گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

ماژول مدیریت تغییر و پروژه POB متضمن آن است که روش ها و مراحل استاندارد، به شکلی موثر و سریع، تمامی تغییرات و پروژه ها را مورد رسیدگی قرار می دهند تا تاثیر فعالیت های مربوط به تغییر به حداقل رسد و عملکرد، روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشد. بعلاوه، مدیریت تغییر و پروژه POB، به مراحل مدیریت تغییر، شفافیت خاصی می دهد و کانال های ارتباطی را بهبود می بخشد و اینگونه است که گردش کار موثرتری را به ارمغان می آورد.

مدیریت تغییر و پروژه POB استانداردهای مورد نیاز برای تضمین بهره وری و اثربخشی هر گونه فرایند مدیریت تغییر، را تعریف می نماید که این امر موجب افزایش کیفیت و بهینه سازی استفاده از منابع می گردد.

 


مزايا برای سازمان شما

مدیریت، می تواند نسبت به اطلاعات موجود در POB اطمینان خاطر داشته باشد و بر اساس این اطلاعات، به ارزیابی تأثیر یک تغییر بر کسب و کار بپردازد. همچنين می تواند تعادل لازم بین نیاز به تغییر و تاثیر و هزینه تغییر را حفظ نماید. تغییراتی که به طور موثر، مدیریت و اجرا می گردند، معمولا در اولین تلاش، موفقیت آمیز هستند و در نتیجه آنها، منافع، بسیار زود مشخص شده و نهایتا در وقت و پول صرفه جویی می شود.


مزايا برای کاربر

مدیریت تغییر و پروژه POB استانداردهای مورد نیاز برای تضمین بهره وری و اثربخشی هر گونه فرایند مدیریت تغییر را تعریف می نماید که این امر موجب افزایش کیفیت و بهینه سازی استفاده از منابع می گردد. نرم افزار POB، کاربران را به روز نگه می دارد، و این توانایی را در اختیار هر فردی قرار می دهد که فعالیتهای مربوط به تغییر را برنامه ریزی و پیگیری نماید. این فرآیند متضمن آن است که مسئولیت ها به شکلی مناسب محول گردیده اند و از همه مهمتر آنکه، اطلاعات برای هر فردی که نیاز به دسترسی و استفاده از آنها را دارد، دقیق و قابل مشاهده می باشند.


مدیریت پیکربندی برای حفظ رقابت

مدیریت تغییرات، مبدل به شغلی تمام وقت شده است. مدیریت خدمات کارآمد، نیازمند توانایی ایجاد تغییرات سریع و بی خطر است. لذا، مدیریت تغییر، از اجزاء ضروری در ارائه رضایت بخش خدمات محسوب می گردد. شفافیت هرچه بیشتر، موجب حمایت از پرسنل و نیز به روز نگه داشتن کامل مشتریان می گردد.


مدیریت سفارش تغییر

نرم افزار POB از گردش کار برای سفارشات متعدد و زمانیکه افراد بسیاری مسئول وظایف مختلفی هستند، پشتیبانی می کند و شما قادر به انجام موارد زیر خواهید بود:

 • ایجاد، حفظ و پیگیری سفارشات تغییر، فرآیند ها و پروژه ها
 • ارتباط دادن فعالیت ها و برنامه های فعالیتها با سفارش تغییر
 • شامل نمودن برنامه های احتمالی
 • مدیریت و بررسی پیشرفتها و وضعیت فعالیتها
 • دسته بندی نمودن سفارش تغییر
 • تأیید تأثیر و خطر
 • کنترل خودکار فرآیندهای گردش کار
 • نشر فعالیتها و سفارش تغییر، با توجه به تاریخهای شروع و یا پیشرفت سفارش تغییر
 • برنامه ریزی خودکار فعالیت ها از تاریخ شروع تا تاریخ تحویل
 • افزایش سفارشات و فعالیت های تغییر
 • پیاده سازی فرآیندهای تأیید
 • ارتباط توافقات سطح خدمات، به سفارشات تغییر


