×

تماس با پیشخوان خدمات

خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، با پیشخوان خدمات شرکت به نشانیservicedesk@parand.ir و یا شماره تلفن های ۸۸۵۰۱۳۵۷ - ۸۸۵۰۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

آگاهی، نیمی از موفقیت

بی شک همه ما باور داریم که موفقیت های بزرگ از آگاهی ناشی می شود. آگاهی از فرصت ها، ظرفیت ها، توانمندی ها و چه بسا کمبودهای موجود، منجر به تولید و افزایش بهره وری خواهد شد. این اندیشه در تجارت الکترونیک و دنیای فناوری اطلاعات نیز بسیار به چشم می آید و بدون افزایش آگاهی از محیط پیرامون و آنچه که در دنیای فناوری می گذرد، حضور در عرصه رقابت امکان پذیر نمی باشد.

در همین راستا گروه فناوری پرند اقدام به ایجاد پایگاه اطلاع رسانی اخبار دنیای فناوری اطلاعات نموده است تا بتواند اخبار و مطالب روز در زمینه های مرتبط با IT را در اختیار مدیران این بخش و علاقمندان به این حوزه قرار دهد.

مدیریت فناوری اطلاعات، معماری فناوری اطلاعات، مدیریت دانش، مدیریت پروژه، تجارت الکترونیک، موبایل، امنیت، رایانش ابری و... مطالبی است که می توانید در این نشریه دنبال کنید.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نشریه مدیران فناوری اطلاعات، مطالب مندرج در وب سایت و مطالب مفید دیگر در زمینه تجارت الکترونیک و ITIL را روزانه دریافت نمائید.

بالا