گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

موفقیت بیشتر در موقعیت های فروش با نرم افزار CRM

گروه های فروش خود را با کمک ابزار های vTiger توانمند کنید. ابزارهایی که اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان در اختیارشان قرار می دهد، آنها را کار آمدتر ساخته و در ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان در هر نقطه از جهان یاریشان می کند.


ابزارهای شناخته شده و قابل اعتماد

نرم افزار vTiger به موجب افزایش عملکرد خود با سیستم هایی همچون اوت لوک،گوگل، آفیس و … یکپارچه می شود، به طوری که بدون توجه به نوع درخواستهای کسب وکار، آنها را پوشش می دهد.

اطلاعات جامع مخاطبان

جستجو و تغییر اطلاعات ثبت شده در vTiger آسان است. ساختار اطلاعات مانند یک سبد است که یافتن هرگونه اطلاعات مرتبط به یک موضوع در آن کار آسانی است. در هر یک از صفحات مشتریان بالقوه، مشتریان، سازمان ها یا موقعیتهای فروش، امکان مشاهده و ویرایش تمام یادداشت های مربوطه، ایمیل ها، تاریخچه کمپین ها، اسناد و … را خواهید داشت.

برای هر قراری آماده شوید

تقویم یکپارچه، لیست فعالیت ها و مدیریت اطلاع رسانی به شما این اطمینان را می دهد که هرگز وقت ملاقات دیگری را از دست نخواهید داد و با دسترسی به اطلاعات ثبت شده قبلی و ارتباطات آنها، شما می توانید مطمئن باشید که همواره هر آنچه برای موفقیت به آن نیاز دارید، در دستان شماست.

تنظیم خودکار وظایف تکراری

با اتوماتیک کردن وظایف پیچیده و مکرر خود، در وقت صرفه جویی کنید. ایمیل ارسال کنید، رکورد یا قرار ملاقاتی را ثبت کنید و یا موردی را به روز رسانی کنید، اگر هر یک از این وظایف را در شرایط معین و استانداردی انجام می دهید، موتور گردش کار قدرتمند vTiger به صورت اتوماتیک این کارها را برای شما انجام خواهد داد.

همراه شما

در محل کار و یا در هدر محل کار و یا در هر نقطه از دنیا، نرم افزار vTiger برای پیگیری تقاضاهای شما در دسترس می باشد، با اطمینان به این که داده های شما درصورت دسترسی به اینترنت (و یا حتی بدون اتصال به اینترنت از طریق نرم افزارهای آفلاین برای گوشی های آیفون و اندروید) مهیا و در دسترس می باشد. بنابراین اطلاعات شما هرگز دور از دسترس نخواهد بود.ر نقطه از دنیا، نرم افزار vTiger برای پیگیری تقاضاهای شما در دسترس می باشد، با اطمینان به این که داده های شما درصورت دسترسی به اینترنت (و یا حتی بدون اتصال به اینترنت از طریق نرم افزارهای آفلاین برای گوشی های آیفون و اندروید) مهیا و در دسترس می باشد. بنابراین اطلاعات شما هرگز دور از دسترس نخواهد بود.

گزارشات جامع

با تشخیص جزئیات اطلاعات و گردآوری گزارشات گسترده که بر اساس موارد متفاوت از جمله جریان معاملات، عملکرد کارکنان یا … فیلتر شده اند، vTiger اطلاعات لازم برای تصمیم گیری روشنگرانه را در اختیار شما قرار می دهد و به این ترتیب حلقه های تکرار در فرآیندهای تجاری شما را می بندد.