گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد Wendia POB، ابزار ارزشمندی است که بر وضعیت کسب و کار شما نظارت خواهد نمود. این نرم افزار نظارتی، امکان بهره مندی از نگاهی دقیق به داده های گوناگون که همه در یک شکل گرافیکی کاربر پسند و در زمان واقعی ارائه می گردند را برای کاربر، فراهم می آورد. نرم افزار جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، می تواند به طور مستقل از POB اجرا گردد و اطلاعات مورد نیاز را مستقیما از پایگاه داده اصلی POB، بازخوانی نماید.

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، شما را قادر می سازد تا با یک دید کلی، بر محیط خدمات خود، نظارت و مدیریت داشته باشید.

 


مزايا برای سازمان شما

نرم افزار POB، یک پلت فرم مدیریتی است که به شما اجازه می دهد تا به سرعت بر زیرساخت فناوری اطلاعات خود، کنترل یابید و خدمات فناوری اطلاعات شما را کارآمد تر و قابل اعتمادتر می سازد. جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، امکان نظارتی کامل بر وقایع و عملکردهای کل سیستم POB را در اختیار قرار می دهد. جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، یک دید کلی و معتبر از مشکل جاری را ارائه می دهد. لذا، کارکنان را قادر می سازد تا در هر موقعیتی، به سرعت و به شکلی مناسب، عمل نمایند.


مزايا برای کاربر

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، این فرصت را در اختیار مدیران قرار می دهد تا بر نحوه اجرا و پیشرفت خدمات مختلف مربوط به وظایف POB، نظارت داشته باشند. جستجوگر ها، قابلیت تجسم منحصر به فردی را برای مدیریت سریع و آسان محیط POB، فراهم می آورند و می توانند با قابلیت جستجو های خاص، تنظیم گردند تا کاربر و یا گروهی از کاربران، قادر به دیدن نمای کلی سریع و معتبری از وضعیت موجود در زمینه خاص مورد توجه شان، باشند.


ارائه مزیتهای رقابتی

برای کنار آمدن و رشد در محیط کسب و کار امروز که به سرعت در حال تغییر است، سازمانها تکیه بر خدمات فناوری اطلاعاتشان می زنند تا آنها را قادر به ارائه پاسخ سریع و کارآمد به شرایط در حال تغییر در درون سازمان، سازند. جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، امکان نظارت کامل بر وقایع و عملکردها را در اختیار شما قرار داده، در نتیجه این امر، محیط کار شما را تقویت می نماید.


تعریف نمودن جستجوگر

هر فردی می تواند معتبر ترین جستجوگر را بر اساس انتخاب های ساده از پیش تعریف شده و یا بر طبق جستجوگرهای پیچیده SQL، تعریف نماید.


نگاهی دقیق تر به جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB

جستجوگر های شاخص کليدی عملکرد POB، می توانند از منوی مربوطه، آغاز شوند. آنها می توانند در پنجره های مرور POB ارائه داده شوند و نیز می توانند بخش لاینفکی از هر پنجره جزئیات POB باشند.

برای ارائه گرافیکی داده های POB، شمار بسیاری از انواع مختلف نمودارها در دسترس می باشند که از جمله آنها نمودارهای میله ای، خطی، مساحتی، پراکندگی، پای شکل، دونات شکل و غیره می باشند.

جستجوگرهای شاخص کليدی عملکرد را می توان بر اساس یک تایمر و یا بنا به یک درخواست، به صورت خودکار به روز نمود.

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB می تواند در POBایجاد و پیکربندی شود. نرم افزار POB، کاربران را قادر می سازد تا جستجوگرهای جدیدی را ایجاد و یا به شکلی سفارشی تنطیم و در نتيجه، تمام پارامترهای اصلی جستجوگر و سطح امنیتی را تعریف نمایند.

با کمک جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، گسترده ترین جامعه کاربری نیز می تواند به داده های سیستم POB به انعطاف پذیرترین شکل ممکن، دسترسی داشته باشد و به بالاترین سطح اطمینان، دست یابد چرا که پیکربندی و راه اندازی یک جستجوگر جدید، تنها چند دقیقه به طول می انجامد.

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، روشی پایدار، سریع و کاربر پسند را برای نظارت بر عملکرد POB، ارائه می دهد.


ابزاری کوچک، تاثیری شگرف

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، چیزی بیش از ابزار مشاهده است و این فرصت را برای مدیران فراهم می آورد که بر چگونگی اجرا و توسعه خدمات مختلف در رابطه با وظایف POB، نظارت داشته باشند. بعلاوه، جستجوگر، به شما نشان می دهد که کجا نیاز به منابع اضافی فناوری اطلاعات دارید. دسترسی مستقیم به پایگاه داده POB، این امکان را برای جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB فراهم می آورد که پارامترهای عددی گوناگونی را در یک شکل گرافیکی کاربر پسند و در زمان واقعی، ارائه دهد و بر چگونگی تغییر مقادیر کلیدی پایگاه داده در طی یک دوره زمانی و در سراسر دوره ارائه خدمات، نظارت داشته باشد. همچنین، جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB به اپراتورها و متخصصان برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا به سرعت مشکلات را شناسایی نموده از هر گونه تاخیری جلوگیری بعمل آورند.

مزایای کلیدی جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB به شرح زیر هستند:

  • ایجاد طیف وسیعی از جستجوگر ها، به منظور نظارت بر خدمات مختلف POB، به سهولت انجام می گیرد.
  • کاربران می توانند از وضعیت جستجوگرها مختلف با یک مشاهده ساده و کاربر پسند، آگاه گردند.
  • برای اجرای جستجوگرهای شاخص کليدی عملکرد، نیازی به یک نرم افزار POB کامل نصب شده نیست.
  • کاربران می توانند جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB را از منویPOB اجرا نمایند.


مشاهده ای مستقل و یکپارچه

جستجوگر شاخص کليدی عملکرد POB، می تواند به طور مستقل و بدون باز کردن سیستم POB، اجرا گردد. این امر، این امکان را در اختیار همه (از جمله مدیران، توزیع کنندگان، مشاوران پشتیبانی و دیگران) قرار می دهد تا دیدی مناسب از وضعیت داشته باشند.


“آنچه که مسلم است، این است که ما کارشناسان کامپیوتر نیستیم، لذا، به هنگام کار با مشخصات مورد نیاز، تاکید بسیاری بر کاربرپسند بودن نرم افزار داریم. در مرحله اول، سیستم مورد نظر، می بایست به راحتی قابل استفاده باشد به طوری که ما بدون آنکه بدلیل مسائل فنی پریشان شویم، بتوانیم بر اطمینان بخش به تماس گیرنده های غالبا وحشت زده، تمرکزنماییم. نرم افزار POB این کار را به نحو احسن انجام می دهد. معمولا هیچکس تمایل ندارد تمام روز، در مقابل یک مانیتور بنشیند، اما از آنجایی که ما مجبور به انجام این کار هستیم، من نمی توانم راه حلی بهتر ازآنچه یافته ایم را تصور کنم “