گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

نرم افزار POB یک مجموعه کامل از ماژول های نرم افزاری برای مدیریت فرآیندهای کسب و کار شما در سازمان سرويس هايتان می باشد. این مجموعه از ابتدا با در نظر داشتن دو مقوله عملکرد و مقیاس پذیری، شکل گرفته، و بر اساس معماری کراس پلت فرم (چند سکویی) طراحی شده است تا بتواند محدودیتهای زیرساخت فناوری اطلاعات شما را اندازه گیری نماید.

سالهاست که مشتریان با Wendia همتراز شده اند چراکه فن آوری ما، امکان داشتن سرعت، انعطاف پذیری، و یکپارچه سازی بسیار بیشتر را فراهم می آورد. فراتر از فن آوری، آنها اشتیاق ما را برای ارائه خدمات مدیریتی و نیز تعهد قلبی ما به عرضه خدمات به مشتریان را احساس نموده اند. ما سالهاست که از طریق پایبندی به تعهداتمان و درک نیازهای مشتریان به نحو احسن و نهایتا ارائه راه حل هایی که کارایی آنها ثابت شده است، اعتماد بسیاری از انواع مشتریان سازمانی را جلب نموده ایم.

POB-Infrastructure


قابلیت استفاده

امکان دسترسی به زیرساخت های POB، از طریق طیف گسترده ای از دستگاه ها وجود دارد. رابط بصری، نظارت و حفظ پلت فرم POB را برای مدیران سیستم تسهیل نموده، امکان اعمال تغییرات در روند کار، طی ساعات کسب و کار و بدون تحت تاثیر قرار دادن محیط تولید را فراهم می آورد. لازم به ذکر است که POB تاکید بسیاری بر رابط مشتری در معماری مدیریت خدمات دارد.


انعطاف پذیری

انعطاف پذیری POB، سفارشی ساختن راه حل شما را تسهیل می نماید و نیازهای سازمان شما را برآورده می سازد چراکه این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا بدون داشتن هرگونه مهارت های برنامه نویسی، تغییرات مورد نظربرای دستیابی به پیشرفت در آینده را اعمال نمایید. نرم افزار POB بر اساس آخرین محیط ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت، طراحی شده و در برنامه آن، از ساختارهای .NET Framework از جمله WPF، WCF، ASP.NET و غیره، استفاده شده است.


یکپارچگی

نرم افزار POB راه حلی نرم افزاری می دهد که از قابلیت به سهولت یکپارچه شدن با سایر سیستمها، برخوردار بوده، موجب تقویت محیط کار سازمان شما می گردد. یکپارچگی کامل با سیستم های موجود شرکتهای بزرگ و محصولات شخص ثالث، از جمله: سیستمهای مالی، سیستمهای نظارتی، سیستمهای اسکن و استقرار، ایمیل و غیره، استفاده از آن را آسان نموده، بهره وری کاربر نهایی را تضمین می نماید.


راه حل مورد نیاز

هنگامیکه شرکت شما قادر به تولید و ارائه به موقع محصولات و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب است، در کسب و کارتان، می توانید رقابت موثرتری با دیگر رقبا داشته باشد. سیستم های فناوری اطلاعات شما در تحقق این امر، بسیار پر اهمیت هستند. زیرساخت POB، شما را در ارائه سیستم های تولیدی و خدمات یاری می رسانند و این در حالی است که مشاوران و توسعه دهندگان ما، همزمان، حمایت مورد نیاز شما را، تامین می نمایند.


چالشهای کسب و کار

اتوماسیون و مدیریت کسب و کار می توانند به اندازه پلت فرم (سکو)، موثر واقع شوند و مسئول جاری نگاه داشتن فرآیندهای حیاتی شما باشند. فرآیندهای کسب و کار شما، نقشی حیاتی در موفقیت شرکتتان ایفا می کنند، لذا، می بایست نسبت به اینکه آنها توسط پلت فرمی (سکویی) که کارایی آن ثابت شده است و از عملکرد بالایی برخوردار است، اطمینان حاصل نمایید. پلت فرم  POB ITSM مقیاس پذیر، برای مدیریت احسن هزاران کاربری که بطور همزمان از سیستم استفاده می نمایند، و به منظور ارائه پشتیبانی کراس پلت فرم همزمان، که مناسب زیرساخت فناوری اطلاعات شما نیز باشد، طراحی شده است. بعلاوه، حفظ، ارتقا و بهبود دادن پلت فرم POB ITSM، آسان بوده، می توان آن را به تناسب نیازها و الزامات کسب و کار شما، تنظیم نمود.


مبانی زیرساختی

زیرساخت POB، با در نظر داشتن پنج اصل اساسی ایجاد شده است:

  1. دسترسی بالا
  2. بنای فرآیند اتوماسیون بر اساس بهترین شیوه های ITIL
  3. کاهش هزینه کلی مالکیت
  4. بازگشت سرمایه – چه مالی و چه عملیاتی
  5. انعطاف پذیری و مقیاس پذیری – شما می توانید محصول ما را برای مطابقت هر چه بیشتر با نیازهای متغیر در کسب و کار خود، تنطیم نمایید.


واسط کاربر

راهکار POB، از رابط های کاربری مختلفی از جمله ویندوز، وب و موبایل، برای ارائه خدمات به مشتریان، پشتیبانی می نماید. با استفاده از این راه حلها، کارمندان می توانند نسبت به هر گونه مسائل مربوط به پشتیبانی، از راه دور و از طریق هر یک از انواع دستگاههای  HTML بی سیم ( از جمله رابط موبایل یا تلفنهای هوشمند) پاسخگو بوده، همچنین می توانند هر کجا که هستند کارهایی که می بایست انجام گیرند و نیز به روز رسانی ها را ارسال و دریافت نمایند. بعلاوه، هر آنچه مورد نیاز است می تواند به سادگی دانلود و با سیستمهای اصلی هماهنگ گردد.


نظارت

عملکرد نظارت  POB، به عبارت دیگر جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، این امکان را برای شما فراهم می آورد که بر هر فرایند حیاتی، هدف، عملکرد، سطح خدمات، و غیره، نظارت داشته باشید. برنامه نظارت، بخش مهمی از فرایند مدیریت خدمات محسوب می گردد. بعلاوه، POB، شامل یک راه حل داشبورد نیز می شود که کتابخانه گسترده ای از انواع نمودارها را برای تجسم هر چه بهتر داده ها، ارائه می نماید.

برنامه داشبورد، را می توان کاملا مجزا از سیستم  POB، اجرا نمود.


گزارشات

گزینه های مربوط به گزارشات، شما را قادر به ایجاد گزارشاتی در رابطه با هر نوع شاخص کليدی عملکرد می سازند و به شما اطمینان خاطر می دهند که به اهداف کسب و کار خود، دست یافته اید. در دسترس بودن آمار و گزارشات آنلاین، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به طور مداوم، بررضایت مشتری، کیفیت خدمات، سودآوری و روند بازار، نظارت داشته باشید. همچنین، شما می توانید گزارشات خاص خود را که در ابزار پیشرو بازار، از جمله Crystal Reports يا Microsoft Reporting Services، توسعه داده اید، یکپارچه نموده، آنها را در  POBاجرا نمایید.


“همکاری ما با Wendia یک موفقیت کامل است. این وسیله، واقعا ما را با داشتن قابلیتهایی همچون انعطاف پذیری، سفارشی سازی و ارتقاء آسان و سریع، متقاعد ساخته است”