گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

شناسايي دارايي های سازمان کليد اصلی فرآيند مديريت دارايي می باشد. تنها زمانی می توانيد کليه دارايي های خود را مديريت کنيد که کليه آنها شناسايي شده باشند. ابزار ServiceDesk Plus به شما امکان می دهد که دارايي های سازمان را اسکن، شناسايي، و تحت کنترل قرار دهيد.

ابزار ServiceDesk Plus به شما امکان می دهد تا شبکه خود را، بر اساس Domain و يا Workgroup، اسکن نماييد و کليه دارايي ها را شناسايي نماييد.

SDP25

علاوه بر اسکن از طريق Domain و يا Workgroup، می توانيد اسکن را از طريق شبکه های مبتنی بر IP انجام دهيد که شامل کليه سخت افزارها از قبيل مک، لينوکس، پرينتر، سوئيچ، روتر، فايروال و … می باشد.

SDP26

در صورتی که دارايي جديدی به شبکه شما اضافه شده باشد، کافی است تنها آدرس IP همان دارايي را اسکن کنيد و نيازی به اسکن کل شبکه به صورت مجدد وجود ندارد.

با استفاده از ابزار می توانيد کليه دارايي های خود را حتی در صورتی که خارج از شبکه محلی و در دسترس شما باشند را اسکن کنيد. کافی است برای اين کار از نرم افزار Agent موجود در ابزار بهره مند شويد.

برای به روز رسانی بانک اطلاعاتی مديريت پيکربندی، نيازی به اسکن دستی دارايي ها نمی باشد، کافی است اسکن را به صورت برنامه ريزی شده و در زمان های مشخص توسط ابزار انجام دهيد.

SDP27