گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

بسیاری از شرکت ها در صنعت مالی، اخیرا دوران دشواری را تجربه می کنند، به خصوص بانکها با رقابت سختی با ارائه دهندگان جدیدی که از معاملات مالی حمایت می کنند از جمله در حوزه پرداخت از طریق تلفن همراه و بصورت آنلاین، مواجه هستند. لذا، بخش فناوری اطلاعات (IT) در بانکها و شرکتهای دیگر در صنعت مالی، با بسیاری از چالش های جدید، روبرو است: شمار رو به رشدی از معاملات و برنامه های الکترونیکی، می بایست به نحو احسن اداره گردند، و این در حالی است که IT نیاز به ارائه راه حل هایی جدید و خلاقانه برای حفظ رقابت دارد.

مدیریت هزینه، مدیریت ریسک و مدیریت بهینه نیازهای کسب و کار رو به رشد و همواره متغیر، جزء وظایف اصلی IT محسوب می گردند. مفاد قانون بانکداری می بایست لحاظ گردد و هزینه های عملیاتی، که یکی از اصلی ترین هزینه های بسیاری از سازمان ها، بشمار می آیند، می بایست کاهش داده شوند.

بنابراین IT در صنعت مالی، نیاز به یک راه حل از لحاظ فنی ثابت شده دارد تا بتواند از عهده موارد زیر بربیاید:

  • بهبود وفاداری مشتری با تمرکز مداوم بر مشتری و کیفیت بالای خدمات
  • حفظ هزینه های عملیاتی در سطحی پایین
  • توجه به پتانسیل صرفه جویی
  • لحاظ نمودن قوانین دولتی و بانکی
  • توسعه و ارائه راه حل های نوآورانه

بیش از بیست سال است که Wendia، راهکار مدیریت خدمات انعطاف پذیر و ماژولاری را توسعه داده است که توسط تعداد زیادی از شرکت های موفق در صنعت مالی از جمله بانک نیروهای مسلح، تراست سوئیس کردیت، و یا بانک خصوصی DZ زوریخ، استفاده می گردند.

چگونگی بهره بردن IT از خدمات راه حل مدیریت Wendia در صنعت مالی:

مدیریت ریسک: اندازه گیری و تجزیه و تحلیل شاخص های عملکرد کلیدی از طریق داشبورد زمان واقعی برای برنامه ریزی استراتژیک و تصمیم گیری.

سیستم ممیزی: امضا الکترونیک برای تایید گردش کار

رضایت مشتری: مدیریت کارآمد مشکلات و حادثه برای حل سریعتر مسائل

مدیریت هزینه: سفارشی سازی سریع و آسان و قابل ارتقا توسط خود شخص و بدون نیاز به برنامه نویسی