گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

پورتال کاربران POB، این امکان را در اختیار سازمان شما قرار می دهد که قابلیتهای POB را، از طریق اینترانت، اینترنت و یا محیط های اکسترانت در میان مشتریان و گروه های پشتیبانی محلی، توزیع نماید. این فرایند کاربران نهایی را قادر می سازد که به اطلاعات به روز شده در POB دسترسی داشته باشند و از این طریق به آزادسازی منابع در سازمان پشتیبانی تان و همچنین بهینه سازی گردش کار، کمک می نماید.

برنامه های کاربردی قوی، برای پشتیبانی از فرآیندهای کسب و کار شما و به منظور حفظ توان رقابتی، و پیشرو نگه داشتن شما نسبت به رقبایتان، در محیط کسب و کار کنونی که به سرعت در حال تغییر است، ضروری می باشند. پورتال کاربران POB شما را در افزایش و کنترل خدمات پشتیبانی تان، یاری می رساند و به طبع آن، مشتریان شما ازکیفیت پشتیبانی و جریان پیوسته اطلاعات مربوط به وضعیت، که در اختیارشان قرار می دهید، قدردانی خواهند نمود.

 


مزايا برای سازمان شما

از آنجایی که مشتریان می توانند با بسیاری از مشکلات، به تنهایی کنار بیایند، پرسنل پشتیبانی، تماسهای کمتری خواهند داشت، که به نوبه خود، منابع را برای مقاصد دیگر، آزاد خواهد ساخت. سازمان شما می تواند با کمترین منابع پشتیبانی، از مشتریان خود، حتی بیش از پیش، پشتیبانی نماید. نرم افزارهای اينترنتی POB، همواره در هماهنگی کامل با دیگر بخشهای سیستم POB باقی خواهند ماند.


مزايا برای کاربر

با استفاده از پورتال کاربران، مشتریان می توانند از طریق یک مرورگر اینترنت، با POB، ارتباط برقرار نمایند و بدین نحو، به اطلاعات وقایع مربوطه در هر زمان و بدون تماس با مشاور دسترسی داشته باشند. بعلاوه، آنها در صورت نیاز، قادر به پیگیری فرآیند پشتیبانی و به روز رسانی واقعه، با اطلاعات جدید مربوطه خواهند بود.


مدیریت تماس

نرم افزار POB مشتریان شما را قادر می سازد که به شکل تعاملی، با سازمان پشتیبانی شما، کار نمایند. در این رابطه، پوتال کاربران POB آنها را قادر به انجام موارد زیر می سازد:

 • ثبت تماس های درخواست خود
 • مستند ساختن تماس های خدمات و مشکلات خود (رويدادهای سرويس)
 • پیگیری تماس ها و مشکلاتشان بدون نياز به تماس با سازمان پشتيبانی شما
 • مشاهده تاريخچه درخواست
 • تشخیص وقایع و مشکلات با استفاده از دانش POB، به منظور جستجوی اطلاعات دانش مربوطه
 • جستجو در پرسش و پاسخهای متداول (FAQ)

ارائه چنین خدماتی، امکانات زیر را نیز در اختیار مشتریان شما، قرار خواهد داد:

 • حل سریعتر وقایع و مشکلات
 • ارتباط مداوم با شما بدون تماس تلفنی
 • ثبت مشکلاتشان (رويدادهای خدمات) در هر زمان و هر مکان


تعامل با پيشخوان خدمات POB

نرم افزار POB، برنامه های کاربردی اینترنت / اینترانت خود را قادر به تعامل با سیستم POB موجود، ساخته است. علی الخصوص اینکه، از طریق این برنامه ها، می توانید به داده های موجود POB که به طور مداوم توسط سازمان پشتیبانی، به روز می شوند، دسترسی داشته باشید. بعلاوه قادر به انجام موارد زیر نیز خواهید بود:

