×

تماس با پیشخوان خدمات

خواهشمند است جهت دریافت خدمات پشتیبانی، با پیشخوان خدمات شرکت به نشانیservicedesk@parand.ir و یا شماره تلفن های ۸۸۵۰۱۳۵۷ - ۸۸۵۰۱۳۵۸ تماس حاصل فرمایید.

پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت همچون سال‌های گذشته در روزهای سرد زمستان برگزار شد تا بار دیگر تأکیدی باشد بر اهمیت موضوع بانکداری الکترونیک و مباحث وابسته به آن. سالن همایش‌های برج میلاد در دو روز همایش مملو بود از علاقه‌مندان. در این میان فعالان حوزه‌های بانکی نیز از این فرصت مغتنم استفاده کرده و با غرفه سازی در سالن‌های کناری و ارائه و معرفی محصولاتشان گرمابخش این رخداد علمی بودند.

گروه فناوری پرند به عنوان نماینده انحصاری شرکت وندیا اینترنشنال، با معرفی راهکار POB در این همایش، چشم انداز جدیدی از مدیریت خدمات را پیش روی عاملین صنعت بانکداری گشود.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

گروه فناوری پرند با سابقه ای درخشان در زمینه ی راهکارهای مدیریت خدمات، با برپایی غرفه در ایام نمایشگاه، به معرفی راهکار خود به علاقه مندان و دست اندرکاران حوزه ی نفت و گاز پرداخت تا سهم کوچکی در پیشبرد اهداف ملی این صنعت عظیم داشته باشد.

چهارمین همایش سالانه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و با همکاری انجمن انفورماتیک ایران در مرکز مطالعات بهره وری منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی در تاریخ 15 و 16 دی ماه 1394 برپا شد.

گروه فناوری پرند به عنوان نماینده انحصاری شرکت وندیا اینترنشنال در این همایش حضور پیدا کرد و با برپایی غرفه به معرفی نرم افزار POB به علاقه مندان این حوزه پرداخت.

نسخه جدید نرم افزار POB G6 v1.7

پیش از پایان سال میلادی جاری، شرکت Wendia نسخه جدیدی از نرم افزار POB را برای کلیه مشتریان و کاربران خود ارائه می دهد. نسخه 1.7 نرم افزار POB G6 که در ابتدای دسامبر 2015 معرفی شود، عملکرد و بهره وری به مراتب بهتری نسبت به نسخه 1.6 خواهد داشت.

یکی دیگر از مزایا در نسخه جدید، امکان اختصاصی سازی فوق العاده آن می باشد. مدیران سیستم در این نسخه انعطاف پذیری بیشتری را در راستای اختصاصی سازی POB بر اساس نیازهای مشتری خواهند داشت. در POB تا نسخه 1.6 شما تنها می توانستید پنجره ها و ساختار جداول موجود در سیستم را اختصاصی سازی نمایید. اما در نسخه 1.7 شما می توانید کارکردهای جدیدی را با استفاده از POB در نرم افزار به صورت ساده و تنها با استفاده از ابزارهای موجود، ایجاد نمایید و در واقع ماژول های اختصاصی خود را ایجاد نمایید.

بالا