گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

پياده سازی ITIL

گروه فناوری پرند با توجه به سوابق خود، توانسته است پياده سازی فرآيندهای ITIL را با استفاده از دو ابزار ManageEngine ServiceDesk Plus، Wendia POB صورت پذيرد که در ادامه به شرح مختصر هر يک پرداخته می شود:

نرم افزار Wendia Point of Business

شرکت Wendia به عنوان يک شرکت اروپايي، با قدمتی بيش از 20 سال، توسعه دهنده راهکارهای نرم افزاری جامع در حوزه مديريت خدمات در دنيا می باشد. مديريت خدمات کسب و کار اصلی اين شرکت می باشد و کليه اقدامات اين شرکت در راستای ايجاد و نگهداری مجموعه ای از بهترين عملکردها برای دستيابی به بهترين خدمات و مديريت خدمات برای مشتريان می باشد.

نرم افزار POB G6، تنها نرم افزار ITIL در ايران است که دارای نمايندگی رسمی می باشد، و توسط شرکت توليد کننده آن، Wendia International AG، پشتيبانی و بومی سازی می گردد. اين نرم افزار که مبتنی بر تکنولوژی .NET می باشد، با پشتيبانی از 15 فرآيند اصلی ITIL در ميان ابزارهای برتر بر اساس شاخص بندی شرکت Pink Elephant، PinkVERIFY می باشد و تا کنون در سازمان های متعددی در کشورهای اروپايي و آمريکایی مورد استفاده قرار گرفته است.

کارکرد اين راهکار علاوه بر حوزه مديريت خدمات فناوری اطلاعات در حوزه های ديگر کسب و کار و بالاخص مديريت خدمات کسب و کار می باشد که تا کنون توانسته است پوشش دهنده مديريت خدمات کسب و کار در سازمان های بزرگ و حتی خدمات ارائه شده در حوزه های شهری (در کشور آمريکا) باشد.

نرم افزار ManageEngine ServiceDesk Plus

شرکت ManageEngine فعال در حوزه نرم افزارهای تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات می باشد که بیش از یک دهه، پاسخ دهنده نیازمندی سازمان ها در بیش از ۲۰۰ کشور بوده است. امروزه این شرکت توانسته است به طور متوسط روزانه بالغ بر ۱۰۰۰ مشتری راضی به صورت ماهانه به مشتریان خود اضافه کند، که تعداد زیادی از آنها در میان ۵۰۰ شرکت برتر نشریه Fortune می باشند. این شرکت در کنار راهکارهای متفاوتی که ارائه می دهد، توانسته است راهکار مناسبی برای افزایش بهره وری سازمان ها در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و با استفاده از ابزار ServiceDesk Plus ارائه نماید. اين نرم افزار که مبتنی بر تکنولوژی Java می باشد، قابليت پشتيبانی 9 فرآيند اصلی ITIL را با سطوح بلوغ متفاوت دارد.