گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مدیریت پيشخوان خدمات POB شما را قادر به دریافت، ورود، مدیریت و حل و فصل درخواست های سرويس، وقایع، مشکلات، درخواست های تغيير و غیره می نماید. بعلاوه، POB در بهبود و کنترل پایگاه دانش کارکنان پشتیبانی و کاربران، شما را یاری می رساند و بدینگونه است که نسبت به حل مسائل به شکلی سریع و موثر اطمینان خاطر می یابید. نرم افزار POB به راحتی می تواند با استفاده از رابط وب یا تلفن همراه، CTI،Microsoft Outlook ، Lotus Notes، نرم افزارهای مديريت سیستم، و غیره خود را با محیط کنونی فناوری اطلاعات شما، یکپارچه سازد.

مدیریت پيشخوان خدمات POB به شما کمک می کند تا عملکردهای خدمات و بخش پشتیبانی را کنترل و مدیریت کرده آن را توسعه دهید و بدين ترتیب، در بازار رقابتی جایگاه خود را حفظ نموده و پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشید.

 


مزايا برای سازمان شما

مدیران می توانند اطمینان خاطر داشته باشند که POB کیفیت، عملکرد و سطح خدمات را دائما پیگیری می نماید. شما اطمینان خواهید یافت که POB از طریق آماده سازی خودکار برنامه فعالیتی دقیق برای تک تک کارشناسان، قادر است منابع در دسترس را شناسایی و یا فعالیتهای مربوط به حل مشکلات را برنامه ریزی و پیگیری نماید. نرم افزار POB ابزاری است ارزشمند برای شناسایی و پاسخ به روند های در حال ظهور و خواسته های جدید کسب و کار.


مزايا برای کاربر

مديريت پيشخوان خدمات POB (SDM) ابزار گرافیکی مورد نیاز برای مدیریت تماس های مرکز پشتیبانی مشتری را در اختیار مشاوران پيشخوان خدمات قرار می دهد. بدين ترتیب، آنها می توانند به پایگاه دانش کامل، دسترسی پیدا کرده و در نتیجه آن، به روند حل مسائل سرعت بخشند. نرم افزار POB پرداخت تمامی خدمات را تضمین می نماید؛ حال چه از طریق توافقات سطح خدمات و چه از طریق صورتحسابهای دقیق و خودکار وقایع و درخواست خدمات.


مدیریت پيشخوان خدمات در مزيت های رقابتی

نرم افزار SDM POB به شما کمک می کند تا عملکردهای خدمات و پشتیبانی تان را کنترل و مدیریت کرده آن را توسعه دهید و بدين ترتیب، در بازار رقابتی جایگاه خود را حفظ نموده پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشید. بعلاوه، شما را یاری خواهد رساند تا از مدیریت مناسب وقایع و مشکلات، به عنوان محصولی با ارزش، اطمینان خاطر داشته باشید و بدینگونه به خدمات رسانی و پشتیبانی مشتریان به شکلی بسیار مناسب، دست یابید.


ویژگی های عملی مدیریت پيشخوان خدمات POB

مديريت پيشخوان خدمات، اطلاعات مورد نیاز شما را در POB اختیارتان قرار می دهد تا بدین ترتیب، تنها از طریق یک پنجره، قادر به ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان خود باشید.
مدیریت واقعه و مشکل
نرم افزارPOB از فرآیندهای زیر، پشتیبانی می نماید:

  • مدیریت واقعه وهشیاری نسبت به هر رویدادی که می تواند تولید را مختل و یا دچار وقفه نماید
  • مدیریت مشکلات، به منظور حل و فصل علل ریشه ای وقایع

در طول چرخه حیات یک واقعه یا مشکل، نظارت و به روز رسانی بسیار مهم می باشد. نرم افزار POB شامل موارد زير می گردد:

  • جزئیات تاریخچه
  • وضعیت (جدید، در حال پیشرفت، در حالت تعلیق، اختصاص يافته، حل شده و بسته)
  • تاثیر/ اولویت کسب و کار
  • زمان صرف شده و هزینه ها
  • گسترش

مدیریت موفقیت آمیز واقعه و مشکل نیازمند یک ساختار پایگاه بسیار مناسب است . نرم افزار POB شامل موارد زیر می گردد:

  • پایگاه داده پیکربندی با کارایی بالا
  • پایگاه دانش دقیق و حاوی خطاهای شناخته شده
  • ارتباطی نزديک به مدیریت سطح خدمات به منظور دستیابی خودکار به اهداف پاسخ


مدیریت وظایف

مدیریت وظایف، این امکان را در اختیار بسیاری از افراد قرار می دهد تا بدون از دست دادن کنترل و بدون ایجاد خللی در انجام مسئولیتها، در فرآیند حل مسئله، شرکت نمایند. در POB تمامی وظایف با Microsoft Outlook هماهنگ شده اند تا نمای کلی در ساده ترین شکل خود باشد.


