گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

ویژگی ها و مزایای نرم افزار CRM

نرم افزار vTiger سیستمی فراتر از یک نرم افزار ارتباط با مشتری است. با ایجاد راه حل هایی از قبیل بازاریابی از طریق ایمیل، مدیریت فعالیتها و مدیریت پروژه و …، این نرم افزار واقعا یک راه حل مدیریت سازمانی جامع برای اکثر کسب و کارها است.


بازاریابی از طریق ایمیل
تنها در چهار مرحله، ایمیل هایی زیبا، هدفمند و مربوط به مشتریان را طراحی، ایجاد و ارسال کنید. سپس ببینید چه موردی توجه مخاطبان را جلب کرده است تا در آینده کمپین های موفق تری بسازید. در نهایت چشم انداز سازمان و تیم خدمات مشتریان را بهبود دهید تا به شناسایی بهتر منافع و پیش بردن فرصت های جدید با درآمدی بهتر در سازمان کمک کنند.

مدیریت پروژه

پروژه هایی مربوط به مشتریان و یا برای موارد پشتیبانی ایجاد کنید. نقاط عطف پروژه را مشخص و وظایف کاربران و یا گروهای کاربری را تعیین کنید. در طول مدت زمان پیشرفت پروژه از سیستم نظارت و پیوست فایل جهت نگهداری تمام موارد درکنار هم بهره برده و در این مسیر، میزان پیشرفت و حوادث اخیر پروژه را در صفحه ی خلاصه نگهداری نمایید.

پرتال مشتریان

تجربه ی مشتریان خود را با ایجاد دسترسی به پرتال مشتریان ویژه خودشان ارتقا دهید و از این راه جهت ارتباط و به اشتراک گذاری فایل ها و ثبت ها استفاده کنید. مشتریان همچنین می توانند تقاضاهای سرویس خود را از همین طریق ارسال نمایند که به این ترتیب تقاضا به صورت اتوماتیک در سیستم مدیریت موارد هم وارد خواهد شد.

تقویم و مدیریت وظایف

از تقویم vTiger برای ایجاد، ارجاع و مدیریت وظایف و رویدادهای مرتبط با فرصت ها، مشتریان و موارد یا… استفاده کنید. گزینه های قابلیت مشاهده تقویم را برای کارمندان و مدیران مختلف تنظیم نمایید، زنگهای هشدار و روش نمایش هشدارها در صفحات نرم افزار یا ارسال آنها از طریق ایمیل را تعیین کنید.

گزارشات

با استفاده از بخش گزارشات، این امکان وجود دارد که اطلاعات را در زمینه های مختلف در کنار هم قرار دهید. داده ها را با استفاده از فیلتر های مشروط و انجام محاسبات عمومی تقسیم بندی کنید و یا اینکه داده ها را از طریق CSV یا XLS برای تجزیه و تحلیل بیشتر به خارج سیستم ارسال کنید.

مدیریت فایل و اسناد

با استفاده از سیستم مدیریت اسناد vTiger، فایل ها را ذخیره و سازمان دهی کنید. فایل های مرتبط با فرصت ها، پروژه ها، و یا دیگر سوابق را پیوست کرده و مستندات را به طور مستقیم از طریق ایمیل و یا از درون vTiger ارسال کنید.

گروه ها و کنترل دسترسی آن ها

سلسله مراتب سازمانی و ساختار گروهها را کنترل کنید. امکان مشاهده و تقویم های کاری کارمندان را برای مدیران فراهم ساخته و مشخص کنید هر فرد یا گروه باید به کدام یک از قسمتهای نرم افزار دسترسی داشته باشد و امکان مشاهده، حذف و نگارش اطلاعات را به آنها بدهید.

مدیریت موجودی

حجم محصولات و خدماتتان را سازمان دهی و نگهداری کنید. از لیست قیمتهای متفاوت برای گروه های مختلف مشتریان استفاده کنید. از سفارشات خرید برای ارتباط با فروشندگان و همچنین ارسال و پیگیری پرداختهای الکترونیکی و کلیه در خواست های مرتبط با کالاها و خدمات استفاده کنید.

یکپارچگی و گسترش

با نرم افزارهای Outlook، گوگل، تقویم و فهرست مخاطبان Gmail، مایکروسافت Exchange، سیستم های تماس تلفنی و بسیاری موارد دیگر در ارتباط باشید. و از این یکپارچگی جهت دریافت و ثبت تماس های تلفنی، ارسال فاکتور ها به سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت ها و … استفاده کنید.