گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مديريت تشکيلات سازمانی

مدیریت تشکیلات سازمانی، کنسول اجرایی اصلی POB می باشد و تصویری گرافیکی همچون “چشم پرندگان” (نگاه از بالا بر کل امور) را برای شما فراهم می آورد و شما بدین ترتیب می توانید تمامی اجزای POB را ببینید. این ابزار برای بهینه سازی و سفارشی نمودن راهکار POB، بسیار مفید بوده در نتیجه، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا POB را با توجه به کسب و کار و فرآیندهای خاص خود، تنظیم نمایید. مدیریت تشکیلات سازمانی، در اصل، پیاده سازی رابط کاربر گرافیکی فایل های پیکربندی است که طرح گرافیکی کنترلها، تب ها، و تنظیمات هر پنجره مورد استفاده در برنامه POB را مدیریت می نماید.

مدیریت تشکیلات سازمانی POB، ابزاری کارامد را در اختیار کاربران عادی قرار می دهد تا از طریق گزینه های سفارشی سازی، POB را مطابق با نیازهای فردی خود و با توجه به محدودیت های تعیین شده توسط مدیران POB، پیکربندی نمایند. همچنین، مدیران برای مدیریت کاربران و گروه های کاربری، کنترل امنیت، و غیره نیز، از مدیریت تشکیلات سازمانی POB بهره می گیرند.

 


مزايا برای سازمان شما

مدیریت تشکیلات سازمانی POB، ابزاری کارامد را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند رابط کاربر گرافیکی خود را، طبق میل خود، سفارشی سازند. این امر، از یک سو موجب تسهیل کارهای روزانه کاربران شده از سویی دیگر، به نفع سازمان می باشد. مدیریت تشکیلات سازمانی POB، مدیران را قادر به تعریف پروفایل امنیت برای کاربران و گروه های کاربری به نحوی سریعتر و امن تر، می نماید. این امر، موجب کاهش خطر نقض امنیت گردیده، گردش موجودی در سراسر سازمان را بهبود می بخشد.


مزايا برای کاربر

مدیریت تشکیلات سازمانی، موجب تسهیل ایجاد تغییر در راه حل POB شده و بازخورد های فوری تغییرات را در اختیار شما قرار می دهد. گزینه های ویراستاری جدید ارائه شده، شما را قادر به دستیابی به نتایج مورد نیازتان بدون استفاده از برنامه نویسی و یا پیکربندی فایلها، می سازد. علاوه بر این، مدیریت تشکیلات سازمانی، به مدیران POB در نظارت و مدیریت فعالیت های کاربران POB، کمک شایانی می نماید.


مدیریت تشکیلات سازمانی POB برای حفظ رقابت

برای حفظ توان رقابتی و پیشتاز بودن از رقبای خود، می بایست گردش موجودی روزانه سازمانتان را بهینه سازی نمایید. یک از نقشهای اساسی در این فرایند، بر عهده مدیریت تشکیلات سازمانی است که مدیران POB را در انجام وظایفشان یاری رسانده، همچنین، کاربران عادی را قادر به سفارشی سازی رابط کاربر گرافیکی می نماید.


ذخیره تغییرات

به طور طبیعی، تمام سفارشی سازیهای انجام شده در مدیریت تشکیلات سازمانی POB، در پایگاه داده POB ذخیره می گردند، در نتیجه، هرگز تحت تاثیر ارتقاء سیستم POB قرار نمی گیرند و از بین نمی روند.