مدیریت منابع

مدیریت منابع POB، این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که زمان، منابع و سایر هزینه های مورد استفاده در یک واقعه و یا درخواست خدمات را ثبت نمایید. این روند به کاهش هزینه های مالکیت کمک نموده و بر سود دهی هریک از مشتریان و نیز توافقات سطح خدمات، نظارت می نماید.


مدیریت دانش

با استفاده از مدیریت دانش برای حل و فصل وقایع، بهره وری روند حل، به طور قابل توجهی بهبود یافته است. در POB شما می توانید دانش را بدست آورده و توزیع نمایید، نتیجه گیری کنید، برای مشکلات خود راه حل بیابید و دسترسی به دانش را در سراسر سازمان خود، میسر سازید. سپس می توانید دانش را از طریق پورتال کاربران POB، در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا آنها نیز بتوانند مشکلات احتمالیشان را حل نمایند.


مدیریت صورت حساب

نرم افزار POB، این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که برای زمان، منابع و مخارج مورد استفاده در طول فرایند حل مسئله، درخواست صورت حساب ایجاد نمایید تا نسبت به لحاظ شدن تمامی هزینه ها از طریق توافقات سطح خدمات و یا یک صورت حساب مجزا، اطمینان خاطر پیدا کنید.


کارکرد نظر سنجی در ماژول SDM

در ادامه، لازم به ذکر است که ماژول مديريت پيشخوان خدمات، دارای یک برنامه عملکرد نظرسنجی نیز می باشد که می توان آن را به برنامه، اضافه نمود. برنامه عملکرد نظرسنجی POB، مدیران سیستم را قادر می سازد تا نظر سنجی هایی را تعریف و اجرا نمایند. این نظر سنجی ها، ابزاری ارزشمند برای پی بردن به نظر مشتریان در رابطه با بخش خدمات به مشتریان، می باشد.


دسترسی به ماژول SDM

شما می توانید از طریق ويندوز، یک مرورگر وب، یک گوشی هوشمند و یا یک تبلت، به راهکار POB دسترسی پیدا کنید.


اطلاعیه ها

شما می توانید در ماژول مدیریت پيشخوان خدمات POB، اطلاعات مهم را با استفاده از پیامی جلب توجه کننده، به گروه های خاصی از جمله: کاربران یا گروه های کاربران، هنگامیکه وارد برنامه می شوند، انتقال دهید.


نظارت

عملکرد نظارت POB، به عبارت دیگر مرورگر شاخص های کليدی عملکرد POB، این امکان را برای شما فراهم می آورد که بر هرنوع فرایند بحرانی، هدف، اجرا، سطح خدمات وغیره نظارت داشته باشید. نرم افزار نظارت، یکی از بخشهای اصلی فرایند حل مسئله است و می تواند متناسب با نیاز هریک از کاربران راهکار POB، تنظیم شود.


گزارشات

گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به تهیه گزارشاتی در رابطه با هر یک از شاخص های کليدی عملکرد، می سازد و بدین ترتیب از اینکه به تمامی اهداف کسب و کارتان، دست خواهید یافت، اطمینان می یابید. با استفاده از آمار و گزارشاتی که به صورت آنلاین در دسترس است، شما می توانید به طور مداوم بر رضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار نظارت داشته باشید.


“بسیار خرسندیم از اینکه مشتری محصولی هستیم که بالاترین سطح گواهی نامه ها از سازمان مورد اعتمادی همچون Pink Elephant را داراست. راهکار های Wendia به ما در ایجاد یکپارچگی در فرآیندهای فناوری اطلاعاتمان، کمک می رسانند. از پيشخوان خدمات گرفته تامدیریت دارایی شرکت Wendia به ما راهکاری را ارائه نموده است که انعطاف پذیر بوده، متناسب با کسب و کار ماست، و به ما اجازه می دهد تا تمامی جنبه های زیرساخت فناوری اطلاعاتمان را مدیریت نماییم.”