 • پیگیری وقایع و مشکلات خود
 • اولویت بندی وقایع و مشکلات خود
 • بستن وقایع به هنگامیکه قادر به حل آن در مرحله ای دیگر می شوید
 • دیدن اسناد و مدارک راه حل بدون تماس با میز خدمات
 • برقراری ارتباط با پيشخوان خدمات خود، از طریق POB
 • اختصاص دادن وقایع و مشکلات به گروه ها و افراد – با توجه به مهارت های مربوطه آنها – به طورخودکار


اطلاعیه ها

شما می توانید درپورتال کاربران POB، اطلاعات مهم را با استفاده از پیامی جلب توجه کننده، به گروه های خاصی از جمله: کاربران یا گروه های کاربران، هنگامیکه وارد برنامه می شوند، انتقال دهید.


اختصاصی سازی با توجه به نیاز شما

پورتال کاربران POB می تواند بسته به نیازهای خاص شما، با گرافیکی که متناسب با صفحه اصلی و مشتریانتان باشد، تغییر یابد.


ساختار قوی POB

ساختار POB، امکان دسترسی ایمن و کارآمد به تمام داده ها و معاملات موجود را فراهم می آورد. سرور وب، به عنوان دروازه ای بین مرورگر وب و پایگاه داده POB، عمل می نماید. پورتال کاربران POB با لحاظ کردن يکپارچگی کامل داده ها، ساخته شده است. در نتیجه، دسترسی و به روز رسانی پایگاه داده POB می تواند به راحتی انجام گیرد.


ترافیک امن

سرور وب IIS می تواند 128/256-bit را با امنیت کامل، و با پروتکل SSL رمزگذاری شده اجرا نماید. در اکثر مواقع، تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، یک گواهینامه SSL است تا بتوانید از طریق آن، این سیستم را به کار اندازید. نهایتا، با نصب SSL در سرور اطلاعات اینترنت، قادر خواهید بود POB را با استفاده از HTTPS و SSL اجرا نمایید.


فروشگاه اینترنتی POB

پورتال کاربران POB شامل قابلیت فروشگاه اینترنتی نيز است که می تواند به این پورتال اضافه شود. در فروشگاه اینترنتی POB، کاربران می توانند هم کالا سفارش دهند و هم خدمات؛ این کار از طریق دسترسی به کاتالوگ کالا و کاتالوگ خدمات، امکان پذیر می باشد. فروشگاه اینترنتی POB نقش-محور است، لذا تنها مواردی را نشان می دهد که کاربر آنلاین، از میان آنها حق انتخاب دارد. انجام چنین کاری، یافتن موارد مورد نیاز را برای کاربر سهل می نماید.

به همین ترتیب، سازمان خدمات شما نیز،از برخی کارها، رهایی خواهد یافت. زمانی که کاربران می دانند از میان چه چیزهایی می توانند حق انتخاب داشته باشند، شخصا می توانند اطلاعات مربوط به آن محصولات خاص را بیابند. بعلاوه، درخواست خرید مطرح شده توسط کاربر، پیش از آنکه سازمان خدمات حتی به میزان اندکی درگیر گردد، برای گرفتن تاییدیه فرستاده می شود.

با استفاده از قابلیت های فروشگاه اینترنتی فوق العاده Wendia که شامل خرید های خودکار و فرآیندهای موجودی می گردد، بار کاری که بر دوش سازمان خدمات شماست، بیشتر کاهش می یابد. فروشگاه اینترنتی، بخشی از کارکرد مدیریت خرید و موجودی POB می باشد.


“ما در بخشی که مشتریان، از پورتال سلف سرویس، استفاده می نمایند؛ در قسمتی که از طریق ایمیل به جای تلفن، با بخش پشتیبانی، ارتباط برقرار می کنند، شاهد تغییرات فوق العاده ای هستیم. استفاده از چنین پورتالی، ابزاری را برای رسیدگی سریعتر به موارد، در اختیار قرار می دهد و بدین ترتیب، سلسله مراتب را می توان با توجه به اصل “اولین خدمت حق مسلم اولین وارد شونده است” به شکل عادلانه تری کنترل نمود.”