گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

یکپارچه سازی آسان POB با سیستم های مدیریت دسکتاپ با استفاده از گزینه یکپارچه سازی با سیستم های دسترسی از راه دور و سیستم های مدیریت دسکتاپ، مانند MS SCCM، Netop، Snow، CapaInstaller، Enteo، Zenworks و غیره، امکان پذیر است. این نوع مناسب از یکپارچگی، شما را قادر به مدیریت، شناسایی و حفظ موجودی در بخش مشتریان و سرور، و نیز ترکیب اطلاعات در سیستم یکپارچه از طریق پیکربندی کلی و اطلاعات  POB، می نماید. همچنین، امکان دسترسی از راه دور به دستگاه های مربوطه را، فراهم می آورد.

نرم افزارPOB دارای توانایی قوی برای یکپارچه شدن و برقراری ارتباط با طیف گسترده ای از شبکه ها، پلت فرمهای سخت افزاری و نرم افزاری، سیستمهای پایگاه داده، راه حل های مدیریت سیستم، نرم افزارهای مبتنی بر وب، دستگاه های تلفن همراه WAP، یکپارچه سازی تلفنی CTI، و راه حل های مدیریت اداری، می باشد. راهکار معماری باز Wendia، این امکان را در اختیار شرکتها قرار می دهد تا تنها بر روی یک سیستم کلی، تمرکز نمایند و از این طریق بهترین پشتیبانی را برای مشتریان خود، داشته باشند.

POB-Integration


مزايا برای سازمان شما

یکپارچگی بین POB و سیستمهای مدیریت دسکتاپ، متضمن قابلیت ارتباط اطلاعات پیکربندی سازمان شما می باشد. با استفاده از یکپارچه سازی POB با یک سیستم دسترسی از راه دور، سازمان شما می تواند منابع خود را بهینه سازی نماید؛ چراکه، دسترسی از راه دور سریعتر و آسان تر بوده، در نتیجه در زمان پرسنل میز خدمات و دیگر منابع، صرفه جویی می شود.


مزايا برای کاربر

یکپارچگی با سیستمهای مدیریت دسکتاپ، این امکان را در اختیار متخصصان فناوری اطلاعاتشما قرار می دهد تا به اطلاعات دقیق و به طور خودکار به روز شده در محیط فناوری اطلاعاتشما، دسترسی آسان داشته باشند. با استفاده از یکپارچه سازی POB با یک سیستم دسترسی از راه دور، پرسنل میز خدمات از توانایی کار کردن از راه دور با کامپیوترهای دیگر، که همگی داخل سیستم POBخاص خودشان هستند، برخوردار خواهند شد.


یکپارچگی برای حفظ رقابت

با پیچیده تر و از لحاظ جغرافیایی پراکنده تر شدن فرآیندهای کسب و کار فناوری اطلاعات، سازمانها با نیاز رو به رشد برای برخورداری از سیستم های موثر برای حمایت از محیط های شبکه خود، مواجه هستند. نرم افزار POBمی تواند به طور کامل با سیستمهای دسترسی از راه دور و سیستمهای مدیریت دسکتاپ، یکپارچه شده، اطلاعات به روز و شفافی را در رابطه با کل محیطفناوری اطلاعات شما، ارائه نماید.


یکپارچگی POB با سیستمهای مدیریت دسکتاپ

تنظیمات پیکربندی و مدیریت دارایی POB، تصویری گرافیکی از محیط شما، از جمله محیط WAN، LAN، رایانه های بزرگ، سرورها، مشتریان، شبکه ها، و غیره، ارائه می نماید. سپس، اطلاعات مربوط به موجودی در یک سیستم مدیریت دسکتاپ، با اطلاعات به طور خودکار به روز شده، از بالاترین سطح گرفته تا پایین ترین آن، تصویر مذکور را تکمیل می نماید. با استفاده از یکپارچگی بین سیستم مدیریت دسکتاپ و POB، پیکربندی POB، به طور خودکار و با استفاده ازاطلاعات مربوطه در سیستم یکپارچه، تکمیل می گردد و اینگونه است که کیفیت و پیکربندی واقعی اطلاعات را تضمین می نماید. هنگامیکه از پیکربندی POB برای نشان دادن کل محیط خود، استفاده می نمایید، می توانید به طور خودکار موجودی واقعی و اطلاعات سیستم را از طریق سیستم مدیریت دسکتاپ، در همان سیستم، مشاهده نمایید.


