طراحی وب سایت آنتن هانی

آنتن هانی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز نمود. این شرکت، با مدیریت محمد دهقان نکو، به پشتوانه سابقه طولانی و پرسنل متعهد خود توانسته است در زمینه تولید آنتن تلویزیون و محافظ های برق به پیشرفت های قابل توجهی دست یابد.

هانی تولیدات خود را ابتدا با آنتن های آنالوگ شروع و با گذشت زمان، پیشرفت تکنولوژی و با کسب تجربیات لازم، طراحی و ساخت آنتن های برقی و دیجیتالی را با بهره بسیار بالا در دستورکار خود قرار داد و با سعی و تلاش مهندسین و پرسنل خود به موفقیت دیگری در صنعت آنتن سازی دست یافت.

پروژه ی تغییر طراحی وب سایت فروشگاهی این مجموعه در جهت برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با مشتریان و معرفی هرچه بهتر محصولات توسط گروه فناوری پرند آغاز گردید.

تصاویر اسلایدر و محصولات توسط واحد گرافیک گروه فناوری پرند طراحی و جهت محیط وب بهینه سازی شده و مورد استفاده قرار گرفت.

در تمامی محیط وب سایت، سادگی و دسترس پذیری راحت مشتریان به محصولات و خرید آسان مورد توجه قرار گرفته است. مهمترین عامل در طراحی وب سایت، بهترین روش برای معرفی محصولات بوده است که در تمامی بخش ها بدان توجه شده است.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده تا در تمامی دستگاه ها با بهترین حالت مشاهده شود. المان های گرافیکی، لینک ها، متون و منوها همگی در دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند، تبلت ها و… کاملا خوانا و بدون مشکل، قابل مشاهده و کاربری هستند.

وب سایت آنتن هانی بر بستر وردپرس طراحی گردید و ابزارهای مورد نیاز وبسایت مطابق با نیازهای آنتن هانی، طراحی و شخصی سازی گردیدند.