گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مدیریت منابع و زمان POB، سازمان شما را قادر می سازد تا منابع انسانی را به خوبی مدیریت نماید. این ماژول POB، با توزیع قابلیت های POB در میان نیروی کار راه دور، امکان آن را برای همه کارکنان فراهم می آورد تا زمان و منابع را صرف نظر از محل، ثبت نمایند. همچنین، می توانید با بکارگیری تمامی اطلاعات مربوطه موجود در سیستم ذخیره POB مرکزی، به هنگام برنامه ریزی پرسنل و استفاده از دیگر منابع انسانی، برنامه ریزی را بهبود بخشید. مديريت منابع و زمان POB، باعث بهینه سازی منابع و شناسایی مهارت های اضافی و یا مورد نیازشده، از قرار گرفتن در تنگناها، جلوگیری بعمل می آورد.

مديريت منابع و زمان POB، ابزاری ضروری برای کنترل کل حجم کار از طریق اولویت بندی، برنامه ریزی منابع و ردیابی دقیق در تمام سطوح را، در اختیار مدیران قرار می دهد.

 


مزايا برای سازمان شما

نرم افزار POB، ابزاری ضروری برای کنترل کل حجم کار از طریق اولویت بندی، برنامه ریزی منابع و ردیابی دقیق در تمام سطوح را در اختیار مدیران قرار می دهد.

ثبت صحیح زمان و منابع مورد استفاده قرار گرفته، متضمن صدور صورت حسابها و حسابداری دقیق تر و بهبودی مقرون به صرفه تر است. مديريت منابع و زمان POB، امکان یکپارچه شدن با تمامی ماژول های POB، و همچنین تقویم های Microsoft Outlook را داراست. این امر متضمن آن است که اطلاعات در سراسر سازمان، شفاف و موثر می باشند.


مزايا برای کاربر

مديريت منابع و زمان POB، ابزاری را در اختیار کاربران قرار می دهد که از طریق آن می توانند منابع را به نحو عالی و در نهایت شفافیت، کنترل نمایند. به عنوان مثال، کاربران می توانند با داشتن مهارت مورد نیاز برای استفاده از این ماژول POB، منابع در دسترس را یافته و رزرو نمایند. پرسنل خدمات نیز می توانند ازتقویم، برای دیدن و پیگیری فعالیت ها، وقایع و مشکلات استفاده نمایند. همچنین، مشاوران قادر خواهند بود تا منابع و هزینه های سفر را ثبت کنند و این در حالی است که مدیریت منابع انسانی می تواند پرسنل و نیز مجموعه مهارت های هر یک از کارمندان را مدیریت کند.


مدیریت منابع برای حفظ رقابت

حفظ رقابت در رابطه مستقیم با مدیریت کارآمد منابع خدمات است. داشتن ابزاری برای پشتیبانی از فرآیندهای برنامه ریزی، از اهمیت بسیاری برخوردار است. مديريت منابع و زمان POB، ابزاری ثابت شده است که شما را در برنامه ریزی و کنترل مداوم منابع انسانی خود، یاری می رساند و متضمن حفظ توان رقابتی شماست.


تقویم منابع و دید کلی از آنها

نرم افزار POB، سازمان شما را قادر به کنترل منابع، پرسنل، و میزان در دسترس بودن، می سازد:

 • زمان موجود برای منابع انسانی، از جمله وقت آزاد و میزان تعطیلات آنها را برنامه ریزی می نماید.
 • ساعت کار فردی و همچنین ساعت اداری و ساعات خدمات واقعی در میز خدمات را تعریف می کند.
 • استفاده از منابع و اضافه کاری ها را مدیریت می نماید.
 • همواره تقویمی را ایجاد و حفظ می نماید و به طور خودکار آن را با منابع برنامه ریزی شده، تایید شده و استفاده شده، به روز رسانی می کند.
 • همواره از طریق تقارن دو طرفه وظایف و قرار ملاقات ها بین POB و Microsoft Outlook، قادر به مشاهده اطلاعات کامل و قابل اعتماد می باشد.
 • از عناوین مشابه Microsoft Outlook (آزاد، آزمایشی، مشغول، خارج از دفتر) بهره می برد.
 • می توان همه اعتبارات برای یک کاربر انتخاب شده و یا گروه کاربری برای یک دوره مشخص را در پنجره “دید کلی از منابع” آن مشاهده نمود. همچنین می توان زمانی را که کاربران POB آماده کار در یک دوره خاص هستند را ملاحظه نمود. بعلاوه، می توان به طور مستقیم کارهایی را به کاربران POB محول کرد.


