×

تماس با پیشخوان خدمات

خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، با پیشخوان خدمات شرکت به نشانیservicedesk@parand.ir و یا شماره تلفن های ۸۸۵۰۱۳۵۷ - ۸۸۵۰۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

مشتریان راهکار Wendia POB

گروه فناوری پرند به عنوان نماینده رسمی شرکت Wendia در طول سال های گذشته با برگزاری مذاکرات و نشست هایی با شرکت ها و سازمان های بزرگ داخلی، به تشریح امکانات نرم افزار و مزایای رقابتی آن پرداخته است. این نرم افزار با توجه به بومی سازی تخصصی و نیز قدرت اختصاصی سازی و انعطاف پذیری بالای آن، راهکاری قدرتمند در عرصه فناوری اطلاعات است که در هماهنگی کامل با فرآیند های ITIL نیز می باشد.

سازمان های زیر، منتخب مشتریان راهکار Wenida POB می باشند که مفتخر به خدمت رسانی به ایشان می باشیم.

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران، با بیش از ۸۸ سال سابقه فعالیت به عنوان بزرگترین موسسه مالی در ایران، با بیش از ۳۳۳۰ شعبه فعال، و سی و پنج هزار نفر پرسنل در سراسر کشور از راهکار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و خدمات بانکداری خود بهره می برد.

آسان پرداخت پرشین

شرکت آسان پرداخت پرشین، با هدف توسعه و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک فعال از سال ۱۳۸۸ تا کنون، در زمینه درگاه های پرداخت از طریق پایانه های فروشگاهی، موبایل و اینترنت فعال می باشد. این شرکت در حال حاضر از نرم افزار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، خدمات پرداخت و مرکز تماس بهره می برد.

توسعه بازار صنایع خلاق برهان

شرکت توسعه بازار صنایع خلاق برهان با هدف توسعه بازار برای صنعت و فناوری فرهنگی بومی کشور فعالیت می‌کند. حوزه‌ی اصلی فعالیت شرکت ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر فناوری فراشبکه، و شبکه توزیع محتوا می‌باشد. این شرکت از نرم افزار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مرتبط با مشتریان خود بهره می برد.

بانک ملت

بانک ملت در سال ۱۳۵۹ با ادغام برخی بانک ها و تعاونی های وقت تشکیل شد و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغاز شد. بانک ملت در حال حاضر با سرمایه ۵۰۰۰۰ میلیارد ریال یکی از بزرگ ترین بانک‌های کشور است که از راهکار Wendia POB G6 برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و خدمات بانکداری خود بهره می برد.

شرکت داده ورزی سداد

شرکت داده ورزی سداد در سال ۱۳۷۸ با هدف بهره مندی بیشتر از قابلیت های فناوری اطلاعات و خدمت رسانی بهتر به آحاد جامعه افتتاح شد. در حال حاضر این شرکت با ۱۷۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص در راهبری و اجرای پروژه های حوزه IT، از راهکار Wendia POB G6 برای توسعه نرم افزار و خدمات خود بهره می برد.

شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی

شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی در ابتدا به عنوان بخش تخصصی زیر ساخت های شبکه و مراکز داده بانک ملت فعالیت می کرد و سپس در سال ۱۳۹۰ جداسازی شده و با داشتن تحصیلات، دانش، مهارت ها و آموزش های مرتبط، سعی در حفظ منافع شرکت هایی می نماید که به آن ها خدمات ارائه می دهد.

سازمان برنامه و بودجه کشور

وظايف رييس جمهور در امور برنامه و بودجه، در قالب سازمان برنامه و بودجه كشور توسط «معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور» اداره می گردد. بر همين اساس، سازمان برنامه و بودجه كشور تشكيل شده است و اهداف خود را دنبال می کند.

بانک آینده

بانک آینده در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت و با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا، در قالب يك بانك تجاری خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌های خدمات بانكداری: خرد، تجاری، مؤسسه‌ای و خدمات بانكداری اختصاصی در بستر آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، با ۲۰۴ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

ما مشتری اعتماد شما هستیم!

اعتماد شما، اندوخته گرانقدر ماست...

مشتریان دیروز، افتخارات امروز

راهی که به آغاز آن می بالیم
۱۳۹۰

customer_sookht

مرکز داده سامانه هوشمند سوخت

۱۳۹۱

customer_petrochemicals-316x211

شرکت پتروشیمی کرمانشاه

customer_saman-316x211

شرکت بیمه سامان

۱۳۹۲

customer_ansar_bank-316x211

بانک انصار

customer_bargh_tehran-316x211

شرکت برق منطقه ای تهران

customer_bargh_mashhad-316x211

شرکت توزیع نیروی برق مشهد

customer_citydi-316x211

شرکت توسعه و نوآوری شهر

customer_simorgh-316x211

شرکت سیمرغ تجارت

۱۳۹۳

customer_naft-316x211شرکت ملی نفت ایران

customer_boors-316x211سازمان بورس و اوراق بهادار

۱۳۹۴

dade-naftمرکز داده شرکت ملی نفت ایران

hormozganشرکت فولاد هرمزگان

۱۳۹۵

ap-logo

شرکت آسان پرداخت پرشین

mellibank2

بانک ملی ایران

khalagh

شرکت توسعه بازار صنایع خلاق برهان

۱۳۹۶

customer_boors-316x211

بانک دی

ap-logo

بانک ملت

ap-logo

شرکت داده ورزی سداد

۱۳۹۷

customer_boors-316x211

زیرساخت امن خدمات تراکنشی

customer_boors-316x211

سازمان برنامه و بودجه کشور

customer_boors-316x211

بانک آینده

به تجربه و تخصص پیش می رویم...
بالا