گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مدیریت دانش در ماژول مدیریت پيشخوان خدمات POB، شامل تعدادی از ویژگی های کاملا یکپارچه می باشد که حجم کار پيشخوان خدمات را کاهش می دهند. همانگونه که در حال حاضر، دانش به روز رسانی شده و پیشنهادات سلف سرویس، تعداد تماسها را به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده اند، ویژگیهای مذکور، میزان و دفعات استفاده از راه حلها را افزایش داده، موجب توانمند سازی سازمان های فناوری اطلاعات برای رسیدن به سطوح جدیدی از بهره وری می گردند. با راه حلهای قابل اضافه شدن به مدیریت دانش POB، سازمان شما امکان بهره مندی از ثروت موجود و دائما رو به رشد راه حلهای دانش ارائه شده از طریق یکپارچگی با فن آوری RightAnswers را خواهد شد.

قدم بعدی را بردارید! امروزه، زمان و پول کمیاب هستند، لذا این فرصت را به خود بدهید که ببینید آیا Wendia می تواند شما را با ارائه یک راه حل مدیریت دانش اثبات شده و کاملا یکپارچه، در کاهش هزینه ها و محدودیت های زمانی تان یاری رساند یا خیر.

 


پیشرو توسط دانش

چارچوب ITIL V3، مدیریت دانش را به عنوان روشی مهم برای افزایش بهره وری محسوب می نماید. دانش موجود با توجه به سرویس ارائه شده، بازیافت و یا توزیع شده، و در نتیجه به طور مستمر افزایش می یابد. این بدین معناست که نیاز به از صفر شروع کردن نیست. نرم افزار POB، به عنوان یک راهکار کاملا سازگار و معتبر ITIL، قابلیتهای مدیریت دانش کاملا یکپارچه ای از جمله مولفه هایی برای مدیریت دانش را پیشنهاد، و آنها را در اختیار کاربران نهایی و تحلیلگران پشتیبانی، قرار می دهد.


صرفه جویی در زمان و پول با خدمات پورتال کاربران نوآورانه

بخش پورتال کاربران اجازه می دهد تا کاربران نهایی، به سرعت به پاسخ سوالات مربوط به پشتیبانی، دست یابند. این اقدام، در یکپارچگی کامل با مدیریت پيشخوان خدمات POB، می باشد و این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که پیش از فرستادن موضوعی برای پيشخوان خدمات، شخصا به جستجوی پاسخ بپردازند. این امر، تماس های غیر ضروری به بخش پيشخوان خدمات را کاهش داده، به کارکنان بخش پشتیبانی اجازه می دهد تا بر روی مسائل بسیار ضروری، تمرکز نمایند و کاربران نهایی را قادر می سازد تا به سرعت به حالت بهره وری بازگردند.

کاربران نهایی می توانند از پيشخوان سرویس آنلاین شبانه روزی، بهره مند گردند. بعلاوه، این امکان را خواهند داشت که بازخوردهای خود را در رابطه با تمامی مقالات مربوط به دانش ارائه نموده، در نتیجه به بالا بردن کیفیت دانش کمک نمایند. با قادر ساختن کاربران نهایی به حل و فصل وضعیت وقایع به دست خود، بخش دیگری از تماسها با پيشخوان خدمات نیز کاهش می یابند و شما از موارد زیر برخوردار خواهید شد:

 • دسترسی 24 در 7 به پيشخوان خدمات آنلاین
 • کاهش تعداد تماس با میز خدمات
 • قابلیت جستجوی ساده
 • آموزش کاربر: تاثیر یادگیری


صرفه جویی در زمان و پول با تحلیلگران پشتیبانی سریع و با صلاحیت

بخش تحلیلگر پشتیبانی، منحصرا به اعضای بخش پشتیبانی شما اختصاص داده شده است. این بخش، به آنها کمک می کند تا پاسخهای سریع و آسان را در اختیار قرار دهند و اینگونه، زمان مکالمه را کاهش داده و ترتیب را رعایت نموده، خدمات را بر اساس ترتیب تماسها ارائه دهند. قابلیت تحلیلگر پشتیبانی، به همراه یک رابط کاربری بصری ارائه می گردد که این امکان را برای تیمهای پشتیبانی فراهم می آورد تا با دسترسی به یک پایگاه داده دانش عمومی و خاص شرکتی، به سرعت به راه حلها دست یابند. یکپارچگی کامل با ماژول مدیریت پيشخوان خدمات POB نیز این امکان را در اختیار کارکنان پشتیبانی قرار می دهد که راه حلها را به هم پیوند زنند تا گره از وقایع بگشایند و مسائل مربوط به پشتیبانی را به سرعت و به طور موثری حل و فصل نمایند.

