طراحی وب سایت Araz Adventure Tours

آراز برگزار کننده تورهای مختلف فرهنگی، ورزشی، تفریحی و … برای گردشگران خارجی  و آشنایی بیشتر آنان با ایران می باشد. پروژه ی تغییر طراحی وب سایت آراز با هدف طراحی بهینه و کاربردی وب سایت و همچنین معرفی هرچه بهتر تورها و خدمات آراز به گردشگران به زبان انگلیسی در سال ۱۳۹۶ توسط گروه فناوری پرند آغاز گردید.

جهت بهینه سازی کاربرد وب سایت، جلسات مشاوره و هم اندیشی اعضای تیم طراحی وب سایت با مسئولین آراز برگزار گردید و بهترین ابزارها و راهکارها جهت طراحی وب سایت این شرکت انتخاب گردید.

در نمایش منوها از مگا منو جهت نمایش تورها بهره برده شده است.

انتخاب تصاویر جهت اسلایدر و صفحات، با مشاوره و راهنمایی مسئولین آراز صورت پذیرفت، تصاویر توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت.

در تمامی محیط وب سایت، سادگی و دسترس پذیری راحت مخاطبین به موضوعات و لینک ها مورد توجه قرار گرفته است. مهمترین عامل در طراحی وب سایت، بهترین روش برای معرفی محصولات بوده است که در تمامی بخش ها بدان توجه شده است.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت آراز بر بستر وردپرس طراحی گردید و بهینه سازی تم (قالب) انتخابی بر پایه ی هویت تجاری و گردشگری آن انجام پذیرفت. ابزارهای مورد نیاز طراحی و مطابق با نیازهای مجموعه، شخصی سازی گردیدند.

  • نام مشتری آراز
  • سال 1396
  • خدمات مشاوره، چینش صفحات، طراحی وب سایت، ورود اطلاعات
  • طبقه بندی