وب سایت تجاری را می توان عمومی ترین نوع وب سایت ها دانست. پایگاه های مجازی شرکت ها، موسسات، بنگاه های اقتصادی کوچک، مراکز خدماتی و به طور کلی هر مجموعه ای که خواستار معرفی خود در جامعه ی مجازی باشد، در رده ی وب سایت های تجاری قرار می گیرند. هدف اصلی این نوع وب سایت ها معرفی هرچه بهتر مجموعه بوده و گاهاً ارتباطی دو سویه را با مخاطبین خود برقرار می کنند. با توجه به گستردگی بسیار زیاد مشاغل و رسته های کاری، نمی توان ابزارها و امکانات ثابتی را برای تمامی این وب سایت ها برگزید.

اولین قدم برای طراحی این وب سایت ها، آشنایی با رسالت و اهداف مجموعه می باشد تا بدین وسیله به شناخت مناسبی از مخاطبین آن رسیده و بتوان امکانات مورد نیاز برای برقرای یک ارتباط بهینه را پیش بینی کرد. امکاناتی از قبیل: اخبار، نمونه کارها، نمایندگی ها، مشتریان، فرم ساز، صفحه ساز، کاربران، گالری تصاویر، نقشه، تقویم فعالیت ها، گزارش جلسات و... که در برقراری ارتباط با مخاطبین عام و انعکاس فعالیت های یک مجموعه ی تجاری مفید خواهد بود.

وب سایت های تجاری عموماً از امکانات اولیه ای برخوردار هستند که به راحتی ایجاد شده و در دسترس است. در این بخش، آنچه از ضرورت بیشتری برخوردار است، نقشه ی وب سایت و چگونگی تقسیم بندی اطلاعات و ارائه ی آن ها می باشد. اینکه شما چگونه مخاطب خود را هدایت کرده و اطلاعاتی که او به دنبال آنهاست را در اختیارش بگذارید، اطلاعات شفاف، کامل و مستند باشد، فرم های تماس کارآمد و در دسترس باشند، اطلاعات طبقه بندی شده و منظم باشد و مسائلی از این دست که رعایت آن ها موجب نظم بخشیدن به وب سایت و هدایت صحیح کاربر خواهد شد.

مسائلی از این دست، نیازمند تجارب مرتبط و موفق دارد تا شناخت درستی از اطلاعات داشته و بتوان مستندات معرفی مجموعه را به درستی طبقه بندی نمود. گروه فناوری پرند با تجربه ی بیش از ۱۰ سال در مشاوره، طراحی و پیاده سازی وب سایت های تجاری گوناگون و به پشتوانه ی کارشناسان و متخصصان طراحی وب سایت، همیار قدرتمند شما در ورود به جامعه ی مجازی می باشد.

وردپرس با زبان برنامه نویسی محبوب و قدرتمند PHP نوشته شده و از قدرت MySQL استفاده می کند. وردپرس یک نرم افزار متن باز  می باشد و بر مبنای اجازه نامه (Gnu Public License (GPL منتشر می شود، بنابراین اجازه نامه تمامی موارد استفاده از وردپرس کاملا رایگان می باشد، همچنین شما می توانید وردپرس را با خیال راحت تغییر دهید و به عنوان سکویی برای تجارت الکترونیکی خود به کار گیرید.

گروه فناوری پرند وب سایت های متفاوتی در حوزه معرفی سازمان ها، شرکت ها و اشخاص، فروشگاه های اینترنتی، معرفی خدمات و محصولات را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت با استفاده از وردپرس در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

گرافیک عامل تاثیرگذار

وب سایت هایی که هدف معرفی دارند، باید مخاطب را در اولین نگاه جذب کرده و با نمایشی تاثیرگذار، او را به کنجکاوی در مورد خویش وا دارند. تا چه میزان در این باره موفق بوده اید؟ میتوان گفت مهمترین عامل ظاهری در این نوع وب سایت ها، گرافیک بصری است. تجربه ثابت کرده در وب سایت هایی که هدف اطلاع رسانی و معرفی دارند، زیبایی ظاهری بیشترین تاثیر را بر مخاطب گذاشته و او را تشویق به ماندگاری و کنجکاوی بیشتر در مطالب وب سایت می نماید. اسلایدها و افکت های زیبا در این وب سایت ها مشاهده می شوند.

