گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

درباره نرم افزار CRM vTiger

ماموریت CRM vTiger

شرکت vTiger یک شرکت نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) با ماموریت ساخت و ارائه ی ساده ترین راه حل مدیریت ارتباط با مشتری، با قابلیت تنظیم و دسترس پذیری برای موسسات اقتصادی و تجاری کوچک و متوسط می باشد. این شرکت توسط جامعه فعالی از کاربران و توسعه دهندگان حمایت می شود، لذا به زبان های متعددی در دسترس است و از ده ها کشور و شرکای شبکه ای در سراسر جهان محتوا دریافت می نماید.

پیشینه ی CRM vTiger

vTiger در طول نه سال گذشته با هزاران موسسه تجاری همکاری داشته است که نتیجه آن، ساخت، اصلاح و ارائه ی سیستمی است که در حال حاضر یکی از پویاترین و قابل ارتقاترین راه حل ها در مدیریت ارتباط با مشتری با کمترین هزینه ی مالکیت می باشد. ویژگی متن باز بودن این نرم افزار باعث انتقال اطلاعات از هزاران منبع و موسسه طراح و توسعه دهنده شده است و مجموعه ای کاربردی و موثر از ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری را فراهم ساخته است که با استفاده ای آسان، ویژگی های غنی و بر پایه ی راه حلهای بر مبنای تکنولوژی رایانش ابری ارائه می گردد.

مجموعه vTiger بخش اساسی برنامه های اجرایی و برنامه های تغییر صدها هزار موسسه تجاری کوچک و بزرگ در سراسر جهان است. در سال 2004 این مجموعه با تعداد اندکی از افراد برای طراحی، ساخت و اصلاح مجموعه ای ساده از ابزارهای نرم افزاری راه اندازی شد. ولی پس از آن، با مشارکت هزاران نفر از مشتریان، شرکا و نظرات آنها، به یکی از بهترین و شناخته شده ترین ابزارها در این صنعت تبدیل گشت. امروزه مشاورین vTiger در حال توسعه ابزارهای جدید برای کمک به موسسات در راستای کسب دیدگاه و نتایج بهتر از فعالیتهای بازاریابی، فروش و پشتیبانی می باشند.