وب سایت فروشگاهی
مدیریت انبار، گزارش های خرید، فاکتور فروش، فاکتور مشتری، گزارش های درآمد ماهیانه، محصولات محبوب و تمام چیزی که یک فروشگاه نیاز دارد.
نگارش محتوای وب سایت
مهمترین موردی که وب سایت شما را از دیگران متمایز می سازد محتوای آن است. غیرکپی بودن مطالب، نگارش صحیح و جذاب، مطالب مرتبط با عناوین و نیز رعایت قوانین SEO از مواردی است که در رتبه بندی سایت شما تاثیر بسزایی خواهند داشت. بی جهت نیست که بیل گیتس، محتوا را «شاه» می خواند !
وب سایت تجاری
اعتبار کسب و کار شما با داشتن وب سایتی به روز و کارآمد دوچندان می شود. امروزه بسیاری از مراودات تجاری از طریق وب سایت ها صورت می پذیرد. شعبه ای از تجارت خود را در دنیای مجازی تاسیس کنید.
وب سایت خبری
از اولین دست آوردهای تکنولوژی، گسترش سایت های خبری و خبررسانی الکترونیکی بود، مزیتی که سرعت، دقت و عدم محدودیت از شاخصه های آن است و دنیای امروز بدون آن ممکن نیست.
بهینه سازی رتبه گوگل
یادتان باشد محیط اینترنت بسیار بزرگ تر از حد تصور ماست. حضور موثر در این دنیای بیکران بدون رعایت قوانین آن ممکن نیست. قوانین SEO مجموعه قواعدی است که باید در تولید و تکمیل وب سایت مورد نظر قرار گیرد تا در نتایج موتورهای جستجو نظیر گوگل، جایگاه بهتری کسب گردد.
پرتال سازمانی
دسترسی سریعتر به اطلاعات، یکپارچه سازی درخواست های مراجعان، سهولت در ارائه خدمات و بسیاری موارد دیگر، سازمان ها را برآن داشته است تا خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهند.

چرا گروه فناوری پرند را انتخاب کنید؟

شروع هر همکاری با همین سوال آغاز می شود...

پشتیبانی رایگان یک ساله

بسته ی برنزی قرارداد پشتیبانی وب سایت شامل رفع مشکلات جزئی سیستم، رفع حفره های امنیتی احتمالی و... در سال نخست رایگان است.

طراحی گرافیک تاثیرگذار

طراحی المان های گرافیکی نظیر بنرها، اسلایدرها و رنگ بندی وب سایت مطابق با رنگ و هویت سازمانی شما در واحد گرافیگ صورت خواهد گرفت.

امکانات متنوع و قدرتمند

گذشته از امکاناتی نظیر مگا منو، هدرهای متنوع، چند زبانه بودن، فرم های خاص و... امکانات مورد نیاز شما با بهترین شکل طراحی خواهند شد.

پشتوانه قدرتمند و با تجربه

ترکیب نیروی جوانی با تجربه ی بیش از یک دهه فعالیت در طراحی و پشتیبانی وب سایت های گوناگون، ترکیب ارزشمندی برای اعتماد شماست.

به دنیای بدون مرز وارد شوید...

با افتتاح وب سایت خود، دنیای جدیدی را تجربه کنید

تعدادی از پروژه های اخیر گروه فناوری پرند

مطابق با نیازها و امکانات درخواستی شما، طراحی اختصاصی صورت خواهد گرفت

به چه نوع وب سایتی نیاز دارید؟

وب سایت ها بر اساس زمینه های کاری به چهار دسته ی کلی تقسیم می شوند. موارد خاص مانند مرجع اطلاعات، کتابخانه ها، وب سایت های خدماتی خاص و... به دلیل آنکه عمومیت زیادی ندارند در این دسته بندی ها گنجانده نشده است. برای اطلاع از شرایط مواردی از این دست، با ما تماس بگیرید.

فروشگاه های آنلاین

اگر شما کالاهای فیزیکی و یا فایل های دانلودی را برای فروش دارید یا ارائه دهنده ی خدمات در محل هستید، از امکانات و قابلیت های فروشگاه آنلاین استفاده کنید.

 • مدیریت انبار
 • گزارش فروش ماهانه
 • کالاهای پرطرفدار
 • جشنواره های تخفیف

وب سایت تجاری

شرکت های تجاری و خدماتی، سازمان های کوچک، موسسات مالی و... که نیاز به وب سایتی برای معرفی خود و فعالیت هایشان دارند، در این دسته جای می گیرند.

 • هدرها و منوهای متنوع
 • ساخت مگا منو
 • بهینه سازی موتورهای جستجو
 • صفحه ساز قدرتمند

آژانس های خبری

خبرگزاری ها و آژانس های خبری تصویری نیاز به سایت هایی سریع با امکاناتی خاص دارند تا بتوانند به سهولت، اخبار را در اختیار کاربران قرار دهند.

 • دسته بندی های متنوع
 • امتیازدهی و نظردهی کاربران
 • خبرنامه پیامکی
 • بازنشر در شبکه های اجتماعی

پرتال های سازمانی

سازمان های بزرگ، باید ظرفیت پذیرش روزانه هزاران کاربر با درخواست ها و گردش های کاری متنوع را داشته باشند تا از بازدهی مطلوب و کارایی بالا برخوردار باشند.

 • بیش از ۱۰۰ نوع ماژول
 • مبتنی بر بسترهای به روز
 • راهبری آسان
 • طراحی گردش کار
طراحی وب سایت با همکاری واحد گرافیک و تبلیغات صورت گرفته و همین امر باعث شده تا راهکار مناسبی برای حصول بهترین ارتباط تصویری با مخاطبین ارائه شده و درصد بالایی از رضایتمندی مشتری را کسب نماییم. اکنون گروه فناوری پرند با گسترش توانمندی های متخصصین خود، همیار ارزشمندی در تجارت الکترونیک شما بوده و می توانید با خیال راحت، پیشرفت فردای خود را برنامه ریزی کنید.

با گروه فناوری پرند آشنا شوید

گروه فناوری پرند در سال ۱۳۸۴ با هدف ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک تاسیس شد. این مجموعه با کسب تجربیات موفق در این زمینه و جذب جوانان خلاق و توانمند توانست چشم اندازهای خود را فتح کرده و بر کیفیت خدمات ارائه شده بیافزاید. پرند با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه وب، اقدام به راه اندازی واحد طراحی وب سایت نمود. این واحد با تکیه بر گستره توانمندی های شرکت، خدمات مطلوبی را در زمینه طراحی و راه اندازی وب سایت های تجاری، فروشگاه های اینترنتی، پایگاه های های خبری و... ارائه می نماید.
برخی از مشتریان ما

عامل اصلی موفقیت های بزرگ، ایده ها و اقدام های صحیح و بجاست.

درست بیاندیشید، به موقع اقدام کنید تا از موقعیت های عمومی، فرصت هایی ناب بسازید.

بالا