با تحلیلگر پشتیبانی، اشتراک دانش بین بخش های مختلف پشتیبانی آسان می گردد و پشتیبانی در تمامی سطوح، با استفاده از پایگاه دانش، در اختیار قرار می گیرد و شما از موارد زیر برخوردار خواهید شد:

 • کاهش مدت تماس
 • ارائه خدمات بر اساس ترتیب تماسها (ارائه اولین خدمت به اولین تماس گیرنده)
 • آموزش تحلیلگر: آموزش به موقع برای تمامی سطوح پشتیبانی
 • بهینه سازی فرآیند، مطابق با ITIL


مدیریت دانش و راه حلها

با مدیریت دانش POB، گروههای پشتیبانی قادر خواهند بود تا مقالات مربوط به دانشی را که در دسترس تحلیلگران پشتیبانی و کاربران نهایی هستند را به راحتی خلق و مدیریت می نمایند. این امر، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با تغییر راه حل های استاندارد و دارای محتوای سفارشی و یا با خلق مقالات دانش جدید، پایگاه دانش خود را به طور موثری، مدیریت نمایید. بدین ترتیب، شما قادر به انجام موارد زیر خواهید بود:

 • خلق راه حل های جدید
 • به روز رسانی و اصلاح محتوای موجود
 • حذف راه حل ها و مقالات مربوط به دانش منسوخ شده
 • بایگانی نمودن مقالات مربوط به دانش
 • استفاده از نسخ مختلف
 • استفاد از قالبهای راه حل از پیش تعریف شده


عدم نیاز به شروع از صفر

آنچه که مسلم است، این است که شما نیازی به دوباره اختراع کردن چرخ ندارید: به بیانی دیگر، مدیریت دانش POB، از طریق یکپارچگی با RightAnswers، از پیش، مملو از محتوای استاندارد کتابخانه Knowledge Pak می باشد که شامل بیش از 150000 راه حل برای بیش از 300 برنامه کاربردی است. قالب های راه حل از پیش تعریف شده و فرمت های سازگار، متضمن ارائه راه حلهای دائمی و مدیریت موثر آنها، می باشند.


تخصیص نقش ها به شکلی واضح و برخورداری از محتوایی شفاف

مدیریت دانش POB، ازنقش مدیران، تصویب کنندگان و نویسندگان، پشتیبانی می نماید و اینکه چه راه حل هایی برای اصلاح، باز هستند و چه زمانی پنجره های راه حلهای جدید باز هستند را پیگیری می نماید تا بدین ترتیب از اینکه نویسندگان متعددی، همزمان با هم، راه حلهای یکسانی را اصلاح نمایند، جلوگیری بعمل آورد.


چه چیز در حال رخ دادن است: مميزی و گزارشات

تمامی ویرایشهای انجام شده بر راه حل های موجود در جدول تاریخ راه حل، ثبت می گردند. این دنباله ممیزی اطلاعاتی را در رابطه با نویسنده، وضعیت، مخاطب و تاریخ آخرین اصلاحیه، در اختیار قرار می دهد.

داشبورد حقایق سریع، به منظور حمایت از بهره وری، استفاده مناسب، و کیفیت محتوا، مروری کلی در رابطه با نوع استفاده و خلق راه حل، ارائه می دهد.


“شرکت Wendia می داند که چگونه به حل چالشهای مشابه در زمینه های دیگر بپردازد، اعضای این گروه، شناخت درستی از صنعت و سازمانهای شرکتهای بزرگتر دارند. ما قادر به بهره مندی بسیار از تجربه آنها در فرآیندهایمان بودیم و به عقیده من، Wendia، حرفه ای و کاملا واجد شرایط برای درک نیازها و شرایط خاص ما می باشد، و در عین حال، آنها با استفاده از تجربه و پیشنهادات خود، ما را در سازگار نمودن سیستم و سازمان، یاری رساندند و این امر، در مرحله ای که ما مجبور به یافتن راهی برای کار در داخل بودیم، بسیارحائز اهمیت بود”