مهارت ها و توانمندی های منابع

نرم افزار POB، امکان ارائه پیشنهاد بسته ای حرفه ای به پرسنل را فراهم می آورد تا کارهایی خاص را با استفاده از آن، انجام دهند. این بسته می تواند بر اساس طبقه بندی ها، انواع قلم پیکربندی، مشتریان و غیره و یا بر پایه یک ماتریس صلاحیت سه سطحی باشد. در این راستا، POB، از فرآیندهای زیر، پشتیبانی می نماید:

 • اختصاص کار به پرسنل یا گروهی از پرسنل، بر طبق مهارت ها و توانایی های آنها
 • تهیه گزارش از مهارتها و تجربیات توسط گروه ها و یا به صورت انفرادی


تخصیص منابع

نرم افزارPOB از تخصیص منابع به نحواحسن پشتیبانی می نماید و در این رابطه امکانات زیر را برای شما فراهم می آورد:

 • اختصاص منابع به هر نهاد در POB که در آن کاری انجام می شود، از جمله رسیدگی به وقایع، مشکلات، درخواست برای تغییر، فعالیت ها، وظایف و غیره
 • گزارش، برنامه ریزی و مدیریت استفاده از منابع
 • استفاده از قابلیت مهارت و در دسترس بودن برای پیدا کردن مناسب ترین منابع


یکپارچگی با مدیریت سطح خدمات POB

نرم افزارPOB مشاوران را قادر می سازد تا به ثبت منابع مورد استفاده در هر پروژه و یا فعالیت بپردازند و آنها را با خدمات متصل به مشتری یا پروژه ای خاص، مقایسه نمایند. مدیران پروژه امکان به دست آوردن یک نمای کلی و فوری از همه پروژه های در حال انجام، را خواهند داشت و قادر خواهند بود تا ثبت ها و فاکتورها را پیش از ارسال به مشتری، تایید و یا رد نمایند.


یکپارچگی

مديريت منابع و زمان POB، می تواند به طور کامل با بقیه خانواده محصولات POB یکپارچه گردد و شما قادر به انجام موارد زیر خواهید بود:

 • طراحی و تخصیص منابع انسانی به هنگام اختصاص وقایع به هر گروه و یا فرد
 • اختصاص و برنامه ریزی منابع ماهر برای پروژه ها و فعالیتها
 • پیگیری تاریخ های پایان و بودجه


ثبت تمام مدت

با POB، شما می توانید زمان خروج و ساعات کار را به منظور حمایت 100٪ از ثبت، اندازه گیری نمایید. دیگر ویژگی ها در بلاگ کنترل منابع عبارتند از:

 • ثبت خودکار زمان بر اساس قوانین کسب و کار
 • طراحی ساده و هفتگی زمان برای ساده سازی ثبت زمان و هزینه ها برای مشاوران و کارشناسان فنی از راه دور


نظارت و گزارشات

عملکرد نظارت POB، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بر هر فرایند، هدف، عملکرد، سطح خدمات و غیره نظارت داشته باشید. گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع شاخص کليدی عملکرد می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یافته اید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به طور مداوم، بررضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار، نظارت داشته باشید.


“POB، در زمینه موضوع حیاتی پیاده سازی سیستم صدور صورت حساب داخلی، در سازمان ما، بسیار عالی عمل کرد و ما از آن رضایت کامل داریم. ما فاکتور پشتیبانی IT مان را بطور داخلی در Rambøll دانمارک، صادر می نماییم و به این دلیل، سیستم جدید ما شدیدا نیازمند آن بود که قادر به انتقال زمان ثبت از POB به Maconomy باشد. این ویژگی – صادرات داده ها از POB به Maconomy – بسیار برای ما با ارزش است چراکه کارکنان ما ساعات بسیاری را ماهانه به تایپ اختصاص می دادند. POB ثابت کرده است که پیاده سازی آسانی دارد و بطور کلی، شروع با POB، تجربه ای مثبت، برای ما بوده است”