گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

اخبار

نسخه جدید نرم افزار POB G6 v1.7

پیش از پایان سال میلادی جاری، شرکت Wendia نسخه جدیدی از نرم افزار POB را برای کلیه مشتریان و کاربران خود ارائه می دهد. نسخه 1.7 نرم افزار POB G6 که در ابتدای دسامبر 2015 معرفی شود، عملکرد و بهره وری به مراتب بهتری نسبت به نسخه 1.6 خواهد داشت.
یکی دیگر از مزایا در نسخه جدید، امکان اختصاصی سازی فوق العاده آن می باشد. مدیران سیستم در این نسخه انعطاف پذیری بیشتری را در راستای اختصاصی سازی POB بر اساس نیازهای مشتری خواهند داشت. در POB تا نسخه 1.6 شما تنها می توانستید پنجره ها و ساختار جداول موجود در سیستم را اختصاصی سازی نمایید. اما در نسخه 1.7 شما می توانید کارکردهای جدیدی را با استفاده از POB در نرم افزار به صورت ساده و تنها با استفاده از ابزارهای موجود، ایجاد نمایید و در واقع ماژول های اختصاصی خود را ایجاد نمایید.

قرارداد همکاری بومی سازی نرم افزار POB

گروه فناوری پرند و Wendia International موفق به عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش و بومی سازی نرم افزار POB برای زبان های فارسی و عربی شدند. بر اساس این قرارداد مشترک، دو شرکت متعهد به بومی سازی نرم افزار Wendia POB، که یکی از نرم افزار های مورد تأييد Pink Elephant برای پشتیبانی از 15 فرآيند ITIL شده است، از نظر زبان و پشتيبانی از تقويم فارسی شده اند. گروه فناوری پرند در ايران مسئول پياده سازی فرآيندهای ITIL بر مبنای نرم افزار Wendia POB شده است.

پياده سازی ITIL در مرکز تماس بانک شهر

گروه فناوری پرند با همکاری شرکت توسعه و نوآوری شهر، موفق به پياده سازی ITIL در مرکز تماس بانک شهر گرديد. فرآيندهای مديريت وقايع و مديريت درخواست ها، به همراه نرم افزار SDP AstTray، که مسئوليت يکپارچه سازی سيستم IP PBX مرکز تماس و ManageEngine ServiceDesk Plus را داشته است، در اين مرکز راه اندازی شده است.

پياده سازی ITIL در برق منطقه ای تهران

گروه فناوری پرند موفق به تدوين فرآيندهای مديريت وقايع و مديريت درخواست ها و پياده سازی آنها با استفاده از ManageEngine ServiceDesk Plus در برق منطقه ای تهران شد. کليه خدمات فناوری اطلاعات شرکت برق منطقه ای تهران با استفاده از اين ابزار، به صورت خودکار در گروه های پشتيبانی واحد فناوری اطلاعات توزيع می گردد.