گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مدیریت انبار و خرید POB، فرآیند تهیه را خودکار نموده و بر آن نظارت می نماید و در نتیجه آن، موجب بهینه سازی خرید و گردش موجودی کلی شما، می گردد. این راهکار، از کل گردش موجودی خرید، از درخواست محصول از طریق فعالیتهای خرید و دریافت کالا، و همچنین از کل گردش موجودی، از مدیریت قطعات یدکی گرفته تا پیکربندی انبار، پشتیبانی می نماید.

مدیریت انبار و خرید POB، ابزار قدرتمندی را در اختیار پرسنل قرار می دهد تا از طریق آن بتوانند موجودی را دقیق ارسال و بهترین پیکربندی انبارممکن را، مدیریت نمایند.

 


مزايا برای سازمان شما

مدیریت انبار و خرید POB، با دیگر ماژول های POB، یکپارچه بوده، باعث می گردد تا اطلاعات در سراسر سازمان، شفاف باشد. همچنین، تمامی کارهای انجام شده از روی حدس و گمان را، از طریق محاسبه خودکار نیازهای شما، و هماهنگی خرید، حذف می نماید. مدیران IT می توانند بهره وری را در فرایند خرید، افزایش داده، متضمن فرآیندی کارآمد باشند.


مزايا برای کاربر

مدیریت انبار و خرید POB، ابزار قدرتمندی را در اختیار پرسنل قرار می دهد تا از طریق آن بتوانند موجودی را دقیق ارسال و بهترین پیکربندی انبارممکن را، مدیریت نمایند. مدیریت انبار و خرید POB، به کاربران این امکان را می دهد تا به تمامی اطلاعات حیاتی، از جمله اطلاعات مربوط به تحویل محصول و تطبیق سفارشات برای تصویب، دسترسی داشته باشند. در ادامه، مدیران انبار و خرید، می توانند بر فعالیتها، به سهولت و به شکلی کارآمد، نظارت داشته باشند.


گردش موجودی بهینه شده برای حفظ رقابت

به منظور جلوتر بودن از رقبای خود، سازمان شما نیاز به کنترل خرید و گردش موجودی، دارد. با مدیریت انبار و خرید POB، قادر به پیاده سازی و مدیریت یک سیستم توزیع بسیار جدید، بر اساس پاسخ سریع و مفاهیم مدام بازپرسازی شده و بر طبق استانداردها، خواهید بود.


فرآیندهای تهیه

مدیریت انبار و خرید POB، با داشتن قابلیت یکپارچه شدن با دیگر ماژولهای POB، متضمن صدور خودکار اقلام پیکربندی (قلم پیکربندی) بر اساس درخواست خرید، و نیز، صدور خودکاردستور کارها، می باشد. پس از پیکربندی شدن در POB،قلم پیکربندی به طور خودکار و بر اساس خدمات درخواست شده، با توافقنامه سطح خدمات مربوطه و توافقنامه سطح عملیاتی برای صورتحسابهای آینده، مرتبط می گردد.

انعطاف پذیری راه حل، امکان سفارشی سازی و پیکربندی مطابق با ساختار منحصر به فرد شرکت شما را، فراهم می آورد.


پیکربندی درخواست خرید

پیکربندی درخواست خرید، درخواست خرید را آغاز و پیکربندی می نماید. برای ساده سازی فرآیند، می توانید از پیکربندی ها و استانداردهای از پیش تعریف شده استفاده نمایید.


درخواست خرید

نرم افزار POBامکان بهره مندی از امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

 • ایجاد، حفظ، و پیگیری درخواستها برای تصویب
 • اعتبارسنجی و اضافه نمودن محصولات مکمل
 • استفاده از یک نرم افزار مبتنی بر وب برای درخواستها و مصوبات


کنترل سفارش خرید

کنترل سفارش خرید، سفارش خرید را صادر، و فرایند سفارش خرید را از مرحله برنامه ریزی تا تحویل، مدیریت می نماید.


سفارش خرید

سفارش خرید  POB، شما را قادر به ارزیابی پیشنهادات، صدور سفارشات خرید و نظارت بر تحویل، می نماید و شما از امکانات زیر بهره مند خواهید شد:

 • ارزیابی تامین کنندگان ترجیح داده
 • مقایسه تخفیفهای ارائه شده
 • حفظ، به روز رسانی و پیگیری سفارشات خرید
 • پیگیری وضعیت سفارشات خرید
 • نظارت بر تحویل


فرایندهای مربوط به انبار

مدیریت انبار، امکان کنترل کامل سهام و تامین کنندگان را فراهم می آورد. این شامل سفارشات خودکار، در زمانی که سهام به آرامی در حال اجرا است، می شود. اقلام موجود در کاتالوگ اقلام می تواند به صورت کالای موجود در انبار و یا قلمی که می بایست هرگاه درخواستی برایش بود، از جانب تامین کننده سفارش داده شود، تعریف گردد.

 • صدور خودکار معاملات انبار، کنترل کاملی بر سهام اقلام، از جمله معاملات در انتظار برای رزرو، و معاملات سفارش داده شده، دارد.
 • حداقل مقادیر تعریف شده و مقادیر مربوط به سفارشات، زمانیکه قلمی در سهام کم است، برای هشدارهای اتوماتیک استفاده می شوند و شامل صدور خودکار سفارشات خرید نیز می گردند.
 • وبلاگ معاملات مربوط به انبار، تمامی تاریخچه ارزش سهام، از جمله تنظیمات دستی مطابق با کنترل انبار را مستند خواهد ساخت. بر اساس این وبلاگ، گزارشات مربوط به برنامه ریزی درخواستهای مواد (MRP) را می توان به راحتی تعریف نمود.


نظارت و گزارشات

عملکرد نظارت POB، به عبارت دیگر مرورگر شاخص کليدی عملکرد POB، این امکان را برای شما فراهم می آورد کهبر هر فرایند حیاتی، هدف، عملکرد، سطح خدمات، و غیره، نطارت داشته باشید. گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع شاخص کليدی عملکرد می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یافته اید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به طور مداوم، بررضایت مشتری، کیفیت خدمات و سودآوری، نظارت داشته باشید.


“بطور کلی، تمامی فرایند سفارشات داخلی، اکنون بدون کاغذ و قلم، صورت می گیرد. تصویبات و فرایندهای کسب و کار، در POB، مدیریت می شوند و هیچ سفارشی، در میان انبوهی از نامه های داخلی، گم نمی شود، لذا هرگز لازم نیست بار دیگر به جستجوی آن پرداخته شود. این، بخشی ازسیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات POB می باشد که بسیار یاری دهنده ما بوده است”