مدیریت فعالیت

نرم افزار POB از کل فرایند گردش کار در یک سفارش تغییر، حمایت می نماید و در این رابطه، شما از اختیارات زیر بهره مند خواهید بود:

 • ایجاد و حفظ فعالیتها (از جمله فعالیتهای استاندارد)
 • ایجاد و حفظ دستورالعملهای مربوط به فعالیتها
 • ادغام با اسناد واژه پردازی، تصاویر، عکس ها، صفحات گسترده، و غیره
 • پیگیری وضعیت فعالیتها
 • آزادسازی خودکار فعالیتهای سریالی موازی

هر فرد مسئولی می تواند لیست فعالیتها را مشاهده و یا از تقویم استاندارد شرکت برای بررسی فعالیت معتبر و پیگیری آنها، استفاده نماید. بعلاوه، این سیستم می تواند با ارسال پست الکترونیکی، زمان آزاد سازی یک فعالیت را یادآوری نماید.


مدیریت طرح فعالیت

در POB، شما قادر به وارد نمودن و حفظ مدلهای فرایند تغییر هستید و این امر، شما را در یافتن اطمینان خاطر در رابطه با اینکه شرکت، به شکلی امن و استاندارد، عمل می کند، یاری می رساند. همچنین، می توان برای هر مرحله یا فعالیت در فرایند تغییر، زمانهای استاندارد، مسئولیت ها و اسناد و مدارک خاص خود را تعریف نمود و بدین ترتیب، شما امکان این را خواهید داشت که استانداردهایتان (به عنوان مثالISO9000) و انحراف کنترل از استاندارد را مدیریت نموده، برنامه های جایگزین احتمالی را نیز کاملا به روز نگه دارید.


ادغام با تقويم ها و Microsoft Project

نرم افزار POB قابلیت ادغام کامل با تقویمهای Microsoft Outlook را داراست و این امر، هر فردی را قادر به استفاده از قابلیت های تقویم برای برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت ها، سفارشات تغییر و پروژه ها، خواهد ساخت.


دسترسی به ماژول PCM

شما می توانید ازطریق ویندوز یا مرورگر وب، به راهکار POB دسترسی پیدا کنید.


نظارت

عملکرد نظارت POB، به بیانی دیگر POB KIP Explorer، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بر هر فرایند مهم، هدف، عملکرد، سطح خدمات و غیره، نظارت داشته باشید. برنامه نظارت، جزء بخشهای مهم فرایند مدیریت خدمات است، و آن را می توان متناسب با نیاز هر کاربر راهکار POB تنظیم نمود.

داده ها در زمان رخداد، در انواع مختلفی از نمودار های رنگارنگ، نمایش داده می شوند. همچنین، امکان دستیابی به داده ها با جزییات بیشتر، از طریق جداول، نمودارها، نقشه ها، پیشنهادهای جانبی داشبورد POB و پیشرفته ترین امکانات گرافیکی وجود دارد که شما را در نظارت بر KPI ها ی تعریف شده تان، یاری می رساند.


مدیریت وظایف

مدیریت وظایف، این فرصت را در اختیار بسیاری از افراد قرار می دهد تا در فعاليت های فرآيند، شرکت نمایند. در این رابطه، وظایف با Microsoft Outlook هماهنگ شده است.


گزارشات

گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع شاخص کليدی عملکرد می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یابید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به طور مداوم، بر رضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار، نظارت داشته باشید.


“استفاده از مدیریت پروژه و تغییر POB، در سراسر شرکت PHNS، رویکردی با چهارچوبهای کاملا مشخص را در اختیار ما قرار داده است که از طریق آن، قادر به یکسان سازی گردش کار مدیریت تغییر می باشیم. هر یک از تغییرات ما، در هر یک از مراحل فرایند، به ترتیب، آغاز، مستند سازی، برنامه ریزی، تأیید وپیگیری می شوند.”