طراحی سایت شرکت رادان صنعت آریا

شرکت رادان صنعت آریا، نماینده انحصاری شرکت های Euroclima اتریش و Camfil سوئد می باشد که در زمینه سیستم های هوارسان و تجهیزات مرتبط با تهویه هوا فعالیت می کنند.

از همان ابتدای تعریف پروژه شرکت رادان صنعت و زمینه فعالیت ایشان که در رابطه با هوای پاک و تصفیه هوا و… بود، طرح های گرافیکی زیبایی در ذهن همکاران بخش گرافیک وب سایت بود. با نشستی که برای هم اندیشی در خصوص طراحی سایت شرکت رادان صنعت برگزار شد، طرح های گرافیکی اولیه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و در نهایت ظاهری سرشار از حس خوب هوای پاک و با الهام از کد رنگ های لوگوی رادان صنعت و کمفیل طراحی شد.

هم اکنون ظاهر وب سایت به گونه ای است که مخاطب در اولین بازدید از وب سایت، استشمام هوای پاک و ثمرات آن را احساس می کند و مشتاق به بررسی سایت و محصولات شرکت رادان صنعت می شود. احساسی که به باور ما، مهمترین هدف هر پروژه طراحی سایت است.

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت شرکت رادان صنعت آریا بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه هویت تجاری شرکت رادان صنعت انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.

  • نام مشتری شرکت رادان صنعت آریا
  • سال 1396
  • خدمات مشاوره، طراحی گرافیک، طراحی و اجرای سایت، ورود اطلاعات اولیه
  • طبقه بندی
  • TAGS