گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مدیریت سطح خدمات POB، شامل موافقت نامه های سطح خدمات می شود، که تمامی شرایط و مسئولیت های بین ارائه دهنده خدمات و مشتری را تعریف می نمایند. کاتالوگ خدمات نیز، تمامی خدمات موجود را تعریف می کند. قراردادهای بین تأمین کنندگان خدمات خارجی و داخلی، مورد پشتیبانی قرار می گیرند تا در رابطه با اینکه قراردادهای زیر بنایی از اهداف SLA حمایت می نمایند، اطمینان حاصل گردد. بعلاوه، این سیستم می تواند به عنوان پایه ای برای شارژ، استفاده گردد تا بدين نحو، بازگشت سرمایه تان را تضمین نماید.

مدیریت سطح خدمات POB، ابزاری ارزشمند است که کیفیت خدمات را بسیار بهبود می بخشد و وقفه در خدمات رسانی را کاهش می دهد که این امر در نهایت می تواند منتهی به صرفه جویی های مالی قابل توجهی گردد و کارمندان فاوری اطلاعات نیازمند صرف زمان و تلاش کمتری هستند و مشکلات کمتری برای حل کردن خواهند داشت.

 


مزايا برای سازمان شما

مدیریت سطح خدمات POB، ابزاری ارزشمند است که فرهنگ خدمات شما را تا حد بسیار زیادی بهبود می بخشد. بهبود در کیفیت خدمات و کاهش وقفه در زمینه خدمات رسانی در نهایت می توانند منتهی به صرفه جویی های مالی قابل توجهی گردد و کارمندان فناوری اطلاعات نیازمند صرف زمان و تلاش کمتری هستند و مشکلات کمتری برای حل کردن خواهند داشت. بعلاوه، مشتریان IT نیز می توانند کارکردهای کسب و کار خود را، بدون هیچ گونه تأثیر نامطلوبی انجام دهد.


مزايا برای کاربر

مدیریت سطح خدمات POB، به کارکنان پشتیبانی کمک می کند تا به آستانه خدمات مورد نیاز، دست یابند و بدين ترتیب در روابط با مشتریان و کیفیت خدمات، بهبود حاصل گردد. انتظارات و چارچوبهای زمانی، به وضوح تعریف شده اند. از اینرو، تمامی اپراتورهای سیستم، تعریف یکسانی از اولویت ها و فرآیندهای ارجاع، دارند. بعلاوه، این امر متضمن شفافیت در رابطه با زمانی است که پشتیبان خارجی می بایست خدمات لازم را ارائه دهد.


مدیریت سطح خدمات به منظور حفظ رقابت

هدف اصلی یک شرکت، حفظ و بهبود کیفیت خدمات فناوری اطلاعات به منظور بهبود ارتباط بین نیازهای مشتری، عملکرد، منابع و توجیه هزینه است. خدمات با کیفیت، می تواند به طور مستقیم شارژ گردد و مشتری بازگشت سرمایه را ارزیابی نماید.


توافقنامه سطح خدمات

نرم افزار POB، اطلاعات دقیقی از جمله مقدار، تاریخ، تخفیف ها و شاخص ها را کنترل می نماید. نرم افزار POB تمامی اقلام پیکربندی مربوطه، مشتریان و محصولات مربوط به هر قرارداد، از جمله هزینه های خدمات و تخفیف های مربوطه به آنها را به یکدیگر پیوند می دهد. سپس، هزینه خدمات به طور خودکار محاسبه می گردد و بر اساس اجزای آن، صورتحساب مربوطه تنظیم می گردد.

نرم افزار POB، امکان انجام موارد ذیل را در اختیار شما قرار می دهد:

  • پیگیری کیفیت خدمات
  • وارد نمودن و پیگیری هر نوع توافقنامه
  • وارد نمودن تمامی اطلاعات دقیق، از جمله ساعات پشتیبانی، زمان های مورد نظر، تاریخ های گارانتی، موعدهای مقرر، تاریخهای انقضا، منابع، هزینه خدمات، و غیره
  • مرتبط ساختن مشتری با توافقنامه
  • مرتبط ساختن اقلام پیکربندی با توافقنامه
  • یکپارچه ساختن متن سند قرارداد
  • مرتبط ساختن توافقنامه های پشتیبانی تامین کننده
  • مرتبط ساختن موافقتنامه های سطح عملیاتی
  • مرتبط ساختن قراردادهای زیربنایی


کاتالوگ خدمات

نرم افزار POB، تمامی خدمات ارائه شده، از جمله ویژگی ها و مشخصات آنها را، فهرست بندی و مدیریت می نماید. سپس، این اطلاعات، به هنگام ورود یک SLA جدید، مورد استفاده قرار می گیرند. این فرایند، استفاده از سیستم را سهولت بخشیده و متضمن آن است که فقط خدمات معتبر به مشتریان ارائه گردد.


موافقتنامه سطح عملیاتی

موافقتنامه سطح عملیاتی، مجموعه ای از اهداف متصل به هم را برای گروه های پشتیبانی داخلی تنظیم می نماید که اهداف موجود در SLA ها را پی ریزی می کند. موافقتنامه سطح عملياتی شامل هر یک از این موارد در زنجیره ی پشتیبانی می شود.


قراردادهای پایه

موافقتنامه های حمایت های شخص ثالث، می توانند مرتبط با هر نوع خدمات و موافقتنامه سطح خدمات، به منظور پشتیبانی از روند خدمات، باشند. بعلاوه، این فرایند میتواند به محاسبه اینکه آیا موافقتنامه های خدمات، سودآور هستند یا خیر، یاری رساند.


درخواست صورت حساب

نرم افزار POB، تمامی صورتحساب درخواست های مربوطه را، ایجاد می نماید تا بدین نحو، متضمن تهیه صورتحساب صحیح از هرگونه توافقنامه سطح خدمات، باشد. خدمات ارائه شده، اما درج نشده در توافقنامه را می توان توسط POB مدیریت نمود تا بدين ترتیب، آن دسته از خدمات نیز، به هنگام درخواست صورت حساب، لحاظ شوند.


دسترسی به ماژول SLM

شما می توانید از طریق ویندوز، و یا یک مرورگر وب، به راهکار POB، دسترسی پیدا کنید.


نظارت

عملکرد نظارت POB، به عبارت دیگر POB KPI Explorer، این امکان را برای شما فراهم می آورد که بر هر فرایند حیاتی، هدف، عملکرد، سطح خدمات، و غیره، نطارت داشته باشید. ماژول نظارت، بخش مهمی از فرایند مدیریت خدمات محسوب می گردد و می تواند متناسب با نیاز هر یک از کاربران راهکار POB، تنظیم گردد. نمایش داده های زمان واقعی، در انواع مختلفی از نمودار های رنگارنگ، و امکان ارائه داده های بسیار دقیق، از طریق جداول، نمودارها و نقشه ها، گزینه های جانبی داشبورد POB که می توانند به آن افزوده شوند و بهرمندی از جدیدترین ابزار گرافیکی، همه و همه می توانند شما را در نظارت بر KPI های تعریف شده تان، یاری رسانند.


گزارشات

گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع شاخص کليدی عملکرد می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یابید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به طور مداوم، بررضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار، نظارت داشته باشید.


کنترل بودجه

کنترل بودجه، از شبیه سازی پیش بینی های بودجه بر اساس خدمات فعال، پشتیبانی می نماید.


“کارکنان Wendia بسیار حرفه ای عمل کرده اند، تیم پشتیبانی بسیار موثر و همکاری با Wendia در تمامی طول پروژه، عالی بوده است”