گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

مدتی است که خرده فروشی و تدارکات، در گیر تحول هستند: کسب و کار آنلاینی که به طور مداوم در حال رشد می باشد و استفاده از تکنولوژی های مدرن همچون تلفن های هوشمند و تبلت ها برای خرید و پرداخت، چالشهایی بزرگ برای صنعت، به شمار می آیند. از این رو است که خرده فروشی و تدارکات نیز، کماکان با رقابت سختی، رو برو هستند. در این راستا، موفقیتهایی در صحنه رقابتهای فردی، به خصوص در زمینه خدمات به مشتریان و وفاداری مشتری، توسط IT، به دست آمده اند. در نتیجه این امر، اکنون، روندها و مقولاتی همچون پورتال کاربران و “پرداخت از طریق تلفن همراه”، نقش مهمی را ایفا می نمایند. بعلاوه، بخش تدارکات نیز به شدت تحت تاثیر رفتار متغیر مشتریان، قرار گرفته است. مدیریت ناوگانی، سیستم های بهینه سازی مسیر و مدیریت کارآمد موجودی، از جمله مهم ترین مسائلی هستند که بر میزان موفقیت صنعت تاثیر گذارند.

داشبورد اندازه گیری و زمان واقعی KPI:

داشبوردها شفافیت را بهبود بخشیده، پشتیبانی با ارزشی برای برنامه ریزی استراتژیک و تصمیم گیری در سطح مدیریتی را ارائه می نمایند و بدبن ترتیب، مروری کلی بر شاخص های کليدی عملکرد را برای تصمیم گیرندگان، فراهم می آورند که به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری های استراتژیک، پی بردن به صرفه جویی در هزینه های بالقوه و مدیریت حرفه ای سازمان، محسوب می گردند.