پیکربندی GUI

مدیریت تشکیلات سازمانی POB، گزینه های سفارشی سازی بسیاری را در اختیار کاربران عادی (غیر مدیران) قرار می دهد. بدین ترتیب، کاربر می تواند تعداد زیادی از تنظیمات POB را تغییر داده، پیکربندی آنها را مطابق با نیازهای خود، انجام دهد. البته، مدیریت تشکیلات سازمانی POB، شما را در بازگرداندن تنظیمات اولیه نیز، یاری می رساند. بعلاوه، شما قادر به انجام کارهای زیر نیز خواهید بود:

 • تغییر برخی از تنظیمات در پنجره انتخاب شده
 • سفارشی سازی تنظیمات در کنترل انتخاب شده
 • تعیین دیدگاه هایجستجو
 • تنظیم مقادیر پیش فرض خود
 • تعریف برگه سفارش
 • تغییر اپراتور کنترل جستجوی موجود


کمک به مدیران POB

مدیریت تشکیلات سازمانی POB، به مدیران در انجام فعالیت های زیر کمک می نماید:

 • انجام کارهایی که با پنجره های POB انجام می گیرند: مدیریت تشکیلات سازمانی POB به شما کمک خواهد کرد تا پنجره های POB را به گونه ای نظیم نمایید که دقیقا شامل اطلاعات مورد نیاز کسب و کار شما باشد. همچنین امکان تنظیم گزینه های امنیتی برای ویندوز و غیره را نیز، فراهم می آورد.
 • انجام کارهایی که با کنترلهای POB انجام می گیرند: شما ممکن است نیاز به تغییر برخی از کنترلها در پنجره هایی خاص و یا حتی ایجاد کنترل هایی جدید داشته باشید. مدیریت تشکیلات سازمانی POB، این کار را تسهیل نموده است.
 • انجام کارهایی که با جدول ها و ستون ها، انجام می گیرند: انجام یک سری کارها توسط عناصر پایگاه داده (جداول و ستون ها)، بخش عمده ای از قابلیت های مدیریت تشکیلات سازمانی POB، می باشد.
 • مدیریت کاربران و گروه های کاربری: این مسئولیت مستقیم هر مدیر محسوب می گردد و مدیریت تشکیلات سازمانی، چنین وظیفه ای را سهل و روشن ساخته است.
 • ایجاد امنیت: امنیت، بخش اساسی هر سیستم شرکتی بزرگ و پیچیده، مانند POB است. لذا، پیکربندی تنظیمات امنیتی یکی از مهم ترین و معمولترین وظایف مدیر، محسوب می گردد. مدیریت تشکیلات سازمانی، راهی سریع و راحت برای مشاهده تنظیمات امنیتی سیستم و تغییر آنها درزمان نیاز، می باشد.
 • مدیریت بار اطلاعات: گزینه بارگذاری داده، موتوری قدرتمند و انعطاف پذیر در سیستم POB است که به شما اجازه می دهد که فرآیند بارگذاری داده ها، از فایل های خارجی به پایگاه داده راخودکار نموده و آن را برنامه ریزی نمایید.
 • انجام کارها بر اساس شرایط: با استفاده از این گزینه، می توان شرایط CMDB را تعریف نمود و بدین ترتیب، هنگامیکه شرایط تعریف شده پیش بیایند، به صورت خودکار، اعمال مربوطه (پیام ها، تعمیر و نگهداری CMDB، ورود به سیستم ممیزی، امکان سنجی، اجرای برنامه ها، تعریف محدودیت های زمانی و غیره) اجرا می گردند.
 • انجام کارهای متفرقه: گزینه های دیگری که مدیریت تشکیلات سازمانی POB را ابزاری بسیار انعطاف پذیر نموده اند، شامل: انجام کارهایی که با مقادير ثابت، منو POB، پشتیبانی زبان و غیره، انجام می گیرند.


“مدیریت تشکیلات سازمانی POB، ابزاری بسیار مفید و همراه با منافع بسیار برای ما می باشد. همه چیز در مورد مدیریت تشکیلات سازمانی، بسیار چهارچوب دار، آسان برای استفاده و انعطاف پذیر است. ما به سادگی تغییرات مورد نیاز را با یک کلیک ماوس را و ذخیره آنها در بانک اطلاعاتی POB،بدون هر گونه تقاضای کمک از Wendia، ایجاد می نماییم. همچنین، می توانیم سیستم خود را از نو بسازیم و بدین ترتیب، دقیقا به همان چیزی که بدان نیاز داریم، دست یابیم. “