طراحی بلاگ خبری مسیرهاست

شرکت فناوران مسیر سامانه از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در ابتدا با اجاره کردن سرور از شرکتهای آمریکایی نظیر XO شروع به سرویس دهی به مشتریانی کرد که قصد داشتند جزء اولین شرکتهای ایرانی صاحب وب سایت باشند. از سال 1380 همزمان با تأسیس شرکت همکار ما در کانادا، با نام ComputoGram، فعالیت این بخش نیز گسترده تر و حرفه ای تر شد.

وبلاگ مسیرهاست تلاشی از تیم «مسیرهاست» بوده و برای انتقال آگاهی ایجاد شده است. تا بیشتر بخوانیم، بدانیم و آگاهانه انتخاب کنیم. انتخاب هایی که منجر به زندگی بهتر ما خواهند شد. پس این آگاهی را با دیگران به اشتراک بگذارید تا خوبی ها گسترش یابد.

این وبلاگ در راستای تولید محتوای کاربردی و مرتبط با موضوع کسب و کار ایجاد شده است و موضوعات دانشی و آموزشی در زمینه های IT، وب، دیتاسنترها و… را به تناوب منتشر می کند. موضوعات در بیش از 10 طبقه بندی تقسیم شده اند و به حالت های مختلف از مگامنو گرفته تا انواع ویجت های معرفی عناوین مطالب در صفحه اصلی معرفی شده اند. در نتیجه مخاطب از هر طریقی که به سایت منتقل شود می تواند انواع مطالب را از دیده بگذراند و موضوعات تازه نشر یافته را نیز مشاهده کند.

این وبلاگ بر بستر وردپرس طراحی گردیده و تمامی امکانات وبلاگ های خبری جهت انتشار مطالب در پنل آن وجود دارد. بیشترین بهره برداری از قدرت تصاویر در وبلاگ صورت گرفته است و مخاطب یکی پس از دیگری، جذب مطالب خواهد شد.

یکی از مهمترین اقدامات در هر وبلاگ خبری و محتوایی، یکسان بودن قالب کلی متون و نوع نگارش آن هاست، از این رو یکی از خدمات پشتیبانی که گروه فناوری پرند به مسیرهاست ارائه می دهد، بررسی متون از لحاظ نگارشی و رفع ایرادات آنهاست. در نتیجه تمامی متون از یک بیان مشترک و نگارش یکسان بهره می برند که در جذب هرچه بهتر مخاطب تاثیر بسزایی خواهد داشت.

  • نام مشتری مسیرهاست
  • سال 1396
  • خدمات مشاوره، طراحی و اجرا، تولید محتوا
  • طبقه بندی
  • TAGS