گروه فناوری پرند، ارائه دهنده نرم افزار ITIL از جمله ServiceDesk Plus فارسی و Wendia POB. ارائه نرم افزار CRM vTiger فارسی. با ما تماس بگيريد: 88501357 - 88501358
منو

نظارت سرور و نرم افزار

نرم افزار ManageEngine Applications Manager يک نرم افزار نظارت بر کارايي می باشد که به صورت پيشگيرانه نظارت بر نرم افزارهای کسب و کار را بر عهده دارد و متضمن کارايي لازم نرم افزارهای حياتی سازمان و توقعات کاربران می باشد. نرم افزار Applications Manager به صورت پيش فرض می تواند بيش از 50 نوع نرم افزار و سرور را نظارت نمايد.

 


اکتشاف خودکار نرم افزار

اکتشاف خودکار نرم افزارهای سرور، سرورها، پايگاه های داده، سرويس های وب، تراکنش ها، نرم افزارهای اختصاصی، منابع مجازی و نرم افزارهای مبتنی بر ابر در مرکز داده شما.


مديريت متمرکز کارايي

نظارت بر بالغ بر 100 شاخص کليدی عملکرد از نرم افزارهای شما – شامل زمان پاسخگويي، در دسترسی بودن منابع، کارکرد CPU / Memory و غيره.


نمايش کليه اطلاعات منابع فناوری اطلاعات

مديريت تعداد زيادی از نرم افزارهای کاربردی و سرويس های شبکه. امکان گروه بندی نرم افزارها و سرورهای مرتبط برای نظارت به صورت يک واحد يگانه.


نظارت توسعه يافته برای مقياس های بالا

نظارت بر بيش از 50.000 سرور و نرم افزار با استفاده از قابليت نظارت توسعه يافته نرم افزار ManageEngine Applications Manager. امکان مشاهده کليه اطلاعات منابع در بخش های مختلف شبکه که دسترسی مستقيم به آنها ميسر نمی باشد.


مديريت مشکلات

شناسايي مشکلات نرم افزار ها و حل آنها پيش از آنکه کاربر نهاي در مورد آن اطلاعی داشته باشد. اطلاع از مشکلات از طريق ايميل و پيامک. حل خودکار مشکلات با اجرای نرم افزارها / اسکرپيت های از پيش تعيين شده. انجام اقدامات خودکاری از قبيل شروع/توقف/باز شروع سرويس های ويندوز، سرورهای مجازی و …


آناليز ريشه ای مشکلات

شناسايي ريشه ای مشکلات به سادگی و کاهش مدت زمان آناليز مشکلات. نمايش حل ریشه ای مشکلات به صورت ساختار درختی نمايش داده می شود و از کليه صفحات وب قابل دسترسی می باشد.


گزارش گيری قدرتمند

ماژول گزارش گيری به مديران قدرت تصميم گيری بيشتری را می دهد. پوشش توسعه یافته به مديران در حل مشکلات نرم افزاری و برنامه ريزی ظرفيت یاری می رساند.


اينترفيس وب مبتکرانه

با استفاده از اينترفيس وب مبتکرانه نرم افزار می توانيد نظارت و مشاهده مولفه های کارايي را انجام دهيد، و داشبوردهای اختصاصی ايجاد نماييد و فعاليت های مديريتی را با استفاده از مرورگر وب انجام دهيد. دسترسی به اينترفيس از طريق تلفن های هوشمند و نرم افزار iPhone و Android نيز ميسر می باشد.


دسترسی برای چندين کاربر

اختصاص کاربران متفاوت با نقش هايي از قبيل اپراتور، مدير ارشد و مدير ميانی و تعيين محدوده دسترسی هر يک.