مدیریت وب سایت تجاری توسط وردپرس

ویژگی های عمومی

 • مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای متن باز
 • استفاده از WordPress، PHP و MySQL
 • قابلیت تغییر قالب وب سایت در دوره های متفاوت
 • امکان تغییر چیدمان وب سایت توسط مدیر سایت
 • قابلیت توسعه با استفاده از افزونه های بومی شده
 • سازگاری با موتورهای جستجوگر برای افزایش رتبه
 • پشتیبانی از طراحی واکنش گرا

مزیت رقابتی ما

 • طراحی نمایه وب سایت بر اساس نیاز مشتری
 • طراحی قالب اختصاصی وردپرس در صورت نیاز
 • طراحی افزونه های اختصاصی وردپرس
 • استفاده از افزونه ها و قالب های تجاری
 • عدم اعمال تغییر در نرم افزار وردپرس
 • امکان به روز رسانی و پشتیبانی توسط مدیر سایت
 • استفاده از صفحه سازهای قدرتمند و متنوع

خدمات ما

 • تدوین طرح جامع معماری وب سایت
 • درج محتوای وب سایت با رویکرد مشتری
 • ویرایش تصاویر برای نمایش بهینه در وب سایت
 • تصویر برداری و ساخت مالتی مدیا ویژه سایت
 • پشتیبانی فنی وب سایت در زمان مورد نیاز
 • میزبانی وب و ثبت دامنه رایگان برای سال اول
 • آموزش راهبری نرم افزار به صورت حضوری

در امکانات، متمایز باشید...

ویژگی های قدرتمند خود را انتخاب کنید!

صفحه ساز قدرتمند

طراحی واکنش گرا

صفحه مدیریت کاملاً فارسی

اسلایدرهای متنوع

منوها و هدرهای متنوع

بکآپ گيری و پشتیبانی

خدمات و محصولات

گالری تصاویر

مدیریت کاربران

آمار بازدیدکنندگان

برای یک معرفی خوب، آماده باشید...

زمان شما فرا رسیده است!

آینده از آن ابزارهای موبایلی است

سایتهای واکنش گرا

طراحی واکنش گرا و یا Responsive Design به معنی طراحی یک سایت برای نمایش مناسب در تمام مرورگرها و دستگاه های احتمالی کاربران است. در این روش ظاهر سایت با توجه به ابعاد صفحه نمایش کاربر تغییر کرده و سایر بخش ها متناسب با آن تنظیم می شود. شاید در سال های پیش که اثری از گوشی های موبایل هوشمند، تبلت و گجت های متنوع نبود نیازی به Responsive Design احساس نمیشد ولی با ورود مدل ها و برندهای متنوع و استقبال کاربران از این دستگاه ها طراحی سایت نیز دچار تغییراتی اساسی و مهم شد.

در اولین قدم سایت های اینترنتی برای جلب رضایت کاربرانی که با گوشی موبایل خود وارد صفحات می شدند اقدام به ساخت سایتی دیگر متناسب با صفحه نمایش گوشی های موبایل تحت عنوان نسخه موبایل کردند و در مرحله بعدی بسیاری از سایت ها به ساخت نرم افزاری مخصوص برای دسترسی به محتوای سایت خود روی آوردند. ولی تجربه نشان داد که کاربران اینترنتی علاقه زیادی به این روش و تجربه مناسبی هنگام کار با نسخه های موبایلی سایت ها نداشتند.

در طراحی سایت Responsive کاربرانی که با کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ وارد سایت می شوند محتوای کامل صفحه با تمام جزئیات آن را مشاهده خواهند کرد. ولی با کوچکتر شدن صفحه نمایش کاربران، بطور مثال در تبلت یا گوشی، بخش های غیر ضروری سایت حذف شده و فقط مهمترین قسمت های آن نمایش داده خواهند شد.

استفاده از این روش تشخیص محتوای سایت برای موتورهای جستجو را بسیار راحت کرده و دیگر نیازی به بازتولید صفحات سایت نیست، در حالیکه طراحی یک نسخه موبایل برای سایت شما به معنای کپی کردن مطالب صفحات در آدرسی دیگر و ایجاد محتوای تکراری است.

بالا