یکپارچگی POB با سیستم دسترسی از راه دور

کاربران از امکان دسترسی به یکی دیگر از اقلام پیکربندی (CI) به هنگام کار در POB، از طریق یکپارچه سازی POB را با یک RAS و بدون نیاز به کارکردن در برنامه های مختلف در آن واحد، برخوردارهستند. کاربران می توانند برنامه های کاربردی جدیدی را از درون POB، باز نموده به صفحه نمایش ها، ماوس ها، کیبوردها، و غیره، از طریق شناسه قلم پیکربندی، دسترسی داشته و آنها را که همگی در یک سیستم قرار دارند، از راه دور، کنترل نمایند.


یکپارچه سازی – مکملی برای مدیریت پیکربندی POB

نرم افزار POB، قلم پیکربندی و اطلاعات دقیق در مورد هر یک از دارایی ها را کنترل می نماید. همچنین، تاریخچه کامل و ارتباط آن با یک مشتری و محل خاص را نیز، کنترل می کند. مدیریت پیکربندی POB، ابزاری قدرتمند برای مدیریت محیط فناوری اطلاعات شما، به هنگام یکپارچه شدن با سیستم مدیریت دسکتاپی که امکان دسترسی از راه دور را فراهم می آورد، می باشد؛ سیستمی همچون، MS SCCM و دیگر مکملهای POB. این می تواند بخشی از راهکار شما باشد که بطور طبیعی یکپارچه سازی می شود و امکانا ت زیر را برای شما فراهم می آورد:

  • اسکن PC و سرور برای موجودی جدید و یا به روز رسانی
  • برقراری ارتباط بین دارایی ها در POB و موجودی سیستمِ یکپارچه
  • مشاهده کل موجودی سیستم یکپارچه از طریق POB
  • مدیریت تفاوتهای بین POB و سیستم یکپارچه
  • توزیع و نصب نرم افزار بر روی رایانه های شخصی و سرورهای موجود در مکانهای دور
  • کنترل از راه دور صفحه نمایشها، صفحه کلیدها، و غیره، از طریق سیستم POB
  • مشاهده تمامی اطلاعات موجود در پایگاه داده سیستم یکپارچه، ازطریق POB


نظارت

عملکرد نظارت POB، به عبارت دیگر مرورگر شاخص کليدی عملکرد POB، این امکان را برای شما فراهم می آورد کهبر هر فرایند حیاتی، هدف، عملکرد، و یا سطح خدمات، نظارت داشته باشید. نرم افزارنظارت، بخش مرکزی فرایند مدیریت خدمات، محسوب می گردد و آن را می توان متناسب با نیاز هر کاربرراه حل POB، تنظیم نمود.


گزارشات

گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع “شاخص عملکرد کلیدی” می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یافته اید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به طور مداوم، بررضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار، نظارت داشته باشید. همچنین، از طریق یکپارچگی با یک سیستم مدیریت دسکتاپ، از امکانات زیر بهره مند خواهید شد:

  • تهیه گزارشات مربوط به دارایی های بسیار و مدیریت پیکربندی
  • تهیه گزارشات چند مرجعی که POB و سیستم مدیریت دسکتاپ را پوشش می دهند


“نرم افزار POBارائه شده توسط Wendia، راهکاری عالی است چرا که از بسیاری قابلیت های خارج از جعبه (فراتر از وعده های داده شده) نیز، برخوردار است. شما به سادگی می توانید این وسیله را در محل، مستقر نمایید و بلافاصله شاهد تاثیرات آن باشید.”