گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

یکپارچگی با نرم افزارها

در حالی که بعید است که یک شرکت، برای همیشه بتواند هر راهکار نرم افزاری را عرضه نماید، شرکت Wendia از بهترین ها در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بوده و همواره از نیاز به اتصال با راهکارهای موجود و در حال توسعه، آگاه است.

استفاده از POB با دیگر ابزارها، متضمن دسترسی آسان به اطلاعات و استفاده مجدد از اطلاعات با ارزش می باشد و در نتیجه آن، جریان اطلاعات در سراسر سازمان تقویت می شود.

POB-Integration


مزايا برای سازمان شما

دسترسی آسان به اطلاعات مربوطه و استفاده مجدد از اطلاعات ارزشمند، منابع را در سراسر سازمان بهينه می سازد. با پلت فرم باز POB، شما می توانید تمامی ابزارهای موجود خود را حفظ و در عین حال از آنها، استفاده نمایید. بعلاوه،POB به کار بردن ابزارهای جدید را نیز، ممنوع نمی کند. همچنین، دسترسی آسان به تمامی اطلاعات معتبر در سازمان، امکان مشاهده یک نمای کلی از کسب و کار را برای مدیریت و در نهایت سهولت، فراهم می آورد.


مزايا برای کاربر

یکپارچگی آسان با ساير محصولات، درب را بر روی تعداد بی شماری از اطلاعات قابل دسترس که همه در درون یک سیستم هستند، باز می نماید و بدين ترتیب، کاربر به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای اجرا، دسترسی داشته، در مورد محیط فناوری اطلاعات مطلع بوده، و قادر خواهد بود تا از راه دور، با کامپیوتر های دیگر، کار نماید، گزارش صادر کند، داشبوردها را مشاهده نماید و از سیستم های تلفن و غیره اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کند.


یکپارچگی و اتصال با تمامی سیستمها

نرم افزار POB یکپارچگی قوی را ارائه می دهد و با سیستمهایی که به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند، از جمله سیستم های دسترسی از راه دور و ابزارهای مدیریت سیستم و مدیریت دسکتاپ، در ارتباط است.


ابزارهای مدیریت سیستم

نرم افزارPOB با ابزارهای مدیریت سیستم، در ارتباط بوده، این امر، موجب ارتباط بین ابزار و پایگاه دادهPOB می گردد. وقایع احتمالی که در POB، در نتیجه استفاده از ابزار مدیریت خدمات رخ می دهند، توسط ابزار مذکور، نظارت می شوند آنگونه که وقتی وقایع توسط POB حل می شوند، زنگ خطرها خاموش می گردند. همچنین، در صورتی که زنگ خطر، توسط خود این ابزار، خاموش شود، POB توسط ابزار مذکور، به روز رسانی می گردد.


سیستمهای مدیریت دسکتاپ

گزینه مديريت پیکربندی و دارایی POB، تصویری گرافیکی از محیط شما، ارائه می دهد. این تصویر می تواند مربوط به شبکه بيرونی، شبکه محلی، رایانه های بزرگ، سرورها، مشتریان، شبکه، و غیره باشد. با استفاده از یکپارچگی بین ابزار مدیریت دسکتاپ و POB، پیکربندی های POB به صورت خودکار و با استفاده از اطلاعات مربوطه در سیستم یکپارچه، تکمیل خواهد شد که این امر، متضمن دسترسی به اطلاعاتی واقعی از پیکربندی است. به هنگام استفاده از پیکربندی POB برای نشان دادن کل محیط خود، می توانید به صورت خودکار، موجودی فعلی و اطلاعات سیستم را ازطریق ابزار – DTM در همان سیستم- مشاهده نمایید.


سیستم های دسترسی از راه دور

نرم افزار POB، تنظيمات اقلام پيکربندی و اطلاعات دقیق در مورد هر دارایی را کنترل می نماید. همچنین تاریخ کامل و اتصال آن به یک مشتری و محل خاص را نیز تحت کنترل دارد. مدیریت پیکربندی POB، ابزاری قدرتمند برای مدیریت محیط فناوری اطلاعات شماست، و این در حالی است که یکپارچگی با سیستم DTM، امکان دسترسی از راه دور و دستیابی به مکمل هایPOB بیشتر را نیز، فراهم می آورد. تنها با یک کلیک ماوس، POB می تواند سیستم دسترسی از راه دور را راه اندازی نموده، اطلاعات مورد نیاز را به منظور نظارت بر کامپیوتر از راه دور، منتقل نماید.


نرم افزارهای ERP و سيستمهای مالی

یکپارچه سازی کارآمد POB با هر ERP (برنامه ريزی منابع انسانی) و دیگر سیستمهای مالی، صدور صورتحساب خدمات ارائه شده را، تسهیل می نماید.


ابزارهای استقرار نرم افزار

یکپارچگی با ابزار استقرار نرم افزار، بستگی به قابلیت میانبرهای استاندارد در POB و ظرفیت آن برای اجرای برنامه ها/ اسکریپت های خارجی، همراه با خدمات POB Web و/ یا میزان داده های برنامه ریزی شده، دارد.


ایمیل و تقویم

ايميل های ورودی و خروجی POB، از Microsoft Outlook،Lotus Notes و SMTP/POP3پشتیبانی می نماید. و یک هماهنگی کامل دو طرفه در زمینه وظایف و قرار ملاقات های بین POB و Microsoft Outlook و Lotus Notes وجود دارد.


هماهنگ سازی داده ها

داده ها را می توان از طریق منابع داده خارجی، حال، چه شروع آن، بر اساس یک بازه زمانی برنامه ریزی شده و چه به صورت دستی باشد، در POB، بارگزاری نمود. نرم افزار POB از تمامی فرمتهای فایلهای قابل دسترسی توسط OLEDB / ADO و یا فایلهای CSV (فایلهایی که با کاما از هم جدا شده اند)، پشتیبانی می نماید. همچنین شما می توانید از چارچوب خدمات وب POB، برای به روز رسانی CMDB POB به طور مستقیم، استفاده نمایید.


سيستم های CTI (یکپارچگی تلفنی کامپیوتر)

از طریق یکپارچگی با یک سیستم CTI، تمامی اطلاعات مربوط به تماس گیرنده ای که با میز خدمات، تماس می گیرد، می تواند به صورت خودکار، وارد فايل شود و بدين ترتیب، در زمان صرف شده توسط کارکنان میز خدمات، صرفه جویی گردد. بعلاوه، POB از رابطی برخوردار است که تمامی سیستمهای اصلی CTI، می توانند به آن متصل گردند.


گزارشات و داشبوردها

گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع شاخص کليدی عملکرد می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یافته اید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به طور مداوم، بررضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار، نظارت داشته باشید.

نرم افزار POB، از Microsoft Reporting و Crystal Reports، به عنوان ابزار تولید گزارشات، استفاده می نماید. گزارشات استاندارد POB را می توان بدون نیاز به هرگونه نرم افزار اضافی ديگيری، اجرا نمود، چراکه زمان اجرا، همراه با POB می باشد.

ماژول داشبورد POB، یک کتابخانه گسترده از انواع نمودار را ارائه می دهد که تجسمی عالی از داده ها را فراهم می آورد.


چارچوب وب سرويس ها

نرم افزار POB، به همراه یک چارچوب وب سرويس عرضه می گردد که برای تبادل اطلاعات با سیستمهای خارجی استفاده می شود. با استفاده از وب سرويس، سیستمهای خارجی، قادر به بازیابی و نگهداری اطلاعات در POB CMDB خواهند بود.


“ما ارزیابی کاملی از گزینه ها انجام دادیم و POB را برگزیدیم، چراکه این سیستم از قابلیتهای فوق العاده ای برخوردار بود و امکانات بسیاری برای سفارشی سازی، یکپارچه سازی و گسترده سازی، داشت. بعلاوه، Wendia، از طریق داشتن منابع بسیار عالی و مجموعه ای از مهارت های دائمی، و نیز درکی خوب از نیازهای ما به عنوان SMB، خود را متمایز ساخته است. همچنین، Wendia توانایی آن را داشته است که ما را از طریق فرآیند پیاده سازی، هدایت نماید و اینگونه، بدون کاهش بهره وری، امکان استفاده کارامد از زمان و هزینه ها را فراهم آورد”