گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

طراحی قالب سايت

هویت هر فرد، شرکت و یا سازمان در فضای مجازی اینترنت با وب سایت آن ارزیابی می شود. در حقیقت شکل طراحی وب سایت شما توانایی های شما را به بازدیدکنندگان آن نمایش می دهد.

قالب سایت طرح گرافیکی است که پس از طراحی و برنامه نویسی همانند یک پوسته در تمام صفحات تکرار خواهد شد. گرافیک و طرح سایت یکی از مهمترین عوامل جذب کاربر به وب سایت می شود. بازدیدکننده وب سایت ها معمولا در کمتر از 20 ثانیه تصمیم می گیرید که در وب سایت بماند یا نه. در مبحث برقراری ارتباط و جذب مخاطب، قبل از آنکه کاربر بتواند از کیفیت اطلاعات و خدمات و ویژگیهای فنی پورتال آگاهی یابد، تحت تاثیر طراحی گرافیکی و جذابیتهای بصری پورتال قرار می گیرد.

استفاده از استانداردهای بین المللی طراحی سایت، به کار بردن المان های جذاب در صفحه و عدم سنگین شدن صفحات وب، باعث جذب کاربر می شود و جذابیت ایجاد شده انگیزه کاربر را جهت بازدید سایر صفحات و خواندن سایر مطالب بسیار بیشتر می کند که در نتیجه کاربر با محصولات و خدمات شرکت آشنا می گردد .

مشتریان گروه فناوری پرند می توانند از طراحی گرافیک استاندارد یا طراحی گرافیک سفارشی بهره مند شوند. خدمات طراحی گرافیکی استاندارد این شرکت با استفاده از یک قالب گرافیکی مشترک و المانهای گرافیکی از پیش آماده به همراه اجزای اختصاصی استاندارد، اجرا می شود. اما در طراحی گرافیکی سفارشی با اجرای یک طرح منحصر بفرد با حداقل شباهت ها با سایر نمونه های اجرا شده و منطبق با ایده های خاص سفارش دهنده کار انجام می شود. علاوه بر طراحی و اجرای قالب اصلی صفحات، طراحی سایر المانهای گرافیکی مانند لوگو، انواع آیکون ها، بنرهای تبلیغاتی جهت استفاده در پورتال و سایر علایم گرافیکی را نیز جزو خدمات این شرکت محسوب می شود.

بخش طراحی و گرافیک وب سایت گروه فناوری پرند با استفاده از سبک های متفاوت در طراحی و خلاقیت و رعایت تمامی استانداردها و استفاده از تکنیک ها نوین و کم حجم سازی صفحات وب سایت، طراحی سایت ها را با کیفیتی بسیار بالا انجام می دهند و در تمام طراحی ها، با تکیه بر ایده های خود وب سایت هایی متفاوت در حد وب سایت های ممتاز بین المللی ارائه می نماید و با جرات می توان گفت که طراحی وب سایت و گرافیک ارائه شده در اين شرکت قابل رقابت با طراحی سایت های خارجی می باشد.

اصول طراحی وب سایت، چهارچوب و قوائدی است که ما بر مبنای آن می توانیم اجزای وب سایت را به گونه ای موثر در کنار یکدیگر قرار دهیم. یک واسط گرافیکی استاندارد باید ویژگی های زیر را در بر داشته باشد:

  • استفاده از گرافیک سبک : باعث می شود “مدیر/کاربر” براحتی بتواند در جای جای “پنل/ سایت” حرکت کند و پهنای باند کمتری از سرور مصرف شود.
  • روانشناسی رنگ مناسب : آستانه خستگی کاربر سایت را افزایش می دهد.
  • استفاده از علائم راهنمای مرتبط : باعث می شود کاربر بسیار سریع تر با محیط سایت هماهنگ شود.
  • چینش صحیح اجزا : استفاده از منوهای کرکره ای در کنار آیکن های کوتاه کننده (shortcut) سبب می شود یافتن امکانات سریع تر صورت گرفته و کلیک های زائد کاهش یابد.

کلیه قالب های گروه فناوری پرند مستقل از مرورگر و Responsive طراحی می گردند. بنابراین وب سایت در کلیه مرورگرهای موجود مانند فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر، اپرا، گوگل کروم و … و در کامپيوترها، موبايل ها، تبلت ها و … کاملا یکسان و بدون مشکل بارگزاری می شوند.