گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

با نرم افزار CRM مشتریان بیشتری جذب کنید

خدمات عالی به مشتری به معنای پاسخگویی به خواسته های متفاوت مشتری به بهترین نحو ممکن و از کانال های متفاوت است. مشتریان با استفاده از ابزار های vTiger حس خوبی را تجربه خواهند کرد و می توانند تمام تقاضاهایشان را در محیطی یکپارچه مشاهده کرده و دسترسی و به روز رسانی آنها را در هر مکانی انجام دهد. به این ترتیب ظاهر سازمان خدمات مشتریان خود را حرفه ای تر کنید.


پشتیبانی مدیریت موارد

اگر امور پشتیبانی مشتریان را توسط ایمیل، تلفن یا مستقیما توسط vTiger انجام می دهید، سیستم مدیریت درخواست vTiger به شما اجازه می دهد تا تمام اطلاعات پشتیبانی را در اختیار داشته و به پیگیری مسائل با مشتریان بپردازید. امکانات ویژه این سیستم به شما امکان ایجاد اتوماتیک درخواست از ایمیلهای دریافتی را می دهد و در صورت بروز تغییرات، اطلاعات لازم را به گروه مربوطه ارسال می کند.

پرتال شخصی مشتریان

مشتریان خود را با سرویس های مناسب و حرفه ای پرتال شخصی مشتریان تحت تاثیر قرار دهید. جایی که آن ها بتوانند جدیدترین اسناد، مراودات و درخواست های ارائه شده برای پشتیبانی را مشاهده نمایند. این رابطه شخصی قوی شما را قادر خواهد ساخت که اعتماد و وفاداری بیشتری در مشتری ایجاد کنید.

مدیریت موارد و قراردادهای فروش

تاریخچه خریدهای مشتری را در سطح جزئیات کالاها و خدمات ردیابی و نگهداری کنید. از این اطلاعات برای برنامه ریزی های فروش از جمله فروش های اضافی، فروش های متقاطع و یا برای ردیابی درخواستهای پشتیبانی و یا ضمانت سیستمها استفاده کنید.

مدیریت پروژه

اطمینان حاصل کنید که صاحبان حساب قابلیت مشاهده پروژه های مشتریان را به وسیله vTiger دارند. از طریق این ابزار پروژه ها را ایجاد و پیگیری کنید و جزئیات آنها شامل بودجه، نقاط عطف، وظایف و تخصیص منابع را وارد نمایید. سیستم مدیریت اسناد و گردش کار vTiger نیز به صورت یکپارچه با این بخش ادغام گشته و ضوابط اتوماتیک و پیوست فایل ها به وظایف پروژه را پیاده سازی کرده است.

ایجاد پرسش و پاسخ

سوالات تکراری مشتری را از بین برده و تیم خود را برای ارائه سرویس بهتر توانمند سازید. خدمات سریع تر با ایجاد پایگاه دانشی که مشتریان بتوانند از طریق پرتال خود به آن دسترسی داشته باشند و گروه شما نیز مستقیما از طریق vTiger به آن وصل گردد، امکان پذیر گشته است.

گزارش عملکرد

روندهای ارائه سرویس در سازمانتان را شناسایی کنید، گزارش هایی بر اساس انواع درخواست ها، وضعیت یا اولویت آنها ایجاد نمایید. حلقه های عملکردی کسب و کار را با استفاده از این گزارش ها و بهبود محصولات و خدمات و شیوه های ارائه سرویس، تکمیل کنید.