گاهی چند کلمه ی درست، بجا و تأثیرگذار، شما را بهتر از چند پاراگراف متن تکراری و خسته کننده معرفی خواهد کرد.

اگر بخواهیم عناصر اصلی وب سایت را نام ببریم، بی شک محتوا و متون وب سایت از تاثیرگذارترین آن هاست. نحوه ی به کارگیری کلمات برای معرفی خود، توصیف و توضیح توانمندی هایتان و تمام آنچه که در اختیار دارید، به شناخت هرچه بهتر مخاطبین از شما کمک کرده و ثبات بیشتری به جایگاه شما می بخشد. چه بسا مجموعه هایی که توان عملی بالایی داشته ولی به دلیل ضعف در معرفی خود، نتوانسته اند از جایگاه مطلوبی در حرفه ی خود برخودار شوند.

در سال های گذشته، با بسیاری از مشتریان طراحی وب سایت در ارتباط بوده ایم که هیچ محتوای مفیدی در اختیارشان نبوده است. در واقع آن ها یک مرحله ی مهم را از قلم انداخته اند. مرحله ای که پایه و اساس طراحی وب سایت، طراحی بروشور، طراحی اقلام چاپی تبلیغاتی و... می باشد؛ مرحله ی نگارش محتوا.

امروزه بیش از ۱ میلیارد وب سایت وجود دارد، این رقم در سال ۱۹۹۶ حدود ۳۰۰۰ وب سایت بوده است! یعنی حدود ۳۳ درصد افزایش در بیست سال گذشته. طبق آمار گوگل، عمر بسیاری از وب سایت های تازه تأسیس، تنها ۱۰۰ روز است. در واقع گرداننده این وب سایت ها، یک سوال اساسی را از خود نپرسیده اند: «چه چیزی میخواهم در وب سایت عرضه کنم؟» در نتیجه بدون برنامه مشخص، با ظاهر و محتوای نادرست، پس از مدت کوتاهی هیجان خود را از دست داده و ناامید شده اند.

انتخاب کنید، وب سایتی گذرا داشته باشید یا ماندگار باشید!

کلمات را برای معرفی خود به کار بگیرید...

ما شما را آن گونه که هستید معرفی خواهیم کرد!

شعار سازمانی

شعار متناسب با روحیات سازمانی

توصیف فعالیت ها

کشف وجه تمایزات و برتری ها

پست های متناوب

پست متناوب مطالب در وب سایت

ادبیات سازمانی

یکسان سازی نگارش کلیه متون

استاندارد SEO

نگارش متون طبق قوانین سئو

نگارش محتوا خدمتی برای بالاتر بودن شما

نگارش محتوا یا کانتنت (Content) از خدماتی است که بسیار در ایران مهجور بوده و همگان از قدرت و اهمیت آن بی اطلاع هستند. بروشورها و کاتالوگ های قدیمی معمولاً با همان محتوا بازطراحی می شوند، رنگ ها و عکس ها و فرم ها دوباره سازی می شوند، بی آنکه عامل اصلی یعنی متون تغییر کند. این همان نکته ای است که غفلت از آن موجب کاهش تأثیر تبلیغات خواهد شد. هرگز قدرت کلمات را دست کم نگیرید.

گروه فناوری پرند نیز به عنوان شرکت ارائه دهنده ی خدمات سازمانی و تجارت الکترونیک، در راستای برطرف نمودن این معضل اقدام به ارائه ی خدمات نگارش محتوا نموده است. متون مربوط به معرفی، توصیف فعالیت ها، شعارنویسی، یکسان سازی نگارش گزارشات پروژه ها، نگارش سرفصل های وب سایت، کشف و بسط وجه تمایزات و... توسط متخصصین این امر نگاشته می شود. تمامی متون (حتی مقاله هایی که مشتری در اختیار دارد) به صورت انحصاری برای مشتری نگاشته شده و حق کپی رایت نیز برای او محفوظ می ماند.

در حال حاضر در بسته ی خدمات طراحی وب سایت به صورت محدود خدمات شعار نویسی و اصلاح بعضی جملات و تیترها نیز به صورت رایگان ارائه می شود. اما بسته ی حرفه ای نگارش تمامی محتوا و متون وب سایت (قابل استفاده در تمامی اقلام چاپی تبلیغاتی) به صورت مجزا برای متقاضیان این امر در نظر گرفته شده است.

بالا