.

سایت به صورت دو زبانه فارسی و انگلیسی طراحی گردید و تمامی صفحات با همتای انگلیسی خود طراحی شدند. در نتیجه مخاطب می تواند با تغییر زبان در هر صفحه، آن را به زبان دیگر مشاهده کند و اطلاعات و تمامی المان های گرافیکی را بر مبنای زبان جدید چینش شوند.

  • نام مشتری گروه شرکت های سازیبا
  • سال 1396
  • خدمات مشاوره، طراحی و اجرا، ورود اطلاعات اولیه
  • طبقه بندی